Mustache

E-commerce

Mustache je jednou z největších platforem, která sdružuje módní návrháře a umělce v Polsku. Jako součást této iniciativy Mustache každý rok organizuje trh s módou pod názvem Yard Sale. Tento trh navštěvují desítky tisíc návštěvníků. Během posledního ročníku si hosté Yard Sale mohli kousky, které si zakoupili, zabalit do jedné z našich plnobarevných poštovních krabic s lesklou fólií.

christmas box

Sortiment oblečení je jeden z nejpopulárnějších z celkového počtu internetových nákupů. Online odnož svých obchodů už z různých důvodů spustili skoro všechny značky, prémiové, i ty levnější. Pro některé to znamenalo snížení nákladů, ale pro všechny bylo nejdůležitější, že jsou tam, kde je zákazníci chtějí.

Značka Mustache je důkazem, že ačkoli jsou online nákupy stále populárnější, zůstává stále mnoho lidí, kteří se rádi účastní živých akcí jako jsou trhy nebo garážové výprodeje (yard sales). Počátek organizovaných Yard Sales pod taktovkou Mustache se datuje od roku 2008 a od té doby každý rok roste.

“Až 1250 různých značek, které se Yard Sale účastní, se v rámci akcí organizovaných na početných místech v Polsku představilo 350 000 zákazníkům.”

 

christmas box

Obal a suvenýr v jednom

Jelikož cílem tohoto boxu je spojovat výjimečné designéry, je jasné, že už pojetí krabice musí s myšlenkou korespondovat. Namísto klasických lepenkových krabic s černým potiskem se v Mustache rozhodli pro plnobarevnou Poštovní krabici, dokonce doplněnou lesklou folií pro ještě elegantnější výsledek. Krabice byly v tomto případě posloužily jako obaly oblečení a dalších předmětů zakoupených při Yard Sale. Poštovní krabice se v tomto případě tedy stává jak obalem, tak unikátním suvenýrem. Jen si představte, jak celý trh svítil pestrobarevnými krabicemi!