Značka

Kiré Skin

Kiré Skin je polská značka s asijským duchem. Společnost prodává balení kulturou inspirovaných produktů péče o pokožku s produkty z Jižní Korey a Japonska. Každá krabice je precizně vytvořená sada, která by měla být rituálem péče o pleť. Dizajn balení Kiré Skin se zaměřuje zejména na správné vystavení loga společnosti, no taky se hodí ke specifické, současné náladě značky.

 

Balení Kiré Skin

 

Potřebujeme více přírody!

Dvě zakladatelky Kiré Skin - My Tran-Kudła a Ania Ciężkowska – prohledávaly desítky kosmetických produktů v kosmetických obchodech, no většina ingrediencí byly takové, které dráždily a vysušovaly pokožku.

Tehdy se zrodil jejich nápad, značka přírodní kosmetiky.

„Byly jsme unavené z kosmetiky, která měla podezřelé ingredience, které dráždily, způsobovaly alergie nebo byly prostě neefektivní. To je to, co děláme v Kiré Skin jinak. Naše kosmetika je vyrobena pouze z přírodních ingrediencí a vůní, určených pro péči o všechny druhy pokožky.”

Dvě zakladatelky vidí pokožku jako tu nejdůležitější část denního spa rituálu.

„V našem sortimentu se zaměřujeme především na přípravky péče o pleť, protože to je základní část jakékoliv péče. Pokud bychom byly sentimentální, řekli bychom, že Kiré Skin je také výsledkem dlouhotrvajícího přátelství.”

 

Balení Kiré Skin

 

Prodávání prostřednictvím různých kanálů

Mnoho malých značek diverzifikuje své prodejní kanály a Kiré Skin není výjimkou. Kromě prodeje online společnost navštěvuje veletrhy a dodává produkty do kosmetických salonů. Ale existují i větší plány.

„Naším hlavním prodejním kanálem je náš internetový obchod. Příležitostně prezentujeme naše produkty na veletrzích a pracujeme s kosmetickými salony (většinou ve Varšavě). Naším snem je mít taky svůj vlastní obchod.”

Výrobky prodávané firmou Kiré Skin jsou čisticí oleje, produkty na čištění obličeje, sérum a tonikum na obličej společně s kamennými válci. Všechny tyto produkty se vzájemně doplňují a společně vytvářejí kompletní, hluboký rituál pro čištění pokožky.

 

Balení Kiré Skin

 

Balení Kiré Skin

Balení Kiré Skin odpovídá současné náladě celé značky. Dizajn je velmi čistý, minimalistický a zúžen na název firmy vytištěný na bílém povrchu. Tyto krabice se používají jako přepravní řešení pro internetový obchod, ale také doplňují image Kiré Skin během veletrhů.

„V naší vizuální komunikaci jsme se snažili o stejný druh minimalismu, který je i v našich produktech. Chtěli jsme, aby dizajn balení Kiré Skin byl čistý a estetický, drželi jsme se filosofie, že méně je více. Naše značky na kosmetice jsou také minimalistické a odráží se i v produktu. Málo kvalitní kosmetiky je lepší než hodně nekvalitní.”

 

Balení Kiré Skin

 

Filosofie Kirei Hada

Kirei Hada znamená v japonštině "krásná pokožka", a to je motto Kiré Skin.

Společnost skvěle pracovala na současné náladě kolem produktů. Je to příklad velmi promyšleného přístupu k identitě značky.

Balení Kiré Skin s jeho jednoduchým, ale skvěle se hodícím dizajnem doplňuje vizi, kterou mají My Tran-Kudła a Ania Ciężkowska.

Další design
Skvělé!
Teď odebíráte!
Nepropásněte to nejzajímavější z našeho webu

Přihlaste se k odběru, aby Vám neunikla nejnovější dávka inspirace. Souhlasem potvrdíte, že Vám můžeme dvakrát měsíčně zasílat náš designový newsletter.


Omlouváme se, ale něco je v nepořádku s Vaší emailovou adresou.