Eco Beauty Wellness

E-commerce

Existuje lepší odpočinek než den v lázních? Zakladatelé finské firmy Eco Beauty Wellness cestují po celém světě při své nekončící honbě za nejkvalitnějšími surovinami a kosmetikou. Takovýmto způsobem dodávají ty nejlepší produkty svým zákazníkům, kteří si mohou vychutnat den ve finských lázních a zakoupit si prémiovou kosmetiku na jednom místě. Balení Eco Beauty Wellness slouží jako prvotřídní řešení pro kosmetický obchod.

Balení Eco Beauty Wellness

Síla krásy

Lázně, prostory s čistým vzduchem a kosmetická centra jsou prosperujícím byznysem. V čase chytrých telefonů zvonících 24 hodin denně a 7 dní v týdnu je tato oáza velmi potřebným odpočinkem a skvělou příležitostí k založení vlastní společnosti.

Eco Beauty Wellness je jednou z takových oáz klidu. Obchod společnosti se nachází v Helsinkách a funguje jako salon s čistým vzduchem a obchod s kosmetikou.

"Eco Beauty Wellness je finská distributorská a maloobchodní společnost, která má zájem pouze o luxusní organickou kosmetiku. Hledáme po celé planetě tu nejlepší, nejzdravější a nejvyšší možnou kvalitu, protože jsme odhodláni poskytovat našim zákazníkům a maloobchodníkům jen ty nejlepší alternativy pro komerční kosmetiku."

Společnost se může pochlubit taky kvalitním distribučním řetězcem. Jak nám řekla Aila z Eco Beauty Wellness,

"Naše značky se prodávají po celém Finsku prostřednictvím široké škály maloobchodníků, včetně lázní, salonů, kosmetických obchodů, obchodů se zdravými produkty, internetových obchodů, lékáren a obchodních domů."

 

Balení Eco Beauty Wellness

Kromě maloobchodních prodejen prodává Eco Beauty Wellness svou škálu produktů i v e-shopu.

„V současnosti organický katalog obsahuje vysoce kvalitní značky jako John Masters Organics, Kahina Giving Beauty, Dr Alkaitis, Herbfarmacy Uk, One Seed, Studio 78 Paris, 1001 Remedies UK a Nailberry UK. Jsou to naše objevy z celého světa."

 

Balení Eco Beauty Wellness

Velkou část obchodního modelu Eco Beauty Wellness tvoří maloobchodní kosmetické obchody, kde společnost prodává kosmetiku různých značek. Vzhledem k tomu, že finský obchod je sám o sobě prémiovou značkou, sáhl po balení na podobně vysoké úrovni.

Každá krabice Eco Beauty Wellness je pečlivě navržený kus skvělého grafického dizajnu.

Balení Eco Beauty Wellness

Nejdůležitější je, že balení Eco Beauty Wellness kombinuje kvalitní propagaci značky a nezapomenutelnou, uměleckou atmosféru, a to bez toho, aby se jedno muselo obětovat za druhé. Prostor pro potisk je využitý chytrým způsobem, aby logo společnosti přitahovalo pozornost. No je za tím mnohem více než to, co je vidět na první pohled.

Navíc je to zajímavý případ abstraktního dizajnu, který dodává celé krabici unikátní styl. Je to směs současného stylu grafického dizajnu s pouhou kapkou minimalismu. Díky teplým barvám smíchaným s černými tečkami a texty nastříkanými na povrchu je dizajn krabice zajímavý a okamžitě vytváří pocit prémiového produktu.

Balení Eco Beauty Wellness

Nakonec tento mimořádný dizajn balení odpovídá dizajnu interiéru obchodu a přispívá k atmosféře vytvořené v Eco Beauty Wellness. Prémiová služba, postavená na základech nejkvalitnějších produktů, vyžadovala speciální řešení balení, které by zachytilo prémiovou podstatu značky.

Pokud hledáte originální nápad pro vaše maloobchodní balení, může to být vaše inspirace.