Coffee Republic

E-commerce

Coffee Republic je oblíbená pražírna, která je velmi uznávaná pro svůj výběr plantáží a kávových zrn. Mimořádné směsi jsou dostupné v samotné pražírně a také online. V obou případech je káva balena do eco poštovních krabic, které jsou odkazem na jutové a sisalové pytle používané k přepravě kávových zrn.

 

coffee republic

Ti, jež si rádi po ránu rádi vychutnají šálek kávy, už mají pravděpodobně zkušenost s tím, jak velká je momentálně nabídka trhu. Káva, podobně jako čaj, se časem úspěšně stala sběratelským objektem. Coffee Republic se specializuje na výběr toho nejlepšího, co kávový trh momentálně nabízí, což následně nabídne k online prodeji a jako dodávky do barů a restaurací.

“Kávová zrna cestují tisíce kilometrů z nejrůznějších koutů světa, projdou rukama stovek lidí pracujících v tomto oboru, než se konečně dostanou do pražírny. V Coffee Republic jsme odhodlaní je upražit s dokonalou precizností”.

Společnost má sídlo ve Varšavě a její mise je přinášet tu nejlepší možnou kávu, z jejich široké nabídky si můžete vybrat odrůdy z regionů jako je Keňa, Kostarika, Peru nebo Salvador.

product box

Nabitá inspirace z Coffee Republic

Krabice Coffee Republic byly odkazem na sisalové pytle, které se používají k dodávce kávy po celém světě. Firma objednala Eco Mailer Boxes s černým otiskem. Návrh obsahoval kopii vytištěnou na horní straně krabice, stejně jako symboly kávovaru na každé straně. Kraftová krabička byla ideální volbou pro zdůraznění minimalistického, přirozeného charakteru výrobku.