Kabak

E-commerce

Hledáte-li ponožky, už nehledejte. Kamenný obchod i e-shop prodává širokou paletu ponožek s různými vzory – od jednobarevných modelů po složité vzory. Veškeré ponožky jsou vysoce kvalitní  a pyšní se kreativním designem. Sada ponožek je zabalena do plnobarevných poštovních krabic s matnou fólií.

Mailer box

Upřímně, ponožky bývaly jednou z nejnudnějších a nejméně atraktivních položek šatníku. Toto stigma se jim v posledních letech daří vyvrátit právě díky společnostem jako je Kabak. Tahle mladá polská firma prodává pestrobarevné ponožky, jejich designy tvoří absolvent Academy of Fine Arts. Ponožky jsou vyráběny z česané bavlny, což zaručuje nejen jejich příjemné nošení, ale taky odolnost.

Kabak boxes color

Pestrobarevná krabice pro pestrobarevný produkt

Rozmanité krabicové projekty představené v naší galerii krásně ilustrují škálu nejrůznějších přístupů, které ve vztahu k obalům dokážeme zaujmout. Se stejnou vášní tiskneme detailní maličká loga i obrazy přes celou krabici. Obzvlášť povedené nám připadají ty světle zelené tony na malé poštovní krabice F33, ale těžko si vybírat favorita, když celá škála produktů pro Kabak je prostě kouzelná. Svou barevnou svěžestí přirozeně korespondují s optimismem, které kolem sebe šíří barevné ponožky. Na obrázku vidíme obalovou variantu poštovní plnobarevné krabice, navíc s matnou folií pro příjemný dotek.  

Přesně jako se píše na stránkách samotného výrobce:

“Cílem není naše produkty prodat, důležitější je, je nosit.”

Kromě ponožek má Kabak v repertoáru také čepice a pásky. Všechny produkty jsou trvale dostupné v kamenném obchodě ve Varšavě a online.