Restaurant Week

E-commerce

Restaurant Week je kulinářský festival, který svým účastníkům umožňuje vyzkoušet vybrané pokrmy v nejlepších restauracích ve městě. Této události se rádi účastní celebrity a influenceři – obdrží pozvánku ve stylové plnobarevné poštovní krabici. Kromě pozvánky je krabice naplněna drobnými dárky od organizátorů a partnerů festivalu.

Martini packaging

Restaurant week je inovativní iniciativa, organizovaná jednou do roka ve více než třiceti polských městech ve stejný čas.Organizátoři tohoto kulinářského festivalu mají za cíl především prezentovat to nejlepší z místní gastronomie v každé z lokalit. Na webu se můžeme dočíst, že

“záměrem festivalu je prezentovat vývoj polské gastronomie v restauracích a přitom povzbudit zákazníky, aby v nich rádi trávili více času”.

Organizátoři festivalu každoročně ke spolupráci zvou restaurace na základě vlastního úsudku, díky tomu festival garantuje vysokou kulinářskou úroveň. Kromě jiného tak festival také podporuje kulturu společného stolování a ochutnávky jídel z restaurací povyšuje na společenskou událost.

Restaurant week

Krabice namísto dopisu?

Restaurant Week přinesl myšlenku využití krabice i v nehmotném směru podnikání, a to při pořádání společenské události. Ve stylové krabičce byly doručovány nejen pozvánky na akci, ale také řada malých dárků od partnerů akce, a společně tak ještě více obohatily zážitek klienta. Z naší galerie je patrné, že Restaurant week si u nás objednal krabice již několikrát a že každý rok je jejich design odlišný.

Tmavomodré krabice byly velice elegantní a sloužily jako velice stylová pozvánka hostů na festival. Pro další ročník jsme se nechali inspirovat květinami, jejichž motiv se prolínal celým festivalem. Oba designy sklidily úspěch a díky pozitivním ohlasům nahradily tradiční pozvánky formou dopisu.