Onka

E-commerce

Všichni budoucí novomanželé sní o svatbě, na kterou budou vzpomínat celý svůj život. Je to kouzelný den, který vyžaduje měsíce přípravy a důrazu na mnoho detailů, jako jsou personalizované pozvánky, správná hudba, místo atd. Po potížích s pořádáním vlastní svatby se Weronika Olszewska - zakladatelka Onky - rozhodla najít své místo ve svatebním odvětví. Vytváří ručně vyráběné pozvánky, papírnické zboží a rodinné portréty, které jsou všechny zabalené v eco bílé poštovní krabici.

Svatební krabice

Weronika založila společnost Onka jako odpověď na zkušenosti, které měla s plánováním svatby. Byla na mnoha svatebních veletrzích, ale nemohla najít řešení, jaké si představovala. Jako grafička a ilustrátorka viděla prostor, do kterého se rozhodla vstoupit.

„Myšlenka na podnikání související se svatbami se zrodila, když jsem si ten výjimečný den naplánovala sama pro sebe. V té době jsem hledala práci ilustrátorky a všimla jsem si, že neexistují žádné služby, které by nabízely personalizované pozvánky. Řekla jsem si, že začít takovéto podnikání by mohl být dobrý nápad. Začala jsem navrhovat pozvánky na základě individuálních citací, většinou s ilustracemi, které jsem nakreslila. Po chvíli jsem přidala i papírnické zboží a portréty - vše vyrábím ručně.“

 

Svatební krabice

Práce, která přináší radost

Podnikání v oblasti organizování svateb je částečně štěstím a částečně stresem. Různí lidé přinášejí své názory, střetávají se různé vize. Weronika to však vidí jako vzrušující část své práce, která nakonec přináší všem zúčastněným velké uspokojení.

„Atmosféra v tomto oboru je opravdu příjemná. Jsem součástí vytváření nejkrásnějšího dne v někoho životě! Moji klienti jsou vždy šťastní a nadšeni, že vidí výsledek mé práce. Pomáhají mi také se inspirovat. Je úžasné měnit vize na realitu, konzultovat a navrhovat nejlepší řešení – je to proměna věci na krásné vzpomínky.”

Svatební krabice, suvenýry a pozvánky, které navrhuje Weronika, mají taky úžasnou sentimentální hodnotu.

„Kreslím rodinné portréty, které jsou často využívány jako poděkování pro rodiče. Díky tomu mám možnost poslouchat příběhy různých lidí a často jsou velmi silné.”

 

Svatební krabice

Svatební krabice – výzva v oblasti dizajnu

Zakladatelka Onka se rozhodla využít svatební krabice ve formě personalizovaných eco bílých poštovních krabicí. Výsledkem je velmi pečlivě vytvořené řešení balení.

„Svatební krabice byly navrženy tak, aby odrážely koncept Onka, mé značky. V mém dizajnu jsem použila květinový vzor s černými symboly květin, které byly posypány po celé krabici. Květiny jsou skutečným symbolem svatby, a to je důvod, proč jsem je použila. Samotný tisk je založen na ručně vytvářených kresbách - je to pozvánka pro ručně vyráběné produkty!”

 

Svatební krabice packhelp baleni

Jemný vzor, vytištěný na celém povrchu svatebních krabic od Onka, evokuje velmi pozitivní přístup. Použitím bílé barvy, která je také velmi spojená se svatbami, celý projekt září pozitivní energií.

Jak však vysvětluje Weronika, dizajn krabic musel být taky univerzální.

„Každý jeden z projektů, na kterých pracuji, je jiný. To mě inspirovalo k tomu, abych přišla s dizajnem balení, které by okamžitě přineslo pozitivní atmosféru, ale také mi umožnilo další personalizaci. Bílé poštovní krabice jsou perfektní, protože se hodí i k těm nejpestřejším pozvánkám a papírenskému boží. Všechny mé krabice jsou ozdobeny hedvábným papírem, stuhami a samolepkami a bílá barva s černým potiskem je skvělým pozadím.”

Svatební krabice, které Weronika vyrábí, jsou také „vyzbrojeny” speciálním elementem dizajnu, se kterým přišla.

„Pro každý novomanželský pár jsem ukryla svůj vlastní speciální dar. Každá krabice obsahuje obdélníkovou část, kterou lze vyříznout. Tímto způsobem lze krabici použít k uložení obálek od hostů.”

 

Svatební krabice - baleni na miru packhelp

Svatební krabice – dizajn podle potřeb odvětví

Onka ukazuje přístup, kdy služba dokonale odpovídá potřebám odvětví. Produkt je vysoce personalizovaný a umožňuje zákazníkovi sdílet svou vizi. Pokud jde o dizajn balení, společnost Onka použila svatební boxy, aby měla univerzální prvek pro všechny zákazníky. Krabice však mohou být taky stále personalizovány.