Mus Mus

E-commerce

Díky promyšleným a jedinečným rozhodnutím nabízí polská značka Mus Mus pro své malé i velké zákazníky produkty s obrovskou hodnotou. Přečtěte si inspirující příběh značky Anny Leszkiewiczové a poznejte tajemství vytvoření jedinečné, udržitelné a ucelené značky.

Někteří z nás sní o zdravém, správném spánku jako je tomu u miminek. Po dni plném rychlého životního stylu zapomínáme na to nejdůležitější – potřebujeme se uvolnit a odpočinout si.

Všichni víme, že spánek je důležitý, ale:

„Každou noc spím minimálně osm hodin.“ neřekl snad nikdo z nás.

Mus Mus přichází se zajímavou otázkou – spíte v oblečení, které podporuje zdravé spánkové návyky?

značka mus mus a poštovní krabice

Anna, zakladatelka společnosti Mus Mus, dlouhá léta pracovala v architektonickém designovém studiu. Po ukončení studia to byl přirozený krok.

Později si ale uvědomila, že práce nesplní všechny její sny.

Vydala se v šlépějích jiných výrobců a založila vlastní značku. Pečovala o produkci a design. Její manžel ji v tom podpořil a začal pečovat o finanční stránku společnosti.

„Jsem vystudovaná architektka, celá léta jsem pracovala v designových studiích, ale nebylo to ono. Z mé práce se rychle stala únavná rutina. Když se mi narodila dcera, rozhodla jsem se, že se do práce už nevrátím. Chtěla jsem vytvořit něco, co bude jen moje. Společně s mojí kamarádkou se mi povedlo vytvořit první kolekci pyžam a ložního povlečení a pyžam pro děti.“ Anna Leszkiewiczová, Mus Mus.

různé rozměry poštovních krabic na míru

Co přesně nabízí společnost Mus Mus?

Zdravé spánkové návyky se netýkají pouze snížení času stráveného používáním elektronických zařízení. Plnohodnotný a uvolňující odpočinek může zaručit i správné oblečení. Anniny výrobky jsou speciálně navržené pro matky a jejich děti.

„Mus Mus nabízí pyžama pro děti, dupačky na spaní, spodní prádlo či ložní povlečení. Vsadila jsem na jemné barvy, jednoduchý design a zklidňující účinek. V případě kolekce pro ženy vyrábí společnost Mus Mus noční košile z bavlny, spodní prádlo, kalhoty, sukně, topy… Chtěla jsem vytvořit prádlo s univerzálním stylem, které jen tak rychle nevyjde z módy.“ Anna Leszkiewiczová, Mus Mus.

Jedinečnost je klíčová při prodeji většiny módních značek. Zmínil se o tom německý návrhář Hien Le a nizozemská značka, který vyrábí dětské nosiče. Není žádné překvapení, že praktické a nadčasové produkty chce vytvářet i značka Mus Mus.

Na rozdíl od jiných značek, které vyrábějí doplňky a oblečení pro děti, se Anna rozhodla nepoužívat syté barvy. Výrazné potisky zrovna nejsou velmi uklidňující a nepřipraví děti na spánek. Z tohoto přesvědčení vznikla hlavní myšlenka – vytvořit něžný oděvní design.

„Miluju jednoduchý design. V dětských pokojích většinou dominují zářivé barvy a zábavné motivy. Naše ložní povlečení je dokonalý kontrast. Je symbolem klidné zóny vyhrazené k odpočinku – místem pro klidný spánek. Zjemněné barvy nabízí po dni plném her čas na uklidnění.“ Anna Leszkiewiczová, Mus Mus.

poštovní krabice na míru pro značku mus mus

Mus Mus eco poštovní krabice a udržitelnost

Pro svět elektronického prodeje je důležitá udržitelnost i v praxi. Zmenšit svou uhlíkovou stopu díky používání ekologických či nezatěžujících procesů výroby pro životní prostředí chtějí i malé lokální společnosti.

Důležité je to zejména v módním průmyslu. Některé značky věnují část zisku charitativním organizacím (stejně jako další klienti Packhelp – Malimo a Polu Eco Products), jiné společnosti vedou své zákazníky k tomu, aby kupovali vysoce kvalitní oblečení, které vydrží mnohem déle než oblečení z masových módních řetězců.

Pro Annu je ekologie hlavním cílem.

„Jednu věc mají všechny produkty Mus Mus společnou. Je to ekologický přístup při navrhování a šití našeho oblečení.“

Co přesně to znamená?

„Všechny dostupné produkty jsou vyrobeny z přírodních materiálů, které jsou šetrné vůči životnímu prostředí. Výrobky pro děti jsou vyrobeny z organické bavlny s certifikátem GOTS. Díky tomu máme jistotu, že s pěstovateli a dalšími zaměstnanci je zacházeno s respektem, podle etických pravidel a že jejich platové podmínky jsou férové. Certifikát navíc zaručuje, že v tomto procesu se děti nevyužívají jako levná pracovní síla.“ Anna Leszkiewiczová, Mus Mus.

bílé pošotvní krabice s vlastním potiskem

Není pochyb, že Mus Mus je trvanlivá a ekologická značka. Její zájmy chrání přírodu – od výběru těch správných materiálů až po odesílání v Mus Mus eco poštovních krabicích.

Proto se Anna rozhodla spolupracovat s Packhelp. Jejím cílem bylo vyjádřit ekologické ideje i prostřednictvím obalů.

„Obal je velice důležitou součástí každé objednávky. Každá část z papíru je vyrobená z recyklovaného materiálu. Obal je 100% recyklovatelný – Eco poštovní krabice, Hedvábný papír s potiskem nebo Lepicí pásky s kraft potiskem. Opravdu věřím, že módní průmysl by měl být více ekologický. Nemusí mít negativní vliv na životní prostředí.“ Anna Leszkiewiczová, Mus Mus.

bílá poštovní krabice s logem mus mus

Věříme designu

Obaly v internetovém prodeji by měly mít specifický styl. Mus Mus eco pošotvní krabice jsou pojítkem mezi zákazníkem a internetovou značkou. Tato skutečnost je důkazem toho, že dobře navržené krabice jsou nesmírně důležité pro vytvoření prvního pozitivního dojmu při rozbalování.

Mus Mus krabice jsou speciálně navržené pro internetový prodej. Anna se rozhodla pro bělené kartony, které jsou poseté černým logem společnosti v kombinaci s proužky.

„Chtěla jsem vytvořit design, který tematicky propojí produkty. Proto jsou černé proužky i na našich štítcích a brožurách. Nápisy na krabicích zobrazují myšlenku, že naše každodenní rozhodnutí jsou důležitá, protože mají vliv na naše životní prostředí.“

poštovní krabice desig a logo mus mus

Značka Mus Mus a její „zelená“ budoucnost

Annina značka je zaměřená na lokální trh, Mus Mus se ale neustále rozvíjí a hledá prostor na trhu i v ženském konfekci. Plány budoucího rozvoje jsou ale zatím tajemstvím.

Pravdou je ale jedna věc.

Mus Mus bude vždy ekologickou značkou.

„Věřím slovům Vivienne Westwoodové ‚Kupujte méně, vybírejte chytřeji‘. Proto mi na kvalitě oblečení záleží víc, než na jeho kvantitě.“

Co společnost Mus Mus získala díky volbě obalů?

  • Eco obaly pomohly vytvořit promyšlený a plně ekologický vzhled značky.
  • Návrhy designu jsou důležité v kontaktu se zákazníky.

Tip: Inspiroval vás příběh společnosti Mus Mus? Hledáte podobné řešení pro vaše produkty? Podívejte se na naše krabice na oblečení!