E-commerce

Biotika

A pro doručování této nádhery si u nás objednali poštovní krabice Eco. Mladá polská manufaktura sójových svíček a voňavých vosků, kde jsou všechny ingredience přísně kontrolovány tak, aby do se konečného produktu poskládalo jen to nejčistší, nejkvalitnější a to nejlepší pro spokojeného zákazníka i přírodu. V souladu s filozofií společnosti - Biotika pramení z lásky k přírodě a k malým potěšením.

 

ecommerce boxes

 

Svíčky jako produkt jsou stále populárnější, a to jak v kamenných obchodech, tak online. Přerodily se do samostatné formy umění, spojují řemeslnou dovednost někdy i několika různých odvětví, výrobci se se předhánějí v ekologických složkách ve složení a závodí o tu nejkouzelnější vůni. Biotika je polská značka, která se specializuje na prvotřídní ručně vyráběné svíčky a vosky vyrobené ze sóji a včelího vosku. Produkty firmy Biotika najdete v různých online obchodech, ale především v jejich vlastním obchodě ve městě Opole.  

“Použití sóji a včelího vosku způsobí, že svíčka hoří při mnohem nižší teplotě a díky tomu se prodlouží doba hoření. My v naší společnosti Biotika milujeme svíčky, jejich dobrou energii, jemné třepotání a neuvěřitelnou vůni.” 

 

 

I na obalech firmy Biotika se výrazně projevil aktuální trend minimalismu. Celý projekt obalů vychází z poštovních krabic Packhelp Eco, s decentním potiskem zahrnujícím jen logo společnosti. Jemným dekoračním prvkem jsou mašličky převázané přes rožky krabiček.

 

biotika eco mailer box

 

Řemeslně povedený obal i produkt

Výsledný design udává styl celé značky. Surová přirozená barva lepenkového kartonu, ze kterého jsou krabice vyrobeny, působí zároveň ryze a skromně. Biotika je tak důkazem, že méně je více.

Další design
Skvělé!
Teď odebíráte!
Nepropásněte to nejzajímavější z našeho webu

Přihlaste se k odběru, aby Vám neunikla nejnovější dávka inspirace. Souhlasem potvrdíte, že Vám můžeme dvakrát měsíčně zasílat náš designový newsletter.


Omlouváme se, ale něco je v nepořádku s Vaší emailovou adresou.