Hien Le

E-commerce

Módní průmysl se neustále mění, stejně je tomu v případě vkusu. Může se zdát, že trh ovládly značky jako Zara nebo H&M. Internetový prodej však nabídnul prostor menším značkám. Tvoří módu pro zákazníky, kterým nestačí oblečení pro davy. Jinak tomu není ani v případě značky Hien Le. Oblečení, které nabízí, je určeno pro milovníky jednoduchosti – obaly značky Hien Le vyjadřují přesně to samé!

Hien Le krabice vlastních rozměrů

První kroky ke vzniku značky

Zakladatel Hien Le působil v módním průmyslu už dlouhou dobu. Až později se rozhodl vytvořit svou vlastní značku. Když jsme se ho zeptali na důvod jeho rozhodnutí, odpověděl:

„Vždy jsem chtěl pracovat v oblasti módy. Snil jsem o tom už jako dítě! Založil jsem značku krok za krokem a chtěl jsem se toho naučit co nejvíce. Móda mě vždy fascinovala. Pracoval jsem jako módní návrhář, ale vyzkoušel jsem také práci v jiných oblastech – prodeji a reklamní propagaci značek. Nakonec jsem se rozhodl, že založím svou vlastní.“

Po všech nezbytných zkušenostech nastal čas si splnit sen. V roce 2011 založil Hien módní značku, které se povedlo prorazit na místním trhu s módou.

Hien Le bílé krabice s potiskem na míru

Jednoduchost a nestárnoucí styl

Hlavní myšlenkou značky Hien Le je minimalismus a pohodlí – těchto hodnot si nejvíce váží její autor. Stanoví hlavní pilíře nestárnoucího a nadčasového stylu.

„Hien Le je nestárnoucí značka. Chci, aby se lidé cítili v oblečení pohodlně, ale také výjimečně. Navrhuji a prodávám většinou pánské, dámské oblečení a nějaké doplňky.“

Hien Le berlínská značka módy

Oblečení značky Hien Le má spíše jemné barvy – růžovou, béžovou a krémové odstíny bílé, které vytvářejí dokonalý kontrast se sytou červenou a černou barvou. Toto oblečení neomezuje žádný aktuální trend nebo móda. Hien Le zdůrazňuje, že je jeho dílo nadčasové a splní požadavky různých skupin zákazníků.

Oblečení je dostupné v kamenném obchodě v Berlíně a na internetové stránce. Jeho prodej a obal je v tomto případě výzvou.

Kromě oblečení značka nabízí i parfém (dostupný v kamenném obchodě a na internetové stránce). Autorem vůně je Mark Buxton – ve světě parfémů se jedná o známé jméno. Je to znamení, že značka Hien Le má v plánu se rozvíjet.

Hien Le krabice s vlastním potiskem

Hien Le ekologické bílé krabice

Obaly značky Hien Le nabízí neopakovatelný zážitek

Obaly vyjadřují hlavní myšlenku značky a její marketingovou strategii. Jsou univerzální a lze je využít mnoha způsoby. Od bezpečné zásilky až k jedinečnému uměleckému dílu – poštovní krabice, plastové obálky, papírové tašky a další typy obalů se vzájemně liší.

Hien Le používá eco white poštovní krabice s bílým povrchem a potiskem loga. Zákazníci tak obdrží své oblečení zabalené v označených krabicích.

„Díky obalu, který jsem vybral s pomocí Packhelp, bude objednávka více atraktivní pro zákazníka. Je velice jednoduchá – stačí pouhé logo – díky němu je reklama mnohem efektivnější.“

Jedinečný zážitek nemusí znamenat barevné obaly. Občas stačí úplný opak, který okouzlí každého.

V případě prestižích módních značek obal vyjadřuje krásu střihu, vysokou kvalitu atd. Hlavní myšlenkou značky Hien Le je však minimalismus. Příliš výrazný design by jí spíše ublížil. Místo toho upřednostnila jemný ale přesto nezapomenutelný zážitek z rozbalování.

Díky jemnému stylu obaly Hien Le skvěle reprezentují značku, která vytváří pocit luxusu i navzdory minimalistickému designu.

Hien Le značka a obal na zakázku