Potvrďte svou hospodárnost díky FSC certifikaci.

Potvrzení ekologického přístupu díky nejznámější certifikaci na světě.

Transparentnost při výrobě obalů díky FSC a Packhelp.

Packhelp spojilo síly s FSC, abyste mohli potvrdit ekologický původ vašich obalů prostřednictvím vhodné certifikace. Seznamte se s podrobnostmi o certifikaci níže.

FSC Certifikace

Co je to FSC certifikace?

FSC certifikát zaručuje, že vaše obaly byly vyrobeny z materiálů pocházejících z udržitelných zdrojů a byly získány z lesů hospodárným způsobem.

Výhody FSC certifikace:

FSC svou činností podporuje drobné zemědělce a domorodé obyvatele

Celosvětově známá certifikace udržitelnosti

Poskytuje podrobné informace o zdroji obalového materiálu

FSC zaručuje vysoký stupeň ochrany přírody v ohrožených lesích

FSC rozšiřuje myšlenku udržitelného hospodářství v zalesňovaných oblastech

Obaly s certifikátem FSC budou důkazem vašeho odpovědného přístupu k přírodě

Jak lze získat certifikát FSC?

1. Požádejte o nabídku

Spojte se s námi prostřednictvím formuláře poptávky a připojte požadavek na FSC certifikaci.

2. Naše síť

Najdeme nejlepšího dodavatele z naší sítě pro nejvýhodnější cenu a záruku FSC způsobilosti.

3. Potvrzení

Náš tým se vám ozve s nabídkou obalů s FSC certifikátem.

Získat nabídku

Certifikát z formuláře poptávky.

Online editor

Certifikát z online editoru

FAQ

Lze FSC certifikát získat na každý produkt?

Certifikát FSC je zárukou, že pro výrobu byly použity udržitelné zdroje původem ze dřeva. Je proto k dispozici pouze pro výrobky vyrobené z papíru a lepenky – tedy pro veškeré naše Poštovní krabice, Lepicí pásky kraft, Kartonové obálky s potiskem, Produktové boxy, Papírové tašky a veškeré jiné nadstandardní obaly, které jsou vyrobeny z těchto dvou materiálů.

Co tento certifikát znamená?

FSC je certifikát, který sleduje obalový materiál od prvotního zdroje. Obecně vzato certifikát zaručuje, že obal a celý výrobní řetězec je řízen uvědoměle a odpovědně. Podle oficiálních informací poskytnutých FSC certifikát zaručuje, že: · Stromy jsou znovu vysazovány na státních pozemcích · Zaměstnanci pracující v rámci toho řetězce mají náležité mzdy · Zájmy původních obyvatel nejsou vystaveny žádnému nebezpečí vyplývajícímu z produkce · Materiály jsou vyráběny v souladu se všemi platnými zákony, předpisy a ratifikovanými mezinárodními smlouvami, úmluvami a dohodami · Výroba podporuje rozvoj místních komunit · Jsou dodržována nejpřísnější pravidla ochrany životního prostředí · většina papírového materiálu s FSC certifikátem obsahuje značnou část recyklované papírové buničiny. FSC poskytuje informace o celém výrobním procesu obalů, protože vyžaduje 100% kontinuitu. Jinými slovy, aby bylo možné udělit certifikát, musí být ověřen a schválen celý výrobní řetězec – od odpovědně spravovaného lesa.

Za co platím?

FSC certifikát získáte díky jednorázovému poplatku, který si můžete připočítat ke shrnutí vaší objednávky.

Kolik času trvá, než získám certifikát?

Pokud se rozhodnete zahrnout certifikaci FSC do své objednávky, prodloužíme dodací lhůtu o dva dny. Tento čas potřebujeme na proces schvalování certifikátu FSC. To platí jak pro naši běžnou dobu dodání, tak i pro expresní doručení.

Pokud má krabice potahovaný povrch, může stále mít FSC certifikát?

Povrchové úpravy, jako je laminace fólií a horká ražba, nejsou překážkou v certifikaci FSC vašeho balení. FSC potvrzuje, že základní materiály – papír a karton – jsou získávány podle přijatých standardů. Proto můžete na svůj obal umístit symbol FSC, přestože je jeho povrch dále upraven.

Mohu prohlašovat, že mám certifikát FSC?

Ano můžete. Od okamžiku kdy jsou vaše krabice vyrobeny a doručeny, můžete zveřejnit informace o certifikátu před svými zákazníky. Nezapomeňte však, že FSC je právně chráněná ochranná známka. Proto použijte vhodnou ochrannou známku / registrovaný symbol – tento symbol závisí na zemi, ve které je doména zaregistrována.
Choose other country
V nabídce Pro nepodporujeme váš jazyk.
Budete přesměrováni na anglickou verzi stránky.
Co je to Packhelp Pro?
  • Velkoobchodní slevy na balení
  • Poradenství expertů v oblasti balení
  • Materiály na míru a metody potisku