Buva Boutique

E-commerce

Když dítě změní svět své matky. Můj příběh je o tom, že jsem chtěla svému dítěti dopřát kvalitní textilní materiály. Možnosti trhu sice mohou být omezené, láska však nezná hranic.

Toto je Liliana Dimaová – majitelka společnosti Buva Boutique – rumunského internetového obchodu, který byl založen v roce 2014 jako pokus o prodloužení idylického života novopečené mámy.

Z korporace k vlastnímu podnikání

Poté, co jsem se vrátila z mateřské dovolené zpět do práce jsem si uvědomila, že musím přehodnotit své priority. Dvacetiletá kariéra v oblasti bankovnictví už nebyla to pravé a neshodovala se s mým životním stylem. Neměla jsem možnost se realizovat z hlediska kreativity, své osobnosti a tužeb, v mém životě byla jen chladná čísla a výpočty. A tak založila Buva Boutique.

Na začátku jsem neměla téměř žádné zkušenosti, ale zato jsem měla spoustu energie a zápal pro práci. Vstoupila jsem do světa umění a vytvořila jsem moderní přikrývky pro miminka.

O jaký se jednalo produkt? Byly to přikrývky se třemi vrstvami a patchworkovými motivy, které byly sešité dohromady. Vznikly tak dokonalé přikrývky na jaro nebo léto. Do mé dílny jsem zamluvila krásné látky od známých amerických návrhářů a začala jsem tvořit něco neobyčejného.

Buva Boutique krabičky s víkem na zakázku

Buva Boutique a rozvoj bez kompromisů v kvalitě

Prodej jsem však chtěla rozběhnout naplno!

Po 2 letech tohoto umění a díky doporučení přítele jsem se rozhodla přejít na produkty každodenní potřeby, které oživily a odstartovaly úspěšný prodej.

Začala jsem tím, že jsem navštívila několik mezinárodních trhů s produkty pro miminka po celé Evropě. Hledala jsem výrobce kvalitních látek. Teď především spolupracujeme s výrobci, kteří na trhu působí už 40 let a nabízejí své látky celému světu. Pracujeme také s výrobci, kteří nabízejí certifikované látky z organické bavlny.

V nabídce Buva Boutique máme kolem 150 produktů určených pro miminka a batolata ve věku do 2-3 let. Do hlavní nabídky patří různé druhy přikrývek na každé roční období, ale prodáváme i povlečení, jídlo, produkty do koupelny nebo příslušenství do kočárků na procházku v parku.

Jsou to výrobky každodenní potřeby, pohodlné, kreativní a moderní. Jsou vyrobeny z bavlněných/bambusových látek s Certifikátem OEKO-Tex Standard 100. Naše prémiová (a velice oblíbená) kolekce z organické bavlny – jemný mušelín a různé výrobky ze zámkové tkaniny – mají i certifikát GOTS. Součástí naší nabídky je i několik výrobků z dovozu, pro které jsme na trhu nenašli potřebné materiály.

Buva Boutique produktový box s logem

Obaly krásné a zároveň odolné

Věděla jsem jen jednu věc – že potřebuji jemné, krásné, ale zároveň i odolné krabice. Jemné jako miminka, pro které naše produkty vyrábíme, s nádherným vzhledem ale navíc odolné pro přepravu. Krabice s nezapomenutelným prvním dojmem, které by byly určeny pro mnoho dalších příjemných zážitků i po jejich otevření.

Téměř všechny produkty Buva Boutique balíme do krabic od Packhelp – používáme všechny 3 druhy klasických produktových boxů z bílé lepenky pro produkty z ekologické bavlny, 2 druhy eco poštovních krabic z kraftového kartonu pro výrobky ze zimní kolekce a náš neoblíbenější druh krabice – papírovou krabici s víkem z bílé lepenky, která je také určená pro produkty z organické bavlny.

Online editor mi umožnil svobodně navrhovat krabice přesně podle mých představ. Neomezoval mě ani počet barev nebo jakýkoliv styl. I navzdory tomu, že nejsem profesionální návrhářka, miluji práci s programem Adobe Illustrator. Perfektně se hodil i k návrhářským možnostem online editoru. Navrhování je snadné a když je u konce, je to ten nejlepší pocit ze všech! V situacích, kdy jsem si musela pospíšit, jsem využila práci s intuitivním nástrojem přímo na obrazovce a výsledek byl pokaždé skvělý.

Buva Boutique krabice s vlastním potiskem

Obal je třešničkou na dortu

Krabice je u Buva Boutique stejně důležitá jako výsledný produkt! V minulosti jsem spolupracovala s některými místními dodavateli, ale žádný z nich nesplnil mou představu krabice s „wow“ efektem.

Loni jsem mnoho nocí strávila na internetu. Hledala jsem ideálního dodavatele a skončila jsem s 2-3 nadějně vypadajícími stránkami. Rozhodla jsem se pro nabídku různých typů krabic od Packhelp. Jednoduchost navrhování a objednávání přímo na stránce neměly konkurenci. Nemohla jsem přestat s navrhováním krabic přesně podle mých představ – otevřel se přede mnou svět se skvěle vypadajícími obaly!

Nízká minimální objednávka pro naši společnost byla také důležité kritérium. V naší nabídce máme nyní 100 až 250 produktů, u kterých měníme jejich velikost, složení a samozřejmě i design krabic.

Podle mého názoru si každá nová kolekce zaslouží krabici, které design by s ní dokonale ladil. Je skvělé kombinovat minimální objednávku s mou vášní pro stále nové návrhy krabic a výhodnou cenou!

Buva Boutique poštovní krabice na zakázku

Plánuji navrhovat stále nové a nové krabičky

Naše společnost se nyní přirozeně rozvíjí. V Rumunsku už patříme mezi známé značky a chceme se světu ukázat i na mezinárodních trzích – zejména na výstavách a veletrzích. V dalších letech bychom chtěli značku představit i v jiných evropských zemích. To znamená, že budeme potřebovat více obalů, papírových plechovek, hedvábného papíru a papírových tašek, které budou vyhovovat našim požadavkům na obaly a stanou se součástí naší obalové sbírky společně s krabicemi s víkem a poštovními krabicemi.

Obaly budou součástí našeho už dobře rozběhnutého byznysu! Obaly jsou součástí emocí, které vkládáme i do našich produktů určených pro miminka!