Scent By Mail

E-commerce

Scent By Mail (v překladu Vůně poštou) je firma, založena ve Velké Británii, která nabízí zákazníkům unikátní kolekci vonných svíček a různých aroma doplňků. Aby si získali své zákazníky, tak se společnost rozhodla navrhnout úžasně veselé obaly v Packhelp. Boxy vytváří z procesu rozbalování neskutečně silný zážitek.

Shipping

Výběr toho, jak pojmout celý proces balení není jednuchý, zvláště pro předplacenou službu, kde je obal jednou z hlavních složek produktu. A přesně toto přesvědčilo firmu Scent By Mail, aby si pro zasílání svých balíčků zvolili originální řešení. James Ferguson ze Scent By Mail řekl:

„Chtěli jsme vyvolat představu vonné esence už při rozbalování balíčku a naznačit tímto zákazníkovi, jaký typ svíček a dalšího vonného zboží obdrží. Máme čtyři typy designů boxů, které představují čtyři roční období (…) a chtěli jsme něco veselého a milého, něco, díky čemu na ten pocit při rozbalování jen tak nezapomenete. ”

 

Vytvořit několik designů boxů podle ročního období je skvělý nápad, jak překvapit zákazníky a zároveň poskytnout jedinečnost Vašemu produktu. A navíc, živobytí zasilatelských firem stojí a padá na zážitku, který rozbalování dárku přináší. Z videí od zákazníků víme, že vše závisí na tom magickém momentu, kdy obdržíte balíček a Vaše očekávání se stupňuje až do samotného rozbalení.

Candles packaging

Plnohodnotný zážitek z rozbalování

Balení vždy přináší určitý druh zážitku. A Scent By Mail k tomu přistoupil velice zodpovědně. Krabice má veselý design se vzory, které si můžete jednoduše spojit s obsahem balení. Jakmile zákazník otevře box, krabice řekne doslova: „Ahoj, ty tam“ a pod oslovením je spirála vedoucí k obsahu krabičky. Jak nám řekl James Ferguson z Scent By Mail:

„Design boxu není jen pěkný obal, ale i to, jak se přelívá dovnitř a umocňuje tím celkový zážitek z rozbalování. A to znamená, že je vnitřek krabičky stejně důležitý jako její obal. Vlastně jsme zjistili, že box je většinu času otevřený, když si zákazníci vychutnávají pohled na nové produkty a vybírají, kterou svíčku použijí. Takže proč nevyužít příležitost, kdy jim můžete tuto chvíli zpříjemnit a zároveň zajistit, aby naše značka byla unikátní a nezapomenutelná.”

 

unwrapping experience

Packhelp je spolehlivý partner

James také poznamenal, že Packhelp byla pro Scent By Mail jasná volba hned z několika důvodů. Možnost objednat si menší množství balíčků není jediným benefitem.

„Velice se nám zamlouvalo poštovné zdarma do Velké Británie a krátké dodací lhůty a v neposlední řadě i to, že jsme si mohli objednat vzorek finálních krabic, abychom měli jasnou představu, jak budou vypadat.“

 

Výsledkem je, že si Scent By Mail objednali přesně takový obal, který ladí s image celé firmy. Hravý náboj celého boxu byl precizně zkomponován tak, aby umocnil zážitek z rozbalování. Celkově je tato britská společnosti skvělým příkladem a inspirací, jak efektivně zabalit své zboží. 

mailer box with inside print

Custom box

Subscription box