Vytvořte si svá slavnostní balení s naší Vánoční Design Toolkit

Kajetan Wyrzykowski
Kajetan Wyrzykowski | 5 min čtení

Odebírejte a buďte informováni

check
Skvělé!
Teď odebíráte!
subscribe-decor

Jak se blížíme ke konci roku, připravili jsme si pro vás speciální sadu grafik s vánočními motivy, které vám pomohou s vaším slavnostním marketingem a balením. Jste připraveni na zábavu?

Mnoho lidí miluje barevná světla, ozdoby a "Last Christmas" melodii, která jemně hraje za rohem. Jiní to prostě nesnáší a při nákupu si radši nasadí sluchátka.

Pokud jste součástí té druhé skupiny a myslíte si, že Vánoce jsou jen ztráta času a peněz, je tu jedna věc, kterou nemůžete popřít - toto pošetilé období má jisté nepochybné kouzlo.

Toto kouzlo je důvodem, proč vaši zákazníci - ať už se vám to líbí, nebo ne - očekávají, že vaše společnost bude toho součástí. Společnosti na celém světě tak získávají pozornost svých zákazníků použitím vícero triků a strategií po celý rok, nejen na Vánoce.

Jednou možností, jak překvapit své zákazníky, je vytvoření slavnostního balení na míru.

Použijte vánoční symboly

Kdykoliv děláte vánoční nákupy, pravděpodobně jste si všimli, že existují určité univerzální symboly a myšlenky, které se vracejí každý rok.

O jakém typu symbolů mluvíme?

Mezi ty nejjasnější patří zlaté hvězdy, Santa Klaus a jeho klobouk či zářivé dárkové krabice a stuhy.

Můžou znít otřepaně, no není nic špatného na tom, zahrnout tyto nápady do dizajnu vašich balení. Vaši zákazníci – tak jako vy – si uvědomují, že Vánoce vyžadují kouzlo navíc.

A na konci tohoto článku se můžete dostat k pár grafikám, které tyto Vánoce pomůžou vaší představivosti. No předtím, než si vyberete svůj časný vánoční dárek, podívejte se na nějaké návrhy a myšlenky, týkající se dizajnů balení.

Ať je to jednoduché!

Jedna věc, která se často projevuje při vánočním designu, je jednoduchost. Zatímco minimalismus, rustikální a tónovaný design získávají popularitu, nelze popřít, že červená a zelená jsou stále na vrcholu.

Navíc mnoho zákazníkům se skutečně líbí to, co Vánoce přináší (i když vaše uši nerady slyší). Zářivé barvy jasně sdělují, že je právě vánoční čas, se stejně výjimečnými vzory. Vánoční stromky, barevná světla, zářící pozitivní energií - vytvářejí příjemné spojení s vaší značkou. Proto, i když vaše značka funguje lépe s Eco poštovními krabicemi, můžete tentokrát zkusit něco jiného.

I když jsme pro vás připravili více překvapení, podívejme se nejprve na několik návrhů vánočního designu a na to, jak je začlenit do našeho online editoru.

Níže najdete dvě malé grafiky - vánoční stromek a červenou ponožku se vším svým vánočním šarmem.

red christmas sock pictogram christmas tree pictogram

Použili jsme tyto obrázky k vytvoření vzorů pro plnobarevné poštovní krabice. Obě zahrnují i výběr barvy – jen pro případ, že byste chtěli najít konkrétní odstín zelené či červené.

Použitím online editoru můžete duplikovat každý grafický prvek a rychle vytvořit hezký vzor.

Projekt výše se hodí k množství produktů – od předplacených krabic se sladkostmi po oblečení. Je zde text Merry Christmas, který ukazuje, že můžete umístit cokoliv, kdekoliv se vám to líbí. Text, obrázky, logo, cokoliv chcete.

Nechcete text? Pak si navrhněte své obrázky jinak a vytvořte úplně jiný dizajn:

Nezapomeňte na to, že editor vám umožňuje pracovat na vzhledu každé jedné zdi vaší krabice.

Tady je nápad na dizajn: ponechte vrchní část vašeho balení jednoduchou pouze s logem a dejte vánoční vzor na boční zeď vaší krabice – tak, jak jsme to my udělali zde:

cardboard box with christmas pattern

Výše zobrazený vzor je plný svátečních symbolů – sněhových vloček, vánočních stromků, dárkových krabic…

Perfektně se hodí k značce, která podporuje vánočního ducha.

No lze použít online editor (a naše zdroje), abyste vytvořili něco rafinovanějšího?

Samozřejmě, že ano.

Váš vzor může být cokoliv, co chcete. A Vánoce nemusí nutně znamenat pompéznost a přeplněnost.

Jiný koncept pro vás je založen na bílé, černé a zlaté. Tyto tři barvy spolu skvěle fungují a můžou být implementovány taky jako slavnostní dizajn.

I když jsou Vánoce v prosinci, začínáme je oslavovat o něco dříve. Náš vánoční skřítek pracoval celý rok, aby vám pomohl vytvořit speciální sadu nástrojů s vánoční tematikou.

Pokud byste rádi dostali zdarma své balení svátečních drobností, které můžete využít ve vašem dizajnu balení (úplně zdarma), jen klikněte níže!

 

Získejte svůj dárek!


Decor

Přihlaste se k obdržení trendů v balení a tipů pro elektronický obchod

check
Skvělé!
Teď odebíráte!
Decor Decor

Odebírejte pro promo akce, nabídky a novinky z odvětví balení.

check
Skvělé!
Teď odebíráte!
Choose other country