Vyčkejte prosím...

Kartonové
Obálky

Kartonové obálky na míru jsou perfektní pro zasílání plochých položek, jemných materálů, fotek, výtisků a dokumentů. Jsou dostupné v bílé a jako přírodní papír. Uzavřeno lepící částí.

Naše velikosti

free_shipping_ico

Doprava zdarma na všechny objednávky

Vnější rozměry:

Vnitřní rozměry:

Ceny od:

C4

32.4 x 27.4 cm

32.4 x 22.9 cm

0,52 €

C5

22.9 x 20.7 cm

22.9 x 16.2 cm

0,51 €

Vytvářejte návrhy tak, jak Vám to vyhovuje

Vytvořte návrh pomocí naší aplikace

Navrhovat své vlastní obaly a prohlížet si je v našem editoru je radost. V mžiku můžete svůj nápad vizualizovat. Na strany přidejte barvy, text a vlastní grafiku, ať jsou jedinečné!

Vytvořte návrh pomocí naší aplikace Začněte

Vytvořit návrh na výseku

Naše speciálně vyrobené výseky umožňují zkušenějším grafikům tvořit návrhy pomocí svých oblíbených aplikací.

Vytvořit návrh na výseku Více informací

Mohlo by se Vám líbit

Poštovní krabice

Poštovní krabice

Jsou vyrobeny z vlnité lepenky a jsou vybaveny snadným a bezpečným uzavíracím mechanismem. Skvěle slouží jako obaly pro kurýrní zásilky a přímé obaly pro Vaše produkty.
Produktové boxy

Produktové boxy

Skvělé krabice pro každý produkt jsou vyrobeny z papíru prémiové kvality. Špičková kvalita potisku zajišťuje, že tyto krabice vystoupí z řady na každé polici. Vnitřní a vnější stranu krabice lze potisknout.
Klopové krabice

Klopové krabice

Jsou vyrobeny z tlusté a odolnější vlnité lepenky a skvěle slouží jako hromadný obal pro kurýrní zásilky. Jsou dostupné v několika velikostech – od 26 do 240 litrů.
Plastové obálky

Plastové obálky

Plastové obálky jsou lehké a odolné a jsou skvělým řešením pro větší zásilky. Mohou být použity jako obal pro kurýrní zásilky a také jako ochranná vrstva pro poštovní a klopové krabice.
Papírové tašky

Papírové tašky

Pomohou Vám zabalit Vaše produkty v obchodě s papírnickým zbožím a skvěle se také hodí pro donášku jídla a potravin. Dostupné v mnoha velikostech a tiskových variantách.
Obálky

Obálky

Dostupné v klasické a "kurýr" variantě a byly vytvořeny na dokumenty, reklamní brožury, firemní korespondenci a další menší položky.
Lepící pásky

Lepící pásky

Jsou detailem, který doplní Vaše klopové krabice. Současně slouží jako pevné zabezpečení pro Vaše zásilky. Konečně s Vaším logem!
Tubusy
Již brzy

Tubusy

Papírové plechovky jsou ideální pro balení dlouhých, tenkých produktů, zrolovaných plakátů nebo oblečení. Vícero velikostí a různých možností potisku vám dává plnou kontrolu nad dizajnem, který si můžete vytvořit na míru. Papírové plechovky můžete využít jako řešení pro doručování, tak jako i balení ve vašem obchodě.
Hedvábný Papír

Hedvábný Papír

Vlastní hedvábný papír je perfektním řešením pro balení vašich produktů nebo vyplnění prázdného prostoru uvnitř krabice. Můžete si vybrat z široké škály barev papíru, s možností vytvořit si vzor přímo v naší aplikaci.
Nenašli jste, co hledáte? Kontaktujte nás.