Cukrowki

E-commerce

Jednoduchá cukrovinka, kterou najdeme v celé řadě variant a provedení – přesně toho Cukrówka (v překl. Hrdlička) dosáhla během pouhých pár let. Hlavním úspěchem této polské varianty „krówki” je to, že se stala exportním zbožím, a to zejména jako reklamní materiál nebo milý doplněk na oslavách a svatbách. Za část svého obalového materiálu si v Cukrówce zvolili Eco bílou poštovní krabici.

white boxes with logo

Sladké podnikání

Cukrówka je malá společnost s velkým srdcem. Jejich cílem je podporovat krówki jako národní poklad polského „sladkého“ průmyslu. Aby toho mohli dosáhnout, rozhodli se v Cukrówce spolupracovat s domácímí dodavateli mléka a pro výrobu cukrovinek používat pouze nejkvalitnější přírodní ingredience.

Celková image firmy je velice jemná a veselá. Převládajícími odstíny barev (jak na webu, tak na potiscích) jsou světle růžová a béžová. Obal jednotlivých bonbónů si můžete sami navrhnout a přizpůsobit svým potřebám – to je pro jiné firmy jedna z nejlákavejších možností. Ale to neznamená, že se Cukrówka zaměřuje jen na firemní klienty, prakticky kdokoliv si může navrhnout a nechat vyrobit „vlastní” krówku.

„Cukrówka změnila výrobu obyčejných krówek na formu umění. Tyto sladkosti si našly fanoušky nejen v Polsku, ale také po celé Evropě. Trik je v tom, že firma vytvořila komplexní servis týkající se jediného produktu – vlastní výrobu, balení a dokonce individuální potisk na obalech těchto cukrovinek.“

 

custom printed box

Speciální boxy pro speciální příležitosti

Na rozdíl od ostatních klientů v Packhelp pojala Cukrówka balení a zasílání zboží po svém. Nepoužívají pro přepravu jeden typ boxu, ale stejně jako si můžete vybrat příchuť nebo náplň své krówki, tak si také můžete objednat balení ušité přímo na míru. Jedna z nabízených možností je také Eco bílá poštovní krabice.

Na přebalu malého lepenkového boxu je vytištěno vtipné heslo:  „Ooo, jak sladké!“. Světlá bílá barva a styl ručně psané poznámky vytvořily na obalu decentní a jednoduchý design. Box, do něhož se posléze nasypou krówki, je vystlaný vrstvou dřevité vlny, což je velice elegantní řešení pro oficiální příležitosti. Jelikož tyto polské cukrovinky dovolují ještě individuální potisk na každém bonbónu zvlášť, je tato krabička ideální příležitostí, jak nabídnout klientovi hrstku reklamních sladkostí.

„Eco bílá poštovní krabice perfektně pasuje k naší hravé a veselé reputaci. Jelikož si zakládáme na tom, aby s námi měli zákazníci pouze dobré zkušenosti, je každý balíček ručně připravený. Packhelp je pro nás velkým přínosem a důležitým partnerem v oblasti balení. Všelijaké kartonové krabičky jsou v našem e-shopu velice populární. ”

 

candies with logo