Brahmaki

E-commerce

Šetrný přístup k přírodě ještě nikdy neměl příjemnější háv.

Přečtěte si příběh o společnosti Brahmaki. Jedná se o milující, pečující a promyšlenou značku, která nabízí stylové produkty pro lidi s nespoutanou duší.

Brahmaki kaftany na poušti

Brahmaki – značka, která mění způsob života

Láska k planetě a lidem probudila u Jespera a Jenny, zakladatelů značky Brahmaki, potřebu vytvořit alternativu v oblečení, která by byla šetrná k přírodě a vyjadřovala by jejich vizi.

Dvojice o sobě tvrdí, že miluje život a chtěla vytvořit značku, která tento pocit dokonale vystihuje.

Díky propojení se svými vnitřními čakrami začali Jesper a Jenny šít vlastní oblečení, které je šetrné k přírodním zdrojům na naší planetě. Jsou toho názoru, že život není o tom, co všechno si lze koupit, ale je především o zážitcích a propojení se světem na vyšší metafyzické úrovni.

Proto si jejich oblečení v roce 2015 všimla i veřejnost, co vedlo k založení jejich vlastní značky – Brahmaki. Jenny a Jesper tvrdí:

„Na to, co se má nosit, máme svůj vlastní názor.“

Brahmaki štítek

Pohodlné, měkké a neuvěřitelně krásné oděvy

Lidé začali mít slabost pro klid a pohodlí, které je součástí tohoto životního stylu. Nejlepším způsobem, jak jej vyjádřit, bylo vytvořit ohromující módu.

Oblečení značky Brahmaki bylo navrženo ve švédském městě Stockholm a ušito ve městě Džajpur v Indii. Každý kousek oblečení je promyšlen do těch nejmenších detailů a vyzařuje lásku každým střihem a stehem.

Jenny a Jesper chtějí prostřednictvím svého oblečení vyjádřit své hodnoty a lásku k naší planetě. Proto je vyrobeno výlučně z materiálů, které jsou šetrné k životnímu prostředí. Jejich proslulé kaftany jsou ušity z hebkých materiálů, například kašmíru a viskózových vláken, které jsou vyrobené z přírodních materiálů a zbytků látek. Díky tomu se nehromadí další zbytečné odpady.

„Tvoříme pouze limitované edice a šijeme přesně takové množství oděvů, jaké prodáváme. Tvoříme produkty technikou patchwork ze zbytků látek a používáme přírodní vlákna. Rozvíjíme se a pro šití oděvů hledáme stále nové materiály, které budou šetrné k přírodě.“

Brahmaki papírová taška s potiskem

Eco obaly pro ekologickou značku

Brahmaki chce sdílet svou lásku k planetě v každém detailu. Hledání materiálů pro patchwork a propagace ekologického zacházení s oblečením – například sušení na čerstvém vzduchu místo klasického praní. Jenny a Jesper vedou své zákazníky k mnohem ekologičtějšímu způsobu života.

Tato udržitelná strategie zahrnuje také výběr ekologických obalů. Myšlenka recyklovatelných obalů je pro moderní značky nezbytná, zejména pokud chtějí mít věrné zákazníky. Většina z nich upřednostňuje značky, které nejen vyjadřují péči o životní prostředí, ale také to dokazují i díky své produkci.

Proto společnost Brahmaki oslovila Packhelp. Hledala typ obalu, který by ladil s jejím organickým vzhledem.

Díky malým balením s počtem 30 kusů si mohla společnost Brahmaki ověřit, zda Eco poštovní krabice splňují všechny požadavky značky. Díky 90% recyklované vlnité lepence a ekologickému inkoustu jsou pro značku, která se snaží snížit svou uhlíkovou stopu, zcela ideální.

„Rozhodli jsme se pro Eco poštovní krabice, které jsou vyrobené z recyklovaných materiálů. Našim zákazníkům chceme nabídnout jak luxusní a pečlivě navržený zážitek z rozbalování, tak i krabici, která může sloužit jako úložný prostor nebo dárková krabice pro někoho jiného.“

Brahmaki poštovní krabice

Pro vytvoření co nejlepšího zážitku z rozbalování se zakladatele společnosti Brahmaki rozhodli své krabice doplnit o recyklované papírové tašky.

Na krabici značky Brahmaki lze vidět minimalistický design, logo společnosti a slogan. Tyto prvky doplňuje potisk, který vyjadřuje elegantní a poklidné kouzlo společnosti. Stejný design se nachází i na papírových taškách, díky čemu mají jeden kompatibilní vzhled.

Společnost tak bez námahy vytvořila krásné dílo s úžasným zážitkem z rozbalování.

Brahmaki tašky a krabice

Udržitelnost je něco víc než pouhý trend

Už od vzniku se ze společnosti Brahmaki stalo něco víc než jen značka, která nabízí oblečení pro lidi se svobodnou duší. Vznikl i nový životní styl.

Jespet a Jenny chtějí svůj způsob života sdílet s lidmi, říkají, že chtějí „rozšířit lásku“.

 „Neodpovědné chování bez žádných důsledků a sobectví lidí v dnešní době na této zemi už nemá místo. Myslíme si, že svět zoufale potřebuje jedinečné společnosti, které pečují o zákazníky a životní prostředí.“

V nabídce společnosti kromě pohodlného a hebkého oblečení najdete i další doplňky, či hodiny jógy nebo správného dýchání. Z Brahmaki se stala známá a oblíbená společnost, která svým zákazníkům nabízí ty nejlepší zážitky už od okamžiku rozbalení krabice až po způsob jejich života.

Co společnost Brahmaki získala díky výběru obalu?

    • Eco obaly zajišťují ohromující zážitek ze značky.
    • Malá balení, která má společnost Packhelp k dispozici, umožnila společnosti vyzkoušet několik produktů, než přistoupila k většímu nákupu.

Hledáte novou inspiraci?

Přečtěte si příběhy o společnostech Malimo, Moon Sling a Purye Clothing a dozvíte se, jak pracují v souladu se životním prostředím díky jedinečným obalům.