Inspirace

Hledáte nápady na své vlastní obaly? Prohlédněte si krabice navržené našimi zákazníky. Řada designů, nekonvenční způsob využití prostoru po stranách a neobvyklé množství grafiky pro vás bude skvělou inspirací, jak vytvářet vlastní design.
Barevné krabice Kabak
Poštovní krabice
Krabice Kabak
Kabak
Kabak
Krabice Kabak
Krabice Kabak

Kabak

Hledáte-li ponožky, už nehledejte. Kamenný obchod i e-shop prodává širokou paletu ponožek s různými vzory – od jednobarevných modelů po složité vzory. Veškeré ponožky jsou vysoce kvalitní  a pyšní se kreativním designem. Sada ponožek je zabalena do plnobarevných poštovních krabic s matnou fólií.

Více fotografií
krabice ke speciálním příležitostem
krabice na míru
Poštovní krabice
Vánoční krabice
Vánoční krabice

Mustache

Mustache je jednou z největších platforem, která sdružuje módní návrháře a umělce v Polsku. Jako součást této iniciativy Mustache každý rok organizuje trh s módou pod názvem Yard Sale. Tento trh navštěvují desítky tisíc návštěvníků. Během posledního ročníku si hosté Yard Sale mohli kousky, které si zakoupili,  zabalit do jedné z našich plnobarevných poštovních krabic s lesklou fólií.

Více fotografií
Krabice na míru
Krabice na míru
Krabice Packhelp
Poštovní krabice
Poštovní krabice
Produktové krabice

Chias

Chias vyrábí 100% přírodní, tekuté potraviny na bázi chia semínek pocházejících z And. K dispozici jsou v několika příchutích – Spirit, Body, Health a Mind. Jedná se o nápoje, které odpovídají specifickým potřebám každého člověka. Sada čtyř lahví o objemu 200 ml je zabalena do plnobarevných poštovních krabic s matnou fólií.

Více fotografií
Restaurant week
Produktový box
Produktový box
Produktový box
Krabice na míru
Obal Martini

Restaurant Week

Restaurant Week je kulinářský festival, který svým účastníkům umožňuje vyzkoušet vybrané pokrmy v nejlepších restauracích ve městě. Této události se rádi účastní celebrity a influenceři – obdrží pozvánku ve stylové plnobarevné poštovní krabici. Kromě pozvánky je krabice naplněna drobnými dárky od organizátorů a partnerů festivalu.

Více fotografií
uvítací balíčky
krabice na míru
černé krabice
onboarding boxes
move closer

Move Closer

Společnost Move Closer, která se zabývá vývojem softwaru, si zvolila plnobarevné poštovní krabice s matnou fólií. V tomto okamžiku však nebyly krabice určeny k odeslání, ale k přivítání nových zaměstnanců do týmu. Uvnitř najdete tričko s logem značky, hrnek, kartu k přístupu do kanceláře, vizitky a sadu fixů. Takové přivítání schvaluje!

Více fotografií
coffee republic
produktový box
produktový box
produktový box
krabice coffee republic
krabice na míru

Coffee Republic

Coffee Republic je oblíbená pražírna, která je velmi uznávaná pro svůj výběr plantáží a kávových zrn. Mimořádné směsi jsou dostupné v samotné pražírně a také online. V obou případech je káva balena do eco poštovních krabic, které jsou odkazem na jutové a sisalové pytle používané k přepravě kávových zrn.

Více fotografií

Žádná omezení!

Máte stovky možností! Můžete kombinovat různé typy obalů, použít kontrastní barvy a tiskové varianty, které vystoupí z řady dalších! Vyfotili jste některý ze svých obalů? Označte nás @packhelp a získejte tak 5% slevu. :)
Začněte