ZOJO Beauty Elixirs

E-commerce

Být zdravý není v dnešní době vůbec snadné. Kvůli velkému množství stresu a hektickému pracovnímu životu často zapomínáme na to pravé palivo pro naše tělo. Značka ZOJO Beauty Elixirs našla odpověď. Vyrábí veganské doplňky stravy pro ženy, které posílá v plnobarevných poštovních krabicích od Packhelp.

Zojo poštovní krabice s vlastním potiskem

ZOJO Beauty Elixirs – šťastná pleť, dobré zdraví

ZOJO Beauty Elixirs je značka, která vyrábí přírodní veganské doplňky stravy pro ženy. Tyto produkty lze přidat do zeleninových koktejlů, dezertů nebo ovesné kaše. ZOJO sdílí originální recepty a nápady na svém instagramu a stránce. Pomáhá zákazníkům doplňky přirozeně zařadit do každodenní stravy.

Ingredience, které používá ZOJO Beauty Elixirs, obsahují superpotraviny, adaptogeny, výtažky z perel a tzv. zlaté mléko.

„Ingredience vybíráme velice pečlivě. Všechny pocházejí z udržitelného zemědělství a jsou zpracovány tak, aby si zachovaly všechny výživné látky. Díky našim produktům je zákazník zdravý, udržuje si stálou hmotnost, má ‚šťastnou‘ pleť a jí vyrovnanou stravu.“

Zojo obaly podle vlastního návrhu

Marta Ravensdalová, zakladatelka ZOJO Beauty Elixirs, nám vysvětlila, že na základě vlastních zkušeností objevila díru v kosmetickém trhu. Marta žila v neustálém stresu a snažila se co nejlépe zvládnout jak povinnosti doma, tak i v práci. Neměla však čas pro sebe a nebyla šťastná.

„Neustále jsem někam pospíchala. Neměla jsem čas pečovat sama o sebe. Stres a shon se negativně podepsaly na mé pleti – byla suchá a nešťastná. Vedla jsem soukromý život jako matka a zároveň jsem musela stihnout všechny pracovní povinnosti. Bylo to velice náročné a potřebovala jsem změnu.“

Proto má značka ZOJO misi pečovat o ženy. Jejich potřeby se staly prioritou číslo jedna.

Doplňky byly navrženy tak, aby se ženy cítily šťastné a zdravé každý den. Marta si všimla, že všechny doplňky stravy na trhu obsahovaly umělé přísady, nechutnaly dobře a jejich konzumace nebyla vůbec příjemná. S nápadem pro ZOJO a delší analýze trhu přišla s udržitelným a přírodním produktem.

„Zojoženy můžou být oddané matky, výkonné a pracující ženy nebo svobodné duše – všechny jsou krásné, ale musí mít dostatek času samy pro sebe. Mým úkolem je dodat jim sílu na jejich cestě za šťastným životem.“

Zojo obaly na míru

Obaly a propagace ZOJO Beauty Elixirs

Zkrášlující produkty mají ve většině případů okouzlující reklamy. Ani Martina značka není výjimkou. Kromě produktu nejvyšší kvality zaujme i jeho neodolatelný vzhled.

Součástí obalu značky ZOJO Beauty Elixirs je hned několik druhů krabiček ve třech barvách – bílé, černé a červené. Kontrastní a výrazné barvy skvěle ladí se značkou ZOJO a její misí posílení žen.

Každý produkt je zabalený do malého černo-bílého produktového boxu, do kterého se dokonale vejde balení s doplňkem stravy. Pokud si zákazník objedná více než jeden produkt, obdrží plnobarevnou poštovní krabici. Uvnitř každé krabice je tmavá vlna a červené konfety ve tvaru rtů.

Díky tomu vypadají produkty neodolatelně a během zásilky jsou dokonale chráněny.

Zojo poštovní krabice podle návrhu

Obal značky ZOJO Beauty Elixirs vypadá skvěle i zvenku

Každou krabici zdobí text „Who are you, darling?“. Je určen přímo zákazníkovi a skvěle ladí s minimalistickým grafickým designem ženy s bohatou hřívou. Díky tomuto návrhu se každá žena cítí výjimečně a má jistotu, že se stala hrdou členkou Zojožen – značky, která byla navržena pro každou ženu.

„Navrhování a vylepšování produktů mi zabralo spoustu času. Chtěla jsem nabídnout něco pro tělo i duši. Obal ZOJO Beauty Elixirs mělo tuto myšlenku dokonale vystihovat. Miluji tento design, je extravagantní, svěží a velice ženský.“

Zojo plnobarevná poštovní krabice

Obaly ZOJO Beauty Elixirs, které vyjadřují hodnoty značky

Martiny návrhy obalů vystihují pravou podstatu produktů. Značka ZOJO Beauty Elixirs je o kráse, přirozené dravosti a přesně to se odráží na její obalech.