Judy the Fox: pro děti s nádechem vintage

E-commerce

Internetový obchod Judy the Fox, který založila Charlotte Chevalierová, se nachází na půli cesty mezi skandinávským designem a dětstvím. Tvrdí, že jejím cílem je „podílet se na tvorbě krásných dětských vzpomínek“.

Dětský sen se stal skutečností

Značka Judy the Fox byla dětským snem dnes už 31leté Charlotte. Po bakalářském studiu mezinárodního obchodu a po 8 letech práce jako prodejní zástupce pro různé společnosti se nakonec odhodlala založit svou vlastní značku. Toto byla její hlavní inspirace – Charlotte je matkou 2 dětí a chce pro ně vytvořit bezstarostné vzpomínky z dětství!

Judy the Fox kartonové obaly s potiskem

Fotografie: Mélinda Blanchet - À l'Orée des fées

Zakladatelka značky na dětech obdivuje jednu věc – jejich živou a barvenou představivost. To ale není všechno, Charlotte má navíc skvělý vkus. Neustále hledá nové inspirace z celého světa a organizuje focení na vysoké úrovni. Přesvědčte se sami a navštivte její stránku. Prohlédněte si profesionální fotografie nádherných produktů, které prodává.

Vintage doplňky od Judy the Fox

Co všechno zahrnuje nabídka značky Judy the Fox? „Více méně všechno, co má se světem dětí něco společného: nábytek, hračky, dekorace či povlečení. Zákazníci na stránce najdou dětskou postýlku, vyrovnávací kolo, girlandu nebo bryndáček.“

Judy the Fox funguje jako internetový obchod pro děti. Jeho součástí jsou i prostory v podobě skladů. Dvakrát za rok však slouží jako originální výkladní skříň. Pro Charlotte je to skvělá příležitost setkat se se zákazníky a trochu lépe je poznat.

Judy the Fox obaly podle návrhu s potiskem

Fotografie: Mélinda Blanchet - À l'Orée des fées

Design a vzpomínky z dětství

Charlotte miluje dekorace, zejména ve vintage a skandinávském stylu. Není divu, že si oblíbila právě vintage. Každý kousek v sobě skrývá jedinečný příběh. Na dětech obdivuje především to, že jednoduchá hračka z plyše nebo hra nejsou obyčejné neživé předměty – mají totiž duši.

Judy the Fox produktové obaly na míru

Pro zakladatelku značky Judy the Fox je nesmírně důležitá i kvalita a vzhled materiálů. Na stránce píše, že ji fascinují produkty, které vypadají nádherně.

„Podle mě dokáže krásný a autentický kousek překvapit toho, kdo se na něj dívá a oživit prostor.“

Zajímavostí je, že přirozený koníček Charlotty je i největší výhodou značky – díky němu se odlišila od konkurence a zákazníci si ji už navždy zapamatovali.

Krabice je věc, kterou zákazník uvidí jako první

Pro značku Judy the Fox je krabice nesmírně důležitá. Charlotte si uvědomuje, že každá značka své produkty prodává uvnitř obalu. Jedná se o věc, kterou zákazník uvidí jako první.

Judy the Fox hedvábný papír s vlastním potiskem

Fotografie: Mélinda Blanchet - À l'Orée des fées

Zakladatelka Charlotte chtěla, aby obaly vyjadřovaly hodnoty značky: péče o životní prostředí, kvalitu a styl! Pokud se jedná o design, vsadila na jednoduchost – hlavní znak skandinávského stylu, který tolik zbožňuje. Logo značky reprezentují jednoduché a čisté linie.

Jako obaly používá eco poštovní krabice s vlastním potiskem a originálním logo s liškou. Každou krabici zdobí text Belle et douce découverte, co v překladu znamená „Krásný a sladký objev“. Je to slogan, který vystihuje lásku Charlotty, její fascinaci roztomilým a bezstarostným dětským světem.

Judy the Fox obaly podle vlastního návrhu

Fotografie: Sophie Masiewiczová

Společnost Packhelp splnila všechny požadavky Charlotty – krabice jsou šetrné vůči životnímu prostředí, kvalitní a stylové. Design Charlotte navrhovala sama. Díky jednoduchému programu snadno a rychle navrhnula krabici na míru a přesně podle svých představ.

Toto se Charlotte na spolupráci se společností Packhelp líbilo nejvíce: „Hned na začátku jsem byla nadšená z nabídky rozměrů krabic a možnou minimální objednávkou.“ V internetovém obchodě značky Judy and the Fox najdete až 16 různých krabic!

Neobyčejný příběh Judy the Fox

Judy the Fox není náhodný název, který zní roztomile. Judy the Fox skutečně existovala. Když byla Charlotte malá, její mama pečovala o lišku jménem Judy. Liška Judy žila s její rodinou 16 let. Zvláštní bylo, že Charlottin dědeček měl farmu s kuřaty, ale malá liška se jich nikdy ani nedotkla. Opravdový domácí mazlíček!

Celý příběh značky Judy the Fox se může zdát poněkud intimní, pro zákazníky má však obrovský význam.

Judy the Fox krabice podle vlastního návrhu

Zákazníci potřebují, aby je značky okouzlily a prozradily jim svůj příběh. Prodej nejlepšího produktu za tu nejlepší cenu už nestačí. Značka musí v zákaznících vzbudit emoce, musí s nimi vytvořit komunitu. Proto je příběh značky důležitý.

Judy the Fox – značka stylu

Už víte, proč jsou vzpomínky z dětství pro Charlotte tak důležité… Doufáme, že vás její příběh inspiroval!

Značka Judy the Fox nepochybně patří mezi originální značky. Zde je několik tajemství jejího úspěchu:

  • Skutečný a originální příběh
  • Koníček jako hlavní výhoda značky – design a dětský svět
  • Krabice je pro prodej a marketing velice důležitá