It seems you're in
Choose other country

Hospodárné využití objemu balení a optimalizované uložení balíků během dopravy jako způsob, jak snížit emise uhlíku.

Hospodárné využití objemu balení a optimalizované uložení balíků během dopravy jako způsob, jak snížit emise uhlíku.

Hospodárné využití balení – definice 

Produkty se značkou hospodárného využití balení jsou baleny způsobem, který maximalizuje využití dostupného prostoru během přepravy.

Společnost Packhelp zavádí hospodárné využití balení tím, že obaly produktů, které zákazníkům posílá, jsou ploché a nesložené. Ploché obaly se snadněji skladují, a proto efektivně využívají volný prostor uvnitř dodávky.

Označení hospodárné využití balení také znamená, že pokud si objednáte 120 kusů, a na jednu paletu se vejde 100 kusů, obdržíte 1 paletu se 100 kusy a zbývajících 20 kusů je zabaleno nejefektivnějším možným způsobem. Tento přístup minimalizuje emise uhlíku během přepravy a vyplatí se víc, než použití 2 palet s 60 kusy nebo jedné palety se 100 a druhé s 20 kusy.

ekologické vlastnosti les stromy

Proč byste měli zvolit hospodárné využití balení

Hospodárné využití balení může být pro značku důležité, protože může s jeho pomocí snížit svou uhlíkovou stopu a spotřebu materiálu.

Dobře naskládaná paleta znamená, že v dodávce je více místa pro více produktů. To zase znamená, že dodávka může přepravit více zásilek a snižuje se tak i spotřeba paliva.

Packhelp a hospodárné využití balení

Všechna oddělení zásilek v továrnách společnosti Packhelp skladují obaly co nejefektivnějším způsobem a stejně je i transportují. Šetří se tak místo uvnitř dodávky, ale také se usnadňuje manipulace se zásilkami.

Často kladené otázky:

Ano. Tento plastový obal je součástí vaší zásilky proto, aby byla během přepravy chráněna a uzavřena ve vodotěsném obalu pro případ kontaktu s vodou. Tento plastový obal a také každý jiný obal z lepenky lze recyklovat.

Náš závazek – udržitelné obaly

Myslete zeleně s Packhelp!

Zjistěte více
eco property commitment Eco Properties Learn More Icon Eco Properties Learn More Shape Eco Properties Learn More Shape
Choose other country