Kiré Skin

E-commerce

Kiré Skin je značka inspirovaná asijskou filozofií. Jedná se o výrobky z Jižní Koreje a Japonska, které jsou v obalech vytvářených podle asijské tradice. Každá krabička je pečlivě připraveným překvapením se sadou k rituálu péče o pleť. Design balení Kiré Skin je založen na výrazném logu a skvěle se hodí pro moderní značku s jedinečnou nabídkou. 

Balení Kiré Skin

Potřebujeme více přírody!

Dvě zakladatelky Kiré Skin: My Tran-Kudła a Ania Ciężkowska, prohledávaly desítky kosmetických produktů v obchodech s drogérií a zjistily, že většina z nich má složení, které dráždí pokožku.

Tehdy se zrobil jejich nápad – a založily značku, která se specializuje jen na přírodní kosmetiku.

„Byly jsme unavené z kosmetiky, která měla podezřelé ingredience, která dráždila, způsobovala alergie nebo byla prostě neefektivní. To je to, co děláme v Kiré Skin jinak. Naše kosmetika je vyrobena pouze z přírodních ingrediencí a vůní určených pro péči o všechny druhy pokožky.”

Obě zakladatelky vidí péči pokožku jako tu nejdůležitější část denního spa rituálu.

„V našem sortimentu se zaměřujeme především na přípravky péče o pleť, protože to je základní část jakékoliv péče. Pokud bychom byly sentimentální, řekli bychom, že Kiré Skin je také výsledkem dlouhotrvajícího přátelství.”

 

Balení Kiré Skin

Prodávání prostřednictvím různých kanálů

Mnoho malých značek diverzifikuje své prodejní kanály a Kiré Skin není výjimkou. Kromě prodeje online společnost navštěvuje veletrhy a dodává produkty do kosmetických salonů. Ale existují i větší plány.

„Naším hlavním prodejním kanálem je náš internetový obchod. Příležitostně prezentujeme naše produkty na veletrzích a pracujeme s kosmetickými salony (většinou ve Varšavě). Naším snem je mít taky svůj vlastní obchod.”

Kiré Skin má ve své nabídce čisticí oleje, produkty na čištění obličeje, sérum a tonikum na obličej společně s kamennými válci. Všechny tyto produkty se vzájemně doplňují a společně vytvářejí komplexní rituál pro hloubkové čištění pokožky.

Balení Kiré Skin

Balení Kiré Skin

Balení Kiré Skin odpovídá modernímu přístupu značky. Dizajn je velmi čistý, minimalistický a zúžen na název firmy vytištěný na bílém povrchu. Tyto krabice se používají jako přepravní řešení pro internetový obchod, ale také doplňují image Kiré Skin během veletrhů.

„V naší vizuální komunikaci jsme se snažili o stejný druh minimalismu, který je i v našich produktech. Chtěli jsme, aby dizajn balení Kiré Skin byl čistý a estetický, drželi jsme se filosofie, že méně je někdy více. Naše logo na zásilkové krabičce je minimalistické, stejně jako na obalech jednotlivých výrobků. Víme, že stačí minimum kvalitní kosmetiky, aby vyhrála s tunami té nekvalitní.”

 

Balení Kiré Skin

Filosofie Kirei Hada

Kirei Hada znamená v japonštině „krásná pokožka“, a to je i motto Kiré Skin.

Společnost je příkladem velmi promyšleného přístupu k identitě značky. Obě zakladatelky věnovaly velkou pozornost grafickým návrhům obalů.

Balení Kiré Skin s jeho jednoduchým, ale svěže působícím designem doplňuje vizi, kterou ztělesňují My Tran-Kudła a Ania Ciężkowska.