Chias

E-commerce

Chias vyrábí 100% přírodní, tekuté potraviny na bázi chia semínek pocházejících z And. K dispozici jsou v několika příchutích – Spirit, Body, Health a Mind. 

Krabice pro Chias byly u nás v Packhelp jedny z prvních zakázek vůbec. Jak se i vy můžete dočíst na stránkách společnosti, všechny produkty Chias jsou přírodním a výživově hodnotným zdrojem energie. Všechny tyhle malé lahvičky obsahují tolik dobrých věcí a společně zajistí vysoce kvalitní zdravou svačinu.

Custom boxes

“V maličkých chia semínkách se ukrývá neuvěřitelná síla, kterou jsem zatoužil jsem zkrotit jako pramen vitality a zdraví. Nebylo těžké najít další lidi podobně nadšené do chia semínek a zanedlouho jsme již přišli s myšlenkou nápoje, jehož účinky by si každý mohl užít kdykoli se mu zachce.”

vzpomíná zakladatel společnosti. V dnešní době, kdy se všichni někam ženou, je tahle výživová bomba skvělým zdrojem pohody.

Obal, který nechá vyniknout logo

Design krabice Chias dává vyniknout značce. Bez dalších zbytečných grafických prvků, společnost Chias se rozhodla pro jednoduše natištěné logo na svrchní části boxu. V konečné úpravě byla ještě tato plnobarevná poštovní krabice doplněna o vrstvu matné fólie, což je jedna ze standardních dodatečných úprav poštovní krabice. Společnost Chias je také dobrým příkladem k použití výplní - pro bezpečnou přepravu lahví je vnitřek krabice vystlán pilinami.

Boxes Packhelp

Příklad lahviček Chias nám tak ilustruje ještě jednu věc - kartonové krabice se osvědčily jako spolehlivé řešení pro skleněné lahve. To dokazuje, že karton jako materiál je dostatečně silný, aby ochránil i těžší předměty. Takže nemějte zbytečné obavy, pokud chcete posílat křehké zboží - stačí ji doplnit dostatkem výplňového materiálu, přesně jako to udělali v Chias.