Lightspeed Summit

E-commerce

Zatímco většina značkových krabic slouží jako způsob dopravy, mnoho společností rádo příležitostně používá balení během eventů. Jeden z našich partnerů - Lightspeed - uspořádal summit v Nizozemsku, který se soustředil na spojení mezi maloobchodem a restauračním odvětvím. Jako jeden z pozvaných hostů dodal Packhelp tmavé, na míru vytvářené krabice, které slouží k ukládání ocenění pozvaných.

COnference of Packhelp Partner Lighspeed

Partnerství s Lightspeed

Nizozemská společnost podporuje maloobchodníky i majitele restaurací tím, že jim poskytuje komplexní služby. Nabídka obsahuje CRM softvér, nástroje pro management a systém integrovaných plateb. Díky partnerství s firmou Packhelp mohou zákazníci firmy Lightspeed snadno objednat značkové balení, které uspokojí jejich potřeby.

Event, který se konal v Haagu, byl věnován všem partnerům společnosti Lightspeed. Společnost sdílela své plány rozvoje a pozvala hostující řečníky, aby se podělili o své pohledy na trendy a zprávy z odvětví.

„Cílem našeho každoročního partnerského summitu je spojit naše partnery EMEA a každého informovat o našem pokroku a plánu na příští rok. Kromě toho využíváme tuto příležitost k tomu, abychom Lightspeed a dalším partnerům poskytli workshopy ohledně prodeje, marketingu, akvizice atd. Summit končíme udělováním cen, večeří a velikou party.”

- komentuje Gordon Schuringa z marketingového týmu společnosti Lightspeed.

Dark cardboard boxes with hot stamping

Krabice vyráběné na míru

Elegantní krabice byly použity jako balení na ceny, které získaly pozvané firmy.

Každá krabice byla vyrobena z tmavé lepenky a skládala se ze dvou kusů (dno a víko). Vnitřní strana byla speciálně navržena tak, aby se do krabice vešla skleněná trofej. Povrchová úprava, viditelná na povrchu, byla vytvořena za použití zlaté horké ražby (technika fóliové vrstvy, která přináší zářivý vzhled).

Díky všem těmto dodatkům balení Lightspeed Summit perfektně vystihuje prémiový charakter události.

Lighspeed Summit winners holding a dark cardboard box

Elegantní suvenýr

Protože byla každá krabice součástí celého udělování ocenění, tyto elegantní obaly se staly milým suvenýrem pro každého z hostů.

Toto je jedna z výhod využívání balení na eventu. Kdykoliv je víno odevzdáno ve značkové krabici nebo v něčem jiném, takové krabice vytvářejí vzpomínky a posouvají značku vpřed. Takto Gordon Schuringa vysvětluje svou vizi balení:

„Chtěl jsem se ujistit, že krabice mají luxusní a minimalistický vzhled. Vybral jsem si černou, protože ceny v krabicích byly sklo s rytinami. Když otevřete krabici, uvidíte rytiny, ale ne sklo.”

 

Lighspeed Summit