Plastové obálky
Klasik

Další způsob, jak vyřešit balení v zásilce. Naše plastové obálky Vám jsou k dispozici ve dvou variantách: bílá nebo černá fólie s jednobarevným potiskem v PANTONE.
od
0.28 /za kus
minimální objednávka: 100 kusů

Naše velikosti

free_shipping_ico

Doprava zdarma na všechny objednávky

Naše velikosti:

Ceny od:

Y43

17.5 x 25.5 cm

0,31 €

Y60

25 x 35 cm

0,28 €

Y80

35 x 45 cm

0,33 €

Y90

40 x 50 cm

0,35 €

Y100

45 x 55 cm

0,41 €

Mohlo by se Vám líbit

Mailer Boxes

Poštovní krabice

Jsou vyrobeny z vlnité lepenky a jsou vybaveny snadným a bezpečným uzavíracím mechanismem. Skvěle slouží jako obaly pro kurýrní zásilky a přímé obaly pro Vaše produkty.
Product Boxes

Produktové boxy

Skvělé krabice pro každý produkt jsou vyrobeny z papíru prémiové kvality. Špičková kvalita potisku zajišťuje, že tyto krabice vystoupí z řady na každé polici. Vnitřní a vnější stranu krabice lze potisknout.
Shipping Boxes

Klopové krabice

Jsou vyrobeny z tlusté a odolnější vlnité lepenky a skvěle slouží jako hromadný obal pro kurýrní zásilky. Jsou dostupné v několika velikostech – od 26 do 240 litrů.
Plastové obálky

Plastové obálky

Plastové obálky jsou lehké a odolné a jsou skvělým řešením pro větší zásilky. Mohou být použity jako obal pro kurýrní zásilky a také jako ochranná vrstva pro poštovní a klopové krabice.
Papírové tašky

Papírové tašky

Pomohou Vám zabalit Vaše produkty v obchodě s papírnickým zbožím a skvěle se také hodí pro donášku jídla a potravin. Dostupné v mnoha velikostech a tiskových variantách.
Již brzy

Obálky

Dostupné v klasické a "kurýr" variantě a byly vytvořeny na dokumenty, reklamní brožury, firemní korespondenci a další menší položky.
Již brzy

Pásky

Jsou detailem, který doplní Vaše klopové krabice. Současně slouží jako pevné zabezpečení pro Vaše zásilky. Konečně s Vaším logem!
Nenašli jste, co hledáte? Kontaktujte nás.