Značka

POLŪ Eco Products

Boj proti znečištění začíná malými kroky. To je filozofie společnosti Polu Eco Products, která prodává kávové šálky s bambusovými vlákny. Cílem značky je omezit používání plastových obalů zavedením alternativ, které lze používat opakovaně. Kromě toho se zakladatelé Polu Eco Products podílejí na charitativních aktivitách sdílením svých příjmů s havajskou organizací AccesSurf.

Kraft balení Polu Eco Products se také drží udržitelného charakteru společnosti.

 

krabice packhelp -kraft balení Polu Eco Products

 

Malá značka s velkým odkazem

Polu založili dva přátelé z Austrálie - Travis, IT specialista a Carl, designér balení. Roky cestování po celém světě byly pro oba zakladatele Polu Eco Products fantastickým zážitkem.

Kromě toho, že viděli nádherná místa, setkávali se se skvělými lidmi a sbírali vzpomínky, byli oba šokováni množstvím plastových odpadů vyprodukovaných v celosvětovém měřítku. Od Pacifiku po Středozemní moře, množství nerecyklovatelného odpadu bylo ohromující.

To je důvod, proč se Carl a Travis rozhodli, že jejich vlastní značka bude řešit alespoň jednu malou část tohoto obrovského problému - alternativu k jednorázovým šálkům.

 

kraft balení Polu Eco Products krabice

 

Opakovatelně použitelné kraft balení od Polu

Nabídka Polu Eco Products je v současné době sadou opakovaně použitelných, eticky získávaných a udržitelných šálků. Šálky jsou vyrobeny z bambusových vláken a představují alternativu k plastovým nádobám používaným v kavárnách a restauracích s možností vzít si je sebou. Každý z nich je sterilní a neobsahuje ftaláty (látka přidávaná do plastů, která zvyšuje jejich flexibilitu a trvanlivost, ale byla také označována jako zdraví ohrožující).

Bambus je také pevný a lehký. To vytváří jeden z nejsnadněji regenerujících přírodních materiálů. Proto se Travis a Carl rozhodli použít jej jako svůj hlavní zdroj ve výrobním procesu.

 

kraft balení Polu Eco Products

 

Společnost Polu Eco Products kontaktovala společnost Packhelp, aby spolupracovala na speciálním typu balení. Společnost potřebovala udržitelné řešení, takže přirozenou volbou byla recyklovaná, vlnitá lepenková krabice.

Potisk však byl trochu novinkou.

Carl se rozhodl, že barva kartonu přírodní kraft bude dokonale sladěna s křídovým bílým potiskem, provedeným ekologicky šetrným inkoustem na vodní bázi. Díky zkušenostem Carla s designem balení kombinují kartonové krabice moderní estetiku a funkčnost.

Tento přístup zaměřený na dizajn dokládají i vzory vytištěné na šálcích. Od jednoduchých jednobarevných variant (černá a tyrkysová) až po veselé, květinové vzory.

 

Krabice packhelp - kraft balení Polu Eco Products

 

Součástí poslání Polu Eco Products je spolupráce s havajskou nadací AccesSurf, která pomáhá lidem se zdravotním postižením realizovat svůj sen o surfování a dalších vodních sportech. Každý bambusový šálek je tedy způsobem, jak někomu splnit sen.

Značka, která si je vědoma své vlastní mise

Naštěstí existuje více ekologicky šetrných značek jako Polu Eco Products. Můžete to nazvat módou, ale tyto projekty mají nepopíratelný význam. Změnou pouze jednoho zvyku - jako je přechod z plastu na bambusové vlákno - pomáháte životnímu prostředí. A kraft balení, navrženo z ekologicky šetrných materiálů a inkoustů, upevňuje tyto ekologické snahy Carla a Travise.

Další design
Skvělé!
Teď odebíráte!
Nepropásněte to nejzajímavější z našeho webu

Přihlaste se k odběru, aby Vám neunikla nejnovější dávka inspirace. Souhlasem potvrdíte, že Vám můžeme dvakrát měsíčně zasílat náš designový newsletter.


Omlouváme se, ale něco je v nepořádku s Vaší emailovou adresou.