Biotika

E-commerce

Biotika je mladá polská manufaktura, ve které vyrábějí sójové svíce a aromatizované vosky. Pro výrobu veškerých produktů jsou používány přírodní složky té nejvyšší kvality.

Biotika vznikla díky lásce k přírodě a drobným potěšením, které nám život přináší. Obaly dokreslují vizi značky – jedná se o personalizované Eco poštovní krabice vyrobené z 90% recyklovaného materiálu.

Biotika zásilkové krabice pro e-shopy

Svíčky jako produkt jsou stále populárnější, a to jak v kamenných obchodech, tak online. Přerodily se do samostatné formy umění, spojují řemeslnou dovednost někdy i několika různých odvětví, výrobci se předhánějí v ekologických složkách ve složení a závodí o tu nejkouzelnější vůni.

Biotika je značka, která se specializuje na prvotřídní ručně vyráběné svíčky a vosky ze sóji a včelího vosku. Produkty značky Biotika najdete v různých online obchodech, ale především v jejich vlastním kamenném obchodě ve městě Opole.  

“Použití sóji a včelího vosku způsobí, že svíčka hoří při mnohem nižší teplotě a díky tomu se prodlouží doba hoření. My v naší společnosti Biotika milujeme svíčky, jejich dobrou energii, jemné třepotání a neuvěřitelnou vůni.” 

V Biotice se rozhodli, že své obaly navrhnou v duchu nestárnoucího minimalismu. Celý design obalů vychází z Eco poštovních krabic od Packhelp. Na přední části krabice je decentní potisk s logem značky. Na boční straně zase najdeme odkaz na online obchod. Jemným dekoračním prvkem jsou mašličky převázané přes rožky krabiček.

biotika krabice na míru na svíčky

Biotika: Řemeslně povedený obal i produkt

Výsledný design balení dobře dokresluje styl celé značky. Jednoduchá přirozená barva lepenkového kartonu, ze kterého jsou krabice vyrobeny, působí zároveň skromně i přírodně. Biotika je tak dobrým příkladem toho, že méně je někdy více.

Zakladatelé značky se o design papírových výrobků zajímají. Proto věnovali péči nejen krabičkám na svíčky, ale nabídku rozšířili o autorské plakáty a pohlednice.

Zaujal vás příběh značky Biotika? Chcete si prohlédnout, jak krabičky pro balení a zasílání zboží řeší další značky? Budeme rádi, když si projdete naši sekci Inspirativní příběhy.