Devangari Art

E-commerce

Zakladatelka Devangari Art, Agnieszka Cichecka, sdílela příběh své umělecké značky. Její poštovní krabice zařazují do procesu dodávání umělecké zápisníky. Tyto hezké krabice zachytávají úžasnou škálu možností varianty Eco bílá. I když je většinou využívána k minimalistickému dizajnu, Devangari Art ukazuje úplně jiný přístup.

pudełka fasonowe na produkty

Papír v éře technologií

Když byl poprvé představen Kindle, mnoho lidí předpovídalo zánik knih v jejich tradiční podobě. Kdo by chtěl nosit těžké knihy, když je lze všechny stáhnout do šikovného zařízení? Čas prokázal, že analogová řešení jen tak snadno nezaniknou. Knihy se pořád kupují, i když prodeje poklesly. Je to podobná situace, jaké čelí i Devangari Art - produkt, který již byl digitalizován, no ne každý to chce akceptovat.

Tak Agnieszka Cichecka poprvé přišla na nápad se zápisníky. Kreslení a malování milovala již odmala. Milé, netypické dizajny jsou symbolem produktů od Devangari. Zápisníky lze kupovat odděleně, nebo taky jako celou dárkovou krabici.

„Devangari Art je papírová společnost, která spojuje lásku k umění s potřebou organizace časového managementu. Roky jsem hledala zápisník, který bych mohla používat každodenně, no který by měl taky hezký dizajn. Proto jsem se rozhodla takový sama vytvořit! Přední strana každého zápisníku je založena na mých vlastních kresbách a malbách. Chtěla jsem, aby byly opravdu jedinečné a zaujaly mé zákazníky.”

packaging by devangari eco white

E-commerce umění

Balení Devangari Art odvážně čerpá z abstraktní povahy dizajnu výrobku.

Všechny tři projekty, které prezentujeme v galerii, jsou silně inspirovány abstraktním moderním uměním. Otisky jsou založeny na několika tvarech (některé jsou inspirovány květinami) a vytvářejí složité a detailní malby.

Tento přístup je odrazem toho, co má krabice splňovat. Zatímco Devangari Art prodává krabice taky jako sólový výrobek, používají se i pro přepravu. Netypický dizajn je krásným doplňkem k produktu uvnitř.

„Projekt balení je taky můj vlastní dizajn. Každá krabice by měla doplňovat moji uměleckou myšlenku. Každá krabice je založena na lineárních vzorech, vytvořených v černé a bílé barvě, aby si ji moji zákazníci mohli také sami vybarvit. To je můj návrh, jak je dělat osobními. Dále je lze použít k ukládání dalších produktů z mého e-shopu.”

wzory na pudełkach fasonowych autorstwa devangari

Eco bílá – nejen pro minimalismus

Společnost Devangari Art je také příkladem nedodržování populárních trendů.

Černá a bílá je mix, který je nejvíce využíván v minimalismu. Mnoho dizajnů Eco bílé tento trend v dnešní době sleduje. S ohledem na to je ještě překvapivější vidět odvážnou, neobvyklou myšlenku Agnieszky. To je důkaz, že lepenkové krabice nabízejí skutečně pozoruhodné množství možností.

Agnieszka také sdílela svůj názor na spolupráci se společností Packhelp.

„Rozhodla jsem se věřit Packhelp, protože se mi opravdu líbila řada možných konečných variant a velikostí produktů. Online editor je také skvělý nástroj. Mohla jsem projekt vidět v 3D, což mi skutečně pomohlo při vytváření složitějších návrhů.”