Váš produkt v obalech na míru

  • Objednávky od 30 kusů doručíme do 14 dnů.
  • Navrhněte si a objednejte obaly online.
  • Ekologické obaly s výběrem z řady různých typů a velikostí
  • Doprava zdarma, Ceny od 0.26
krabice na míru
Ověřeno
uber

Naše nabídka

Objednání obalů je konečně snadné! Naše nabídka obsahuje vše, co budete při balení svých produktů potřebovat – od malých produktových boxů po odolné obaly pro hromadné zásilky.

Poštovní krabice

Poštovní krabice

Jsou vyrobeny z vlnité lepenky a jsou vybaveny snadným a bezpečným uzavíracím mechanismem. Skvěle slouží jako obaly pro kurýrní zásilky a přímé obaly pro Vaše produkty.
Produktové boxy

Produktové boxy

Skvělé krabice pro každý produkt jsou vyrobeny z papíru prémiové kvality. Špičková kvalita potisku zajišťuje, že tyto krabice vystoupí z řady na každé polici. Vnitřní a vnější stranu krabice lze potisknout.
Klopové krabice

Klopové krabice

Jsou vyrobeny z tlusté a odolnější vlnité lepenky a skvěle slouží jako hromadný obal pro kurýrní zásilky. Jsou dostupné v několika velikostech – od 26 do 240 litrů.
Plastové obálky

Plastové obálky

Plastové obálky jsou lehké a odolné a jsou skvělým řešením pro větší zásilky. Mohou být použity jako obal pro kurýrní zásilky a také jako ochranná vrstva pro poštovní a klopové krabice.
Papírové tašky

Papírové tašky

Pomohou Vám zabalit Vaše produkty v obchodě s papírnickým zbožím a skvěle se také hodí pro donášku jídla a potravin. Dostupné v mnoha velikostech a tiskových variantách.
Obálky

Obálky

Dostupné v klasické a "kurýr" variantě a byly vytvořeny na dokumenty, reklamní brožury, firemní korespondenci a další menší položky.
Pásky
Již brzy

Pásky

Jsou detailem, který doplní Vaše klopové krabice. Současně slouží jako pevné zabezpečení pro Vaše zásilky. Konečně s Vaším logem!
Hedvábný Papír
Již brzy

Hedvábný Papír

Vlastní hedvábný papír je perfektním řešením pro balení vašich produktů nebo vyplnění prázdného prostoru uvnitř krabice. Můžete si vybrat z široké škály barev papíru, s možností vytvořit si vzor přímo v naší aplikaci.
Nenašli jste, co hledáte? Kontaktujte nás.
Sample packs
Nechcete vybírat? Objednejte si pouze balíček se vzorky. 25.00
Objednat
Proč Packhelp?

Ceny a tiskové varianty, které vyhovují vašim potřebám

Naše krabice jsou víceúčelové. Jsou velmi kvalitní, a tak nás jejich mnohostrannost vždy překvapí. Chcete-li, aby vaše krabice hovořily za vaši značku, existuje velká řada tiskových variant. Vytvořte si krabice tak, aby byly jedinečné, a zvolte si variantu, která odpovídá vaší značce, účelu a samozřejmě také rozpočtu.

Proč Packhelp?

Velmi intuitivní Box Editor.
Vytvořte návrh a objednejte za méně než 10 minut!

Tvorba designu pro vlastní obaly je v našem Box Editoru opravdovou radostí! V mžiku oka budete schopni vizualizovat své nápady. Přidáte-li barvy, text a vlastní grafiku, budou naprosto jedinečné.

Chápeme, že dáváte přednost přípravě grafiky ve vlastních oblíbených aplikacích. Jednoduše nahrajte každou stranu zvlášť a nechte na Box Editoru, aby pomocí 3D technologie přivedl krabici k životu.

 

Podporované formáty: PDF, PNG, JPEG, SVG

Začít

Přejete si raději tvořit návrh ve výseku?
Více informací o podpoře výsekových linek

Proč Packhelp?

Krabice na míru
na dosah ruky!

Stáhněte si mobilní aplikaci na svůj iPad nebo iPhone a užijte si funkcí rozšířené reality. Snadno si ověříte, zda se vaše produkty do krabice vejdou, a zobrazíte si náhled designu bez nutnosti objednávat vzorky. Je to tak snadné!

Více informací
ios.app-store-banner-image-alt

Příběhy od zákazníků

Nechte se inspirovat návrhy vytvořenými našimi klienty v online editoru. Poznejte jejich příběhy a nápady na to, jak naše obaly použít při propagaci vlastních produktů.

Packhelp Pro

Packhelp Pro je řešení, určené pro zakázkové a velkoobchodní objednávky. Vyplňte náš formulář a řekněte nám, jaké jsou Vaše požadavky.
  • Poraďte se o Vašich potřebách s naším specialistou v oblasti výzkumu a vývoje, který Vám pomůže vybrat nejlepší možné řešení

  • Široká nabídka materiálů a variant tisku přesahující standardní nabídku Packhelp

  • Zakázkové a velkoobjemové objednávky nad 2500 kusů

Více informací
custom shapes

Blog

15 termínů, které by v roce 2018 mohlo ovlivnit Vaši zásilku

Phil Forbes, 29.08.2018

Pokud plánujete potěšit tyto Vánoce Vaše klienty, je zde množství termínů během sváteční dopravy, které je třeba mít na paměti.  Vzhledem k tomu, že je čím dál více produktů objednáváno online, je vyvíjen větší nátlak na …

Vánoce přicházejí! – Rozhovor s Happy Socks

Kajetan Wyrzykowski,

Když slunce pálí, ležet na pláži je to jediné, na co dokážeme myslet. Dokonce i když sedíme v kanceláři máme pocit, jakoby se celý svět zpomalil. Každopádně je to vždy skvělá příležitost zamyslet se nad nejnabitějším …

Jak vybrat správný obal přesně pro váš produkt?

Packhelp,

Připravili jsme pro vás malého šikovného rádce, který vám pomůže vybrat správné balení přesně na míru potřebám vašeho produktu. Sortiment obalových řešení běžně dostupných na trhu je stále komplexnější. Může se zdát těžké v té …