Innocence Paris

E-commerce

Abychom mohli střežit ty nejkrásnější momenty zachycené fotoaparátem, Innocence vytváří sešity, deníky a poznámkové bloky s fotografiemi, které jim zákazníci poskytnou. Pro zabalení těchto originálních dárků si vybrali ten nejminimalističtější možný obal, poštovní krabici Eco.

innocence Paris

Žijeme v době, kdy jsou fotografie téměř všude. S rostoucí popularitou sociálních médií (obzvláště Instagramu) můžeme všude najít fantastické fotky. S nárůstem jejich počtu roste i nabídka, co speciálního se s nimi dá dělat.

A právě tohoto trendu využívá i Innocence Paris ve své nabídce. Svěřené fotografie opečovává jako své vlastní a elegantně je přetvoří do krásných designových albumů, poznámkových bloků a dalších papírenských výrobků.

“Naše produkty probouzejí emoce. Úsměv, slza, výbuch smíchu, souhlasné přikývnutí v momentě při otevření alba - tyhle a ještě tisíce dalších, to jsou naše důvody, proč jsme stvořili Innocence.”

 

Velebení minimalismu

Při výběru obalového řešení pro Innocence jsme hned věděli, co bude to pravé, odmítli jsme barevné potisky i lesklé materiály. Primární myšlenka, se kterou nás Innocence oslovila, byla prostá, design by si měl udržet elegantní laťku, kterou má i samotný produkt. Tisk se omezil jen na logo společnosti připomínající rukou psaný podpis, jako na dopise. Tento detail krásně koresponduje s personalizovaným produktem uvnitř obalu. Do minimalistických boxů je tak jednoduché se zamilovat.