Move Closer

E-commerce

Společnost Move Closer, která se zabývá vývojem softwaru, si zvolila plnobarevné poštovní krabice s matnou fólií. V tomto okamžiku však nebyly krabice určeny k odeslání, ale k přivítání nových zaměstnanců do týmu. 

Uvnitř najdete tričko s logem značky, hrnek, kartu k přístupu do kanceláře, vizitky a sadu fixů. Takové přivítání schvaluje!

 

Plnobarevná poštovní krabice

Move Closer je softwarové centrum, které svým zákazníkům nabízí komplexní řešení, od digitálních konzultací, UX/UI prace a vývoje softwaru. Společnost ráda sebe sama prezentuje jako “digitálního domovníka k Vašim službám”. Součástí jejich náborového postupu se postupně stala stylová kartonová krabice, kterou se Move Closer rozhodl používat jako uvítací dárek.

Každý nový zaměstnanec v boxu dostane tričko, hrnek, balíček vizitek, vstupní kartu a zvýrazňovač. Kdyby se vám poštěstilo navštívit kanceláře Move Closer, uvidíte, že na několika pracovních stolech si dárková krabice trvale udržela místo coby doplněk.

Uvítací balíček jako skvělý přístup k uvítání nových zaměstnanců

Černá, lesklá krabice s bílým logem na víku, jejíž úkolem je úhledně a pohodlně uchovávat dárky pro nováčky. Vstupní dárkové krabičky jsou milou pozorností a mohou obsahovat velké množství nejrůznějších předmětů - na designu boxu si dejte záležet, aby byl líbivý a podpořil tak chuť zaměstnanců je nadále používat, třeba jako přídavný úložný prostor na jejich pracovním stole.