Millbee Studio

E-commerce

Péče o životní prostředí začíná už doma.

Začíná už výběrem recyklovaného a recyklovatelného obalu, omezením plýtvání jídlem a podporou místních výrobců, kteří k životnímu prostředí přistupují s respektem. Millbee Studio, zákazník Packhelp, přichází s dalším nápadem jak pečovat o životní prostředí. Vyrábějí přírodní potravinové fólie z včelího vosku. Každá sada fólií je zabalená v recyklovatelných kartónových obálkách s potiskem.

Kartonové obálky s vlastním potiskem

Jennifer – zakladatelku značky, inspirovala láska k přírodě a stylu. Díky ní vznikla značka Millbee Studio a kartonové obálky na míru.

Toto nám řekla, když jsme se zeptali na vznik Millbee Studio:

„Jsem matkou dvou dětí. Chtěla jsem vytvořit něco smysluplného, něco, co bude mít pozitivní vliv na jejich budoucnost. Moje značka je kombinací mých zájmů – jsem interiérová designérka a začínající včelařka. Miluji přírodu. Všechno v mém životě mě ovlivnilo a díky tomu jsem vytvořila produkt, který je kombinací včelího vosku, nádherného botanického potisku a přírodního recyklovatelného obalu.“

Millbee Studio vyrábí potravinové fólie z vosku – recyklovatelnou alternativu ve srovnání s běžnou potravinovou fólií. Produkt chrání jídlo, jako například chléb, ovoce, zeleninu nebo obložené chlebíčky.

Kartonové obálky s potiskem na míru

Oběd zabalený do nádherně navrženého voskového papíru vzbudí zájem. Vzor inspirovaný včelami vypadá na průhledném povrchu kouzelně. Navíc zaručeně zvýší vaši chuť k jídlu.

V budoucnosti chce Jennifer rozšířit nabídku Millbee Studio o voskové svíčky.

Reklama značky na Instagramu

Jennifer nám v Packhelp řekla, že hledá vhodná místa, pro reklamu značky Millbee Studio. Jejím oblíbeným místem pro kontakt se zákazníky je Instagram.

„Miluji komunitu na Instagramu. Jedná se o vizuální síť, která skvěle inspiruje a spojuje lidi z mého obchodu.“

Ekologické obaly na míru

Podle Jennifer je Instagram důležitý i pro prodej výrobků.

„Většina zákazníků se se mnou kontaktuje díky Instagramu. Píšu si s nimi o recyklaci, jídle, životě bez odpadů a životním stylu v harmonii s přírodou. Věřím, že udržitelnost je proces a všichni pomáháme přírodě malými krůčky a změnami.“

Kromě Instagramu plánuje Jennifer spolupráci s nezávislými maloobchodníky z Německa a východní Evropy. Fanoušků udržitelnosti je stále víc a Millbee Studio chce hledat lidi, se kterými bude pečovat o lepší budoucnost planety.

Ekologické obálky na objednávku

Kartonové obálky s potiskem od Millbee Studio – z lásky k přírodě

Díky zkušenostem s designem se Jennifer povedlo navrhnout grafický styl značky Millbee Studio. Rozhodla se své originální potravinové fólie posílat v kartonových obálkách s potiskem.

Už na první pohled je zřejmé, že se jedná o minimalistickou a ekologickou značku. Tyto vlastnosti zdůrazňuje i výběr obalu. Každá obálka vypadá šik a vzbuzuje zájem. Obálky jsou vyrobené z pevného kartonu, který chrání křehké fólie. Díky svým rozměrům jsou navíc i praktické.

Millbee Studio je skvělým příkladem pečlivě propracovaného produktu. Když zákazník obdrží elegantní kartónovou obálku s potiskem, najde v ní hezky zabalené potravinové fólie s poděkováním. Malé detaily dodají výrobku osobní nádech. Zákazník si tak ke značce vytvoří citovou vazbu.

Set obalů na míru

Millbee Studio – udržitelnost v každém detailu

Značka Jennifer podporuje péči o životní prostředí a je alternativou pro pytlíky z umělé hmoty, které používá většina z nás. Je to malý krůček k lepší budoucnosti. Pokud ale každý z nás upřednostní udržitelné potravinové obaly, můžeme zlepšit život na této planetě.

Millbee Studio není jediným zákazníkem Packhelp, kterému leží na srdci příroda. Najděte inspiraci pro ekologické obaly u dalších značek: Brahmaki, Sober, POLU Eco Products a dalších.