Purye Clothing

E-commerce

Dva přátelé, společný sen vlastnit módní značku, trocha štěstí a spousta tvrdé práce. Výsledkem je finská značka s názvem Purye Clothing, společnost, která recykluje staré plachty a mění je na tašky a sportovní tašky. Tyto produkty, které vzdávají hold principům ekologické šetrnosti a opětovného použití, jsou dodávány zákazníkům ve značkových, udržitelných krabicích.

baleni s potiskem purye clothing

 

Začátky Purye Clothing

Purye Clothing byla založena dvěma přáteli - Niklasem a Jonem. Tito dva se potkali na střední škole a od té doby snili o své vlastní společnosti.

„Společnost jsme založili ve věku 19 let. Jon hodně pracuje na menších oděvných projektech, jako jsou potisky na tričko, opětovně prodávaná móda atd., zatímco Niklas v současné době studuje na univerzitě a obchodní škole, kde se více zaměřuje na marketing a vedení. Vyrostli jsme v podnikatelských rodinách, co nám dalo silné hodnoty a základy. Oba jsme snili o naší vlastní oděvní značce, a tak přirozeně vznikla společnost Purye Clothing.“

purye clothing krabice s potiskem packhelp

Existuje mnoho produktů, které mohou být dále znovu použity nebo recyklovány, ale jen několik z nich je lepším příkladem než plachty. Bílé kusy materiálu přistávají v koších v dobrém stavu. Niklas a Jon to viděli jako skvělou šanci na opětovné použití. Každý z těchto materiálů má příběh a Purye Clothing je způsobem, jak v těchto příbězích pokračovat.

„Purye Clothing dává starým plachtám druhý život. Slyšeli jsme, že plachty, které už nemohou být použity na plachtění, jsou vyhazovány. I když je materiál čistý a v dobrém stavu, je vyhozen. A to jen proto, že již není používán pro svůj původní účel.“

Purye Clothing založila svůj produkt na nezvyklém pozorování. Niklas a Jon viděli příležitost k optimalizaci odpadů na místní úrovni.

„Dnes vyrábíme různé druhy produktů z recyklovaných plachet, včetně tote tašek, víkendových tašek a bund. Nesnažíme se o to, abychom se stali celosvětově známou značkou, ale místo toho hledáme zde na našem místním trhu více sociálně uvědomělou roli.”

purye clothing baleni s potiskem packhelp

Rozvoj produktu Purye Clothing

Fascinace plachtěním není jediným důvodem, proč bylo založeno Purye Clothing. Niklas a Jon, pořád velmi mladí, si chtěli budovat kariéru v módním průmyslu.

„Já a Jon přemýšlíme stejně a oba jsme absolutně nadšeni z módy,“ vysvětluje Niklas. „Naším cílem bylo vytvořit produkty, které milujeme, a pak doufat, že i ostatní je budou milovat. Věříme, že ani móda nemusí být komplikovaná. Tyto bílé kousky materiálu jsou ideální - čisté, kvalitní a nadčasové.“

Každá plachta má drsnou texturu, díky stovkám hodin strávených na slunci, větru a ve slané vodě. Tyto faktory obohacují každý výrobek Purye Clothing něčím zvláštním.

„Když dostaneme nápad na kus oblečení nebo příslušenství, načrtneme si jeho obrázek a předáme detaily naší návrhářce/krejčí, Janne. Máme s ní skvělý vztah, a to nám pomáhá získat přesně ten produkt, který máme na mysli.“

baleni purye clothing packhelp

Purye Clothing balení

Ekologicky šetrný výrobek vyžadoval řešení balení, které by vypadalo atraktivně, ale co je nejdůležitější – bylo by v souladu s myšlenkou společnosti na opětovné použití.

Krabice Purye Clothes jsou vyrobeny z recyklovaného kartonu. Potisk je poměrně jednoduchý - logo značky je vytištěno na vrchu každé krabice a adresa webové stránky na přední straně.

Bylo to však snadné doručení v kombinaci s prémiovým charakterem těchto krabic, které povzbudily Niklase a Jona k objednávce poštovních krabic. V modelu e-commerce společnosti Purye Clothing bylo spolehlivé řešení doručování vyváženo luxusním, komplikovaným designem balení.

„Chtěli jsme, aby díky balení Purye Clothing naši zákazníci cítili trochu vzrušení, když jejich balíček dorazí. Poštovní krabice to zajišťují. Také udržují naše tašky a další produkty uvnitř úhledně uloženy. Je velmi snadné posílat nebo dávat naše produkty zákazníkům.“

purye clothing krabice s potiskem packhelp baleni

Ekologický pocit z krabic z nich dělá perfektně vhodné balení pro celý koncept značky. Stejně jako se myšlenka opětovného použití plachet proměnila v oblečení a tašky, recyklovaný karton ukazuje ekologickou stránku Purye Clothing.

„Co dodat? Milujeme tyto Purye Clothing krabice, no co je nejdůležitější, milují je i naši zákazníci!”

https://www.youtube.com/watch?v=oiimB47BsFo&t=4682s