It seems you're in
Choose other country

Sváteční toolkit pro e-commerce a maloobchod

Na vánoční přípravy není nikdy brzy. Vánoce jsou blíž než si myslíte.

Získejte tipy jak zahájit přípravu na nejdůležitější data roku 2020.

E-book

Více než 61 marketingových tipů na Vánoce, které pozvednou vaši značku na další úroveň

Vytvořte efektivní vánoční kampaň a úspěšně vkročte do nového roku.

Z obsahu:

– nejefektivnější způsoby, jak tyto Vánoce získat nové zákazníky

– jak během období svátků předběhnout konkurenci

– největší marketingové chyby během svátků a jak se jim vyhnout

 

cover of holidays ecommerce e-book packhelp
christmas truck icon packhelp

Zjistěte více o Q4 v online obchodování

FAQ

Poslední objednávky s doručením před svátky přijímáme 22. listopadu. 

Lidé obvykle začínají nakupovat na Vánoce v prvních dnech prosince, proto doporučujeme objednat obaly na zakázku do 2. listopadu. Díky tomu budeme my mít dostatek času obaly vyrobit a vy budete mít možnost se dobře připravit na vánoční období. Vzhledem ke zvýšeným objemům objednávek obalů během tohoto období, může dojít k prodloužení doby výměny zboží. Ze zkušeností víme, že k největším zpožděním dochází z důvodu chyb v procesu doručení zásilek. Kurýrní služby jsou zahlceny objednávkami, a tak se může stát, že nezvládnout doručit zásilky včas. To jde bohužel mimo nás. Nejlépe je neočekávaným zpožděním a nemilým překvapením předcházet – například tak, že připravíte svou objednávku obalů předem.

Vše záleží na tom, který obal si vyberete a jakou vizuální podobu obalu zvolíte. Výrobky, které mají větší minimální množství pro objednávku jako například Krabice s magnetickým uzavíráním nebo Dortové krabice, vyžadují naší spolupráci, abychom mohli společně vytvořit a poté schválit návrh potisku. Tyto obaly na zakázku vyžadují delší čas na výrobu. Zjistěte, jaké je minimální objednané množství u jednotlivých typů obalů na míru:

Eco / Eco White poštovní krabice: 30 kusů

Poštovní Krabice Bílé a kraft: 30 kusů

Barevné eco poštovní krabice: 30 kusů 

Plnobarevná poštovní krabice: 30 kusů

Krabice s návlekem: 30 kusů

Poštovní krabice bez potisku: 30 kusů

Klasické produktové boxy: 30 kusů

Krabice na víno: 30 kusů

Dvoudílná krabice: 30 kusů

Poštovní krabice s oboustranným potiskem: 1500 kusů

Krabice z odolného kartonu: 1500 kusů

Dortové krabice: 1500 kusů

Krabice s magnetickým uzavíráním: 1500 kusů

Vysouvací krabice: 1500 kusů

Kartonové krabice s rukojetí: 1500 kusů

Speciální krabice: 2000 kusů

Papírové plechovky: 500 kusů

Hedvábný papír s potiskem: 240 kusů

Plastové obálky klasik: 100 kusů

Plastové obálky kompostovatelné: 100 kusů

Kartonové obálky s potiskem: 30 kusů

Papírové tašky s uchem: 30 kusů

Balicí pásky s potiskem: 36 kusů

Balící pásky s kraft potiskem: 72 kusů

Eco klopová krabice: 30 kusů

Klopové krabice bez potisku: 30 kusů

Spíše ano. Děláme vše proto, abychom všechny objednávky zpracovali do 21 dnů, ale mějte na paměti, že objem objednávek během svátků výrazně roste. Naše produkce pracuje 24 hodin, 7 dní v týdnu, abychom zajistili výrobu našich produktů v určené době. Bohužel se může stát, že dopravce prodlouží termíny pro doručení.

Nespěchejte a ujistěte se, že vše plánujete v dostatečném předstihu. Začněte tím, že vytvoříte návrh, jak by měl váš vánoční obal vypadat. Tato etapa je klíčová – vy budete mít dostatek času promyslet případné změny, a my zjistíme, zda je váš návrh správně naformátován a jestli se dá použít pro výrobu. Začněte s přípravou návrhu vánočního balení již nyní a pokračujte ve vytyčených úkolech podle plánu, aby bylo vše připraveno včas.

Ano – je to možné, pokud nám pomůžete. Jakmile zadáte objednávku, náš zaměstnanec se vám ozve, aby s vámi potvrdil návrh a ověřil specifiku produktu. Tehdy nám poskytněte co nejvíce informací o vašem produktu a jak ho budete prodávat, abychom obal co nejlépe přizpůsobili vašim očekáváním. To nám umožní lépe pochopit a naplnit vaše očekávání. Nezapomeňte nám o všem říct, jen tak budeme přesně vědět, jak vám pomoci.

Pokud chcete zkontrolovat stav své zásilky, potřebujete mít číslo vaší objednávky. Toto číslo vám je zasláno prostřednictvím e-mailu ihned poté, co je vaše objednávka připravena k odeslání. Ve stejném e-mailu také naleznete odkaz, na kterém budete moci zkontrolovat stav objednávky přímo u doručovatele. Nemějte obavy, pokud jste e-mail smazali nebo není k nalezení. Můžete nás kdykoli kontaktovat a my vám rádi pomůžeme získat číslo zásilky a také sledovat zásilku s vašimi obaly na zakázku.

Choose other country