Monday’s Child

E-commerce

Když se zaměřujete na děti, vaše produkty musí splňovat dvojí standardy. Nejen se líbit prckům, ale taky musí projít testem dospělých. Monday’s Child britský e-commerce zákazník Packhelp, navrhl fantastickou kartonovou krabici, která – kromě řešení doručování – tvoří i hračku. Zakladatelka společnosti, Miranda Stanford, nám řekla příběh jejího unikátního produktu.

monday's child packaging

Příležitostní oblečení pro prcky

Jako dizajnérka si Miranda Stanford vždycky užívala nádherné věci. Po letech studia a práce na poli dizajnu nastartovala její ženská stránka přemýšlení o oblečení vývoj Monday’s Child – značky, zaměřené na změnu malých děvčátek na princezny. Miranda začala šít oděvy v Londýně, podporovala lokální dodavatele a snažila se minimalizovat svou enviromentální stopu.

Jak napsala Miranda na svých webových stránkách, oblečení, které navrhuje, má být nadčasovou formou. Jsou to razítka radosti z dětství a jejich předávání z generace na generaci je nostalgickým nádechem značky. Určitým způsobem je toto okouzlující oblečení mostem mezi generacemi - radostný dárek pro mladší a trochu nostalgie pro starší.

Oblečení však není jedinou důležitou částí této vize Monday’s Child.

"Chtěli jsme pro našeho zákazníka vytvořit zážitek, který vylepšuje pouhé přijímání jeho nákupu ve standardním balení. Klíčem bylo přinést kouzlo naší značky do všech kontaktních bodů zákazníků, přičemž balení je klíčový způsob, jak to vyjádřit. Krása obdržení oblečení Monday's Child nezačíná oblečením, začíná tehdy, když otevřete krabici s tímto oblečením – rozvázání mašle s pečetí Monday's Child, kdy uvidíte ikonický Malý růžový dům a odhalíte šaty uvnitř."

 

monday's child packaging

Balení pro naplnění vize

Krabice objednané Monday’s Child byly navrženy specificky tak, aby připomínaly domeček pro panenky. Malba, vytištěná na každé z nich, indikuje místa pro vyřezání oken a dveří. Kartonové balení lze pak použít jako hračku – je to opětovné použití v té nejlepší formě.

"Udržitelnost je něco, co hrdě podporujeme a přinášíme našim zákazníkům, krabice Packhelp nám dovolují používat recyklované materiály k vytvoření opakovaně použitelného malého růžového domu pro osobu, která dostane šaty, s instrukcemi uvnitř pro vyřezání kolem různých oken a předních dveří, které podporují hodiny nápadité hry."

Vánoční období se také pečlivě promítlo do dizajnu. Omezená edice krabic zdobila každý domeček pro panenky s řetězy světla.

monday's child packaging set

monday's child packaging set

Menší objemy pro zachování agilnosti

Projekt krabic – domečků pro panenky byl jistým druhem testu trhu. Pro jeho provedení vyžadovala Miranda malou dávku balení.

“Packhelp dal Monday's Child příležitost na zkušební tvorbu našich malých růžových domečků v menších množstvích – pro nás, jako pro malou společnost je důležité, abychom zůstaly tak agilní, jak to jen jde, a tak možnost objednat menší várky, když budujeme byznys, je neocenitelná. Navíc možnost vytvořit naše malé růžové domečky z recyklovatelných materiálů bez kompromisů v otázce dizajnu nebo funkcí opravdu ovlivnila naše rozhodnutí využít služby PackHelp.”

V průběhu pár měsíců spolupráce navrhla společnost Monday’s Child čtyři velikosti krabic a každá z nich je sama o sobě specialitou.

monday's child packaging