Slopes & Town

E-commerce

Slopes & Town - holandská značka, která začala jako výrobce pletených pásků - nakonec rozšířila svůj sortiment na trvale udržitelné produkty. Úsilí o redukování plastového odpadu je důležitým pilířem značky. Samozřejmě, že jejich krabice musí taky tuto filozofii podporovat. Proto byla volba balení pro Slopes & Town kraftové krabice.

Slopes & Town balení

Koncept značky

Značka Slopes & Town se zrodila v roce 2017 v Amsterdamu. Obchodní model společnosti je kombinací elektronického obchodu a maloobchodního prodeje, přičemž obchod se nachází v srdci rušné amsterdamské čtvrti. Jak nám zakladatel řekl, společnost Slopes & Town se zaměřuje na poskytování doplňků moderního bydlení, každodenní praktičnosti s hodnotou pro životní prostředí.

"Slopes & Town začala výrobou pletených pásků, které jsou dost chytré do kanceláře, dost neformální pro večer strávený s přáteli, dost pohodlné pro běžný den a flexibilní pro aktivní sport. Každý pásek je jednotlivě prezentován ve značkové jutové tašce."

 

Slopes & Town balení

Kromě pásků společnost prodává bambusové ponožky, díky čemu poskytuje organickou část své produktové linie, spolu s dřevěnými náramky. Tyto dva nové přírůstky reflektují konzistentní vizi společnosti.

"V Slopes & Town věříme, že v dnešním materialistickém světě je méně více, a tak je volba materiálů skutečně důležitá. Nabízením všestranných produktů se snažíme vyhovět aktivnímu životnímu stylu, při práci i zábavě. Barvy a dizajny nabízejí různé nálady od zábavné a živé až po tu vážnou. Díky tomu je možné jejich využití při různých příležitostech."

 

Slopes & Town balení

Šíření lásky k udržitelnosti přes balení Slopes & Town

Holandská společnost se aktivně podílí na snižování množství plastového odpadu vícero způsoby.

Na vrcholu sortimentu produktů - bambusové vlákno používané k výrobě ponožek a pletených pásků - je při výběru balení přítomné environmentální povědomí. Společnost hledala řešení, které by vyhovovalo všem jejím potřebám, stejně jako balení vhodné pro dopravu. Jak nám řekla Irina ze Slopes & Town,

"Krabice, kterou jsme vytvořili s firmou Packhelp, nám umožnila nabídnout flexibilní krabici, která se dá použít pro naše představy o nabízení smíšených dárků. Koncept balení - přes ledvinku a kraft papírovou krabici - přináší surový prvek, který se hodí k našim hodnotám značkového balení – praktičnost, udržitelnost a bezplastovost. Toto pořád dosahuje chytrý výsledek, který zlepšuje speciální chvíle obdarování. "

 

Slopes & Town balení

Opětovná využitelnost byla jádrem celého projektu. Krabice musely být plně recyklovatelné a přebrat místo po těch plastových. Je to zajímavý případ, kdy byly krabice velmi těsně spojeny se základními hodnotami značky.

"Dizajn krabice (velikost, tvar, materiál) podporuje opětovnou použitelnost a přináší spotřebiteli další prvky značky Slopes & Town. Top dizajn přináší identitu naší značky, která je součástí vzoru. Ten je spojen s modernější základnou krabice, která přináší zábavný prvek, který ukazuje na náš horský dizajn."

 

Slopes & Town balení

Slopes & Town balení – Bezproblémový proces návrhu

Dvojdílné kraftové krabice bylo celkem jednoduché navrhnout, jak nám Irina napsala. I když balení dorazilo ve velkém stohu, spotřebitelé v obchodě v Amsterdamu nevěřili, že jsou ploché. Jedná se o efekt vylepšené konstrukce krabic, které - jak dokazuje Slopes & Town - fungují perfektně.

Jak Irina shrnula koncept Slopes & Town,

"Tvoříme značku pro nové generace, které jsou méně motivovány konzumem a více praktičností. Produkty by měly být dlouhodobé, kvalitně vyrobené a použitelné každý den!"

 

Slopes & Town balení