It seems you're in
Choose other country

Krabice z odolného kartonu

Luxusní balení z těch nejkvalitnějších materiálů. Udělejte své balení tak uměleckým a vizuálně přitažlivým, jako produkt uvnitř.
Krabice z odolného kartonu luxusní
Luxusní výloha
Krabice z odolného kartonu luxusní

Luxusní výloha

Díky elegantní skládací krabici z odolného kartonu předvedete váš produkt světu v celé jeho kráse
Krabice z odolného kartonu materiály
Prémiová kvalita pro váš prémiový produkt
Krabice z odolného kartonu materiály

Prémiová kvalita pro váš prémiový produkt

Vysoce kvalitní materiály a povrchová úprava obohatí váš produkt o zážitek z rozbalování
Krabice z odolného kartonu efekt
Zcela personalizované
Krabice z odolného kartonu efekt

Zcela personalizované

Přidejte horkou ražbu, reliéfní tisk a UV úpravy pro dosažení efektu té nejvyšší úrovně

Luxusní krabice z odolného kartonu pro bezpečnost

Neobětujte bezpečí pro krásný vzhled. Díky pevným krabicím z tvrdého a odolného kartonu je váš produkt bezpečně a stabilně umístěn uvnitř krabice.

Získejte cenovou nabídku
Krabice z odolného kartonu s potiskem

Vysoce kvalitní reklama

Předveďte produkt s důrazem na ty nejmenší detaily – vlastní výplň, horká ražba a libovolné barevné kombinace vytvářejí harmonii mezi vaší značkou, obalem a produktem.

Získejte cenovou nabídku
Krabice z odolného kartonu lifestyle
shape
Recenze
Podívejte se, co říkají naši zákazníci
Příběhy zákazníků

Nechte se inspirovat

Lightspeed

Společnost Lightspeed spolupracovala s Packhelp na návrhu krabice z odolného kartonu, která by dokonale předvedla skleněné trofeje na firemním udělování cen. Zlatá horká ražba přitahovala pozornost na název značky a výřez navržený na míru pevně držel trofeje z těžkého skla na svém místě. Uvnitř krabici zdobilo černé pozadí, takže každý nejprve uviděl gravírování na skle, ne samotnou skleněnou trofej.

Přečtěte si více o tomto inspirativním príběhu
Časté dotazy

V případě krabic z odolného kartonu existuje celá řada možností, a proto je každá objednávka vyhotovená na míru. Pokud se chcete o luxusním obalu společnosti Packhelp dozvědět víc, klikněte na tlačítko „Pomoc“ v horní části této stránky, vyplňte své požadavky na obal a my vám poskytneme všechny potřebné informace.

Čím více informací zadáte, tím lépe! Nevyhnutelné minimum, abychom vám mohli nabídnout přesnější a konkurenční řešení, jsou informace o počtu kusů, datu vyhotovení, velikosti, oblasti dodání a veškerých požadavcích na povrchové úpravy – a samozřejmě vaše kontaktní údaje.

Ne, bohužel to není možné, protože každý prvek krabice z odolného kartonu lze přizpůsobit na míru. Před odesláním objednávky vám pošleme několik prototypů vašeho luxusního obalu produktu.

Minimální objednávka pro Krabice z odolného kartonu je 1500 kusů.

Krabice z odolného kartonu se většinou používají jako luxusní obaly pro zboží nejvyšší kvality jako jsou šperky, kosmetika, móda haute couture a další předměty, které mají reprezentovat svou prvotřídní kvalitu prostřednictvím prémiového obalu.

Ano, je to možné. Krabice z odolného kartonu jsou vyrobeny z odolné šedé lepenky, kterou tvoří ztuhlá papírová buničina. Díky tomu jsou ještě bezpečnější pro přepravu než tradiční krabice z vlnité lepenky. Musíte však zvážit i další 2 faktory. Krabice z odolného kartonu jsou ve srovnání s jinými obaly poměrně těžké a většina skládacích krabic nemá také zajišťovací mechanismus, díky kterému bude zboží během přepravy v bezpečí. Z tohoto důvodu je dobré poslat krabici z odolného kartonu zabalenou v měkké poštovní obálce.

Ano, mohou! Můžete se rozhodnout pro potisk uvnitř krabice, můžete se také rozhodnout pro tutéž texturu vně i uvnitř krabice. Můžeme také vyrobit pěnové nebo papírové vložky, které budou držet váš produkt na místě. Všimněte si, že ve výchozím nastavení je vnitřní část krabice z odolného kartonu bílá.

Ne, krabice z odolného kartonu nemusíte skládat. Odděleně dojdou vložky do krabic, pokud si je objednáte.

Celkově vzato, ano. Je tomu tak proto, že každá krabice z odolného kartonu je vyrobena na přání. Každá objednávka vyžaduje použití odolného materiálu, pokročilé technologie a má také vysoké náklady na dopravu, protože krabice nejsou přepravovány rozložené. Ačkoli jsou nejdražší variantou, jsou také nejluxusnější a prémiovou variantou obalu na přání.

Každá krabice z odolného kartonu bez výjimky je vyrobena zcela podle vašeho návrhu. Proto neumíme určit ani přibližnou cenu, protože každá poptávka je jiná. Prosím klikněte na „Získat nabídku“ na konci této stránky a získáte bližší informaci o ceně.

Limit velikosti u krabic z odolného kartonu je kolem 40 cm na délku a šířku a 20 cm na výšku. Na větší krabice je vhodnější použít vlnitou lepenku.

Karton, který se používá na výrobu těchto krabic je většinou vyráběn z recyklovaného a zcela recyklovatelného materiálu. Některé doplňky a prvky konečné úpravy nejsou recyklované, recyklovatelné nebo biologicky rozložitelné.

Do těchto krabic lze umístit vložky jakéhokoli typu. Nejpoužívanější vložky do krabic jsou vyrobeny z houby nebo kartonu.

Decor Decor

Odebírejte pro promo akce, nabídky a novinky z odvětví balení.

check
Skvělé!
Teď odebíráte!
Choose other country