Pevná krabička s víkem

Luxusní forma balení, zcela přizpůsobitelná pro představení vašeho produktu světu.
Luxusní výloha

Luxusní výloha

Vysoce kvalitní materiály a povrchové úpravy vytvářejí nezapomenutelný zážitek z rozbalení.
Prémiová kvalita pro váš prémiový produkt

Prémiová kvalita pro váš prémiový produkt

Vysoce kvalitní materiály a povrchová úprava obohatí váš produkt o zážitek z rozbalování
Zcela personalizované

Zcela personalizované

Chcete-li zůstat v paměti zákazníka, přidejte možnosti razby za ražby, ražby a úpravy povrchem UV

Bezkonkurenční třída a vznešenost

Pevné boxy s víkem jsou klasickou formou balení pro špičkové výrobky a jsou nejlepším způsobem, jak vytvořit pozitivní první dojem.

Získejte cenovou nabídku

Kombinace zabezpečení a brandingu

Dvoudílné pevné boxy spojují estetiku a bezpečnost. Tuhá šedá deska vydrží opotřebení při běžném používání.

Získejte cenovou nabídku
Recenze
Podívejte se, co říkají naši zákazníci
Balení se vzorky

Balení se vzorky

Vyzkoušejte před nákupem. Vyberte si až 5 vzorků za 5€ a vyzkoušejte různé typy, materiály a velikosti balení. Objednejte si vzorové balení a získejte zpět peníze za první objednávku.
Objednat nyní
Příběhy zákazníků

Nechte se inspirovat

Lightspeed Summit

Společnost Lightspeed spolupracovala s Packhelp na návrhu krabice z odolného kartonu, která by dokonale předvedla skleněné trofeje na firemním udělování cen. Zlatá horká ražba přitahovala pozornost na název značky a výřez navržený na míru pevně držel trofeje z těžkého skla na svém místě. Uvnitř krabici zdobilo černé pozadí, takže každý nejprve uviděl gravírování na skle, ne samotnou skleněnou trofej.

Přečtěte si více o tomto inspirativním príběhu

FAQ

Jak lze objednat skládací krabici z odolného kartonu?

V případě krabic z odolného kartonu existuje celá řada možností, a proto je každá objednávka vyhotovená na míru. Pokud se chcete o luxusním obalu společnosti Packhelp dozvědět víc, klikněte na tlačítko „Pomoc“ v horní části této stránky, vyplňte své požadavky na obal a my vám poskytneme všechny potřebné informace.

Jaké informace jsou potřebné pro pomoc s návrhem krabice?

Čím více informací zadáte, tím lépe! Nevyhnutelné minimum, abychom vám mohli nabídnout přesnější a konkurenční řešení, jsou informace o počtu kusů, datu vyhotovení, velikosti, oblasti dodání a veškerých požadavcích na povrchové úpravy – a samozřejmě vaše kontaktní údaje.

Lze krabice z odolného kartonu navrhnout v 3D editoru od Packhelp?

Ne, bohužel to není možné, protože každý prvek krabice z odolného kartonu lze přizpůsobit na míru. Před odesláním objednávky vám pošleme několik prototypů vašeho luxusního obalu produktu.

Jaká je minimální objednávka pro krabice z odolného kartonu?

Minimální objednávka pro Krabice z odolného kartonu je 1500 kusů.

Na co lze krabice z odolného kartonu použít?

Krabice z odolného kartonu se většinou používají jako luxusní obaly pro zboží nejvyšší kvality jako jsou šperky, kosmetika, móda haute couture a další předměty, které mají reprezentovat svou prvotřídní kvalitu prostřednictvím prémiového obalu.

Lze krabice z odolného kartonu použít na dopravu?

Ano, je to možné. Krabice z odolného kartonu jsou vyrobeny z odolné šedé lepenky, kterou tvoří ztuhlá papírová buničina. Díky tomu jsou ještě bezpečnější pro přepravu než tradiční krabice z vlnité lepenky. Musíte však zvážit i další 2 faktory. Krabice z odolného kartonu jsou ve srovnání s jinými obaly poměrně těžké a většina skládacích krabic nemá také zajišťovací mechanismus, díky kterému bude zboží během přepravy v bezpečí. Z tohoto důvodu je dobré poslat krabici z odolného kartonu zabalenou v měkké poštovní obálce.

Mohou být krabice z odolného kartonu upraveny i z vnitřní strany?

Ano, mohou! Můžete se rozhodnout pro potisk uvnitř krabice, můžete se také rozhodnout pro tutéž texturu vně i uvnitř krabice. Můžeme také vyrobit pěnové nebo papírové vložky, které budou držet váš produkt na místě. Všimněte si, že ve výchozím nastavení je vnitřní část krabice z odolného kartonu bílá.

Musím tyto krabice skládat?

Ne, krabice z odolného kartonu nemusíte skládat. Odděleně dojdou vložky do krabic, pokud si je objednáte.

Jsou tyto krabice dražší než jiná řešení?

Celkově vzato, ano. Je tomu tak proto, že každá krabice z odolného kartonu je vyrobena na přání. Každá objednávka vyžaduje použití odolného materiálu, pokročilé technologie a má také vysoké náklady na dopravu, protože krabice nejsou přepravovány rozložené. Ačkoli jsou nejdražší variantou, jsou také nejluxusnější a prémiovou variantou obalu na přání.

Jaká je přibližná cena za krabici z odolného kartonu?

Každá krabice z odolného kartonu bez výjimky je vyrobena zcela podle vašeho návrhu. Proto neumíme určit ani přibližnou cenu, protože každá poptávka je jiná. Prosím klikněte na „Získat nabídku“ na konci této stránky a získáte bližší informaci o ceně.

Jaký největší rozměr mohou tyto krabice mít?

Limit velikosti u krabic z odolného kartonu je kolem 40 cm na délku a šířku a 20 cm na výšku. Na větší krabice je vhodnější použít vlnitou lepenku.

Jsou tyto krabice ekologické?

Karton, který se používá na výrobu těchto krabic je většinou vyráběn z recyklovaného a zcela recyklovatelného materiálu. Některé doplňky a prvky konečné úpravy nejsou recyklované, recyklovatelné nebo biologicky rozložitelné.

Jaké druhy vložek jde použít do krabic z odolného kartonu?

Do těchto krabic lze umístit vložky jakéhokoli typu. Nejpoužívanější vložky do krabic jsou vyrobeny z houby nebo kartonu.

Choose other country
V nabídce Pro nepodporujeme váš jazyk.
Budete přesměrováni na anglickou verzi stránky.
Co je to Packhelp Pro?
  • Velkoobchodní slevy na balení
  • Poradenství expertů v oblasti balení
  • Materiály na míru a metody potisku