Moon Sling

E-commerce

Nezapomenutelný zážitek z rozbalování je opravdovým vítězem v závodě o pozornost vašeho zákazníka. Může to být elegance vaší krabice, kreativní myšlení za designem balení, nebo dokonce zajímavý detail - je tu spousta způsobů, jak učinit tento okamžik příchodu speciálním.

Dvě zakladatelky Moon Sling přesně věděly, kam mají se svým zážitkem z rozbalování směřovat. Vysoce kvalitní nosiče ring sling, prodávané firmou Moon Sling, jsou dodávány v odvážně navržených, 100% recyklovatelných kartonových krabicích.

ring sling nošení dětí packhelp

Produkt založen na zážitku

Mnoho úspěšných podnikatelských nápadů vychází ze zkušeností a pozorování jejich zakladatelů. Někdy je to zcela nová věc nebo služba, kterou chcete využít. Nebo je to vylepšení již existujícího produktu.

Poslední jmenované je případ Moon Sling, společnosti založené dvěma maminkami - Claire a Olivia.

Claire je umělecká ředitelka/designérka původem z Jižní Afriky a Moon Sling je v současné době její postranní byznys, zatímco má stále jinou práci na plný úvazek. Olivia, maminka Bo, která pochází z Londýna, opustila svou předchozí práci v roce 2017 a založila si v Amsterdamu vlastní dětský butik.

nošení dětí moon sling ring sling

Jako matky chtěly Olivia i Claire nabídnout produkt výjimečné kvality. Dvě podnikatelky objevily malý prostor na trhu s příslušenstvím pro rodiče – ring sling, který se používá k nošení dětí.

Tyto pečlivě vyšívané kusy oděvu jsou vyrobeny tak, aby držely dítě na hrudi maminky nebo otce. Každý závěs je vyroben z lněné tkaniny, pocházející z Nizozemska. Je to velmi jemný materiál, měkký pro ty nejmenší a bezpečný pro rodiče. Konečným detailem je hliníkový kroužek, který je odolný vůči více než 1200 kg síly.

Obě sdílíme základní přesvědčení, že neexistuje lepší způsob, jak nést svého drobce, než srdce na srdci s ring sling. Přemýšlíme o našich ring sling jako o hrdinech nošení dětí.

Navíc, široká škála produktů také slouží jako módní doplněk. Díky minimalistickému charakteru každého výrobku vypadají tyto kusy oblečení elegantně.

Recyklovatelné balení Moon Sling

Umění dodávání ty nejvyšší kvality

Moon Sling neustále rozšiřuje svou nabídku. V současné době společnost nabízí desítky barevných variant, z nichž všechny se ručně vyrábí v Amsterdamu. V současné době existují dvě řady produktů – obyčejná tkanina a organická.

Prodáváme je online prostřednictvím našich webových stránek, stejně jako velkoobchodně několika obchodníkům po celé Evropě. Zaměřujeme se také na rozšiřování naší nabídky o nové varianty našich produktů.

Recyklovatelné balení Moon Sling krabice packhelp

Recyklovatelné balení Moon Sling

Snahy přinést tu nejvyšší možnou kvalitu jsou naplňovány každým detailem nabídky Moon Sling. Společnost tedy potřebuje konkrétní typ balení. Takový, který bude vypadat úchvatně a bude ekologický – tak, jako produkty, které prodává Moonsling.

Aby byl splněn požadavek udržitelnosti, je balení Moonsling vyrobeno z vlnitého, recyklovaného kartonu. Součástí každé krabice je speciální výřezové okno na horní zdi. Díky tomuto detailu si každý zákazník může prohlédnout výrobek uvnitř. To je také to, co dělá zážitek z rozbalování mnohem nezapomenutelnějším.

Chtěla jsem vytvořit minimalistické balení s odvážným designem.” - řekla Claire. - “Tvar výřezového okna je inspirován logem a máme ho rády, protože umožňuje zákazníkům vidět barvu a kvalitu tkaniny.

packhelp krabic Recyklovatelné balení Moon Sling

Jednoduchá řešení jsou často ta nejlepší

Jak prokazuje balení Moon Sling, design krabice nemusí být nutně o komplexních, těžce proveditelných nápadech.

Místo toho je jednoduchost tím, co často překoná cokoliv jiného. Tak jako produkt Moon Sling, kartonové krabice jsou omezeny na svou nejjednodušší, syrovou formu. Protože to, na čem opravdu záleží, je funkčnost a bezpečnost produktu i jeho balení.