John Masters Organics

E-commerce

Jaké jsou nejlepší způsoby diverzifikace vaší sady balení na Vánoce? Je nejlepší přijít s úplně novým tvarem krabice? Určitě je to jedna z cest. John Masters Organics však dokazuje, že hraní si s detaily je často mnohem lepší přístup.

John Masters Organics je americká značka, která vyrábí přírodní kosmetické zboží, a to bez umělých doplňků. Myšlenka společnosti se zrodila v salonu John Masters, kde si zákazníci mohli odpočinout a naleznout svůj klid. Kromě nákupu produktů mohli klienti také dostat i masáž hlavy.

John Masters

Kosmetika je ekvivalentem těchto uklidňujících pocitů. John Masters Organics si váží přírodní dobro a „obléká” ji minimalisticky a elegantně. Jak uvádí společnost:

"Využíváme sílu organických přírodních složek, vytváříme výjimečné kosmetické výrobky, které jsou dobré pro vás, dobré pro zemi a také dobré pro babičky i pro miminka."

John Masters Organics je také úžasným příkladem navrhování vánočního designu obalů, který může sloužit také jako inspirace pro vaši značku.

Packaging design by John Masters Organics

Vánoční vydání - stejný tvar

Vystoupení z davu je o Vánocích vcelku velkou výzvou. Od slevových nabídek až po balíčky produktů a speciální, limitované verze - to jsou všechno myšlenky, jak se odlišit a být atraktivnější než vaše konkurence.

Balení může být užitečným nástrojem k dosažení tohoto cíle. Příklad John Masters to dokazuje. Společnost vytvořila krabice, které jsou ideální na dvě lahvičky kosmetiky. Každá krabice obsahuje okno, a tak jsou výrobky pěkně prezentovány.

John Masters packaging Packhelp

Pak byly tyto krabice navrženy "místním" způsobem. Dvě krabice - jedna pro New York a druhá pro Londýn - byly zdobeny kresbami městských dominant (Socha Svobody a Big Ben).

Vánoční edice krabic John Masters je příjemnou kombinací minimalismu a elegance. Hluboká hnědá barva může být docela poměrně neobvyklou volbou, ale je spárována se zlatem - jednou z předních barev vánočního ducha.

Grafický design je také relativně jednoduchý. Logo společnosti je úhledně vsazeno do návrhu, zatímco sváečnost celého projektu je jemná.

Christmas tailor-made box

Vyhněte se přehánění

Hlavním výsledkem vaší značky je tónovaný duch celého designu balení společnosti John Masters Organics. Jeden tvar a velikost krabice umožňuje společnosti snížit náklady a vytvořit konzistentní vzhled na mnoha trzích a u mnohých sad produktů.

Zároveň je to skvělá inspirace s vánoční tématikou. Sváteční design může být elegantním a efektivním propagováním značky bez nadměrné, barevné grafiky - stejně jako je tomu v případě John Masters Organics.