UAU Project

E-commerce

Balení slouží množství účelů. Jedním z nich může být… stát se důležitou součástí dizajnérské výstavy! V této sérii Inspirací představujeme dizajnérské studio UAU Project. Společnost využívá krabice od Packhelp k prezentaci svých nových produktů.

uau project

Navrhněte svůj minimalistický dekor

UAU Project dosahuje na ty nejabstraktnější a nejméně obvyklé školy dizajnu. Mezi produkty od UAU Project můžeme najít minimalistické, malé skleníkové nádoby pro jednu rostlinu s názvem GROWW a NEPTUNE – přizpůsobitelná sada světel, která mění jas na základě polohy lampy. Všechny produkty od UAU Project by se měly hodit do minimalistického dekoru.

Navíc jsou zakladatelé společnosti – Miłosz Dąbrowski a Justyna Fałdzińska – fascinováni 3D tiskem.

“V současné době je naším hlavním zájmem zkoumat a experimentovat s 3D tiskem, orientovaným na spotřebitele pro použití v domácí výrobě. Chceme ukázat, že 3D tisk je nejlepší způsob, jak udělat dobrý design přístupným.”

 

uau project

Estetika krabicových balení

Cesty UAU Project a Packhelp se setkali díky eventu s názvem Gdynia Design Days. Zakladatelé společnosti hledali řešení, které by bylo kompaktní a zároveň souviselo s produkty. Krabice vyrobené z kartonu byly dokonalým řešením.

“Hledali jsme řešení, které by nám umožnilo přesouvat naše výrobky během veletrhu. Kartonové krabice jsou odolné a minimalistické. Líbila se nám myšlenka mít hnědou krabici jako pozadí pro naši výstavu.”

 

uau project

Ekologicky šetrná značka

UAU Project dbá taky na ekologickou stopu. Kartonové krabice zachytávají náladu produktů a umožňují jim během eventu zářit. Černý otisk vytvořil zajímavé pozadí. Krabice navíc zdůraznily ekologicky šetrný postoj.

“Naše životní prostředí je pro nás nejdůležitější, takže většina materiálů, které používáme, je buď biologicky odbouratelná nebo vysoce recyklovatelná. Proto by naše výstava měla být ekologicky šetrná. Karton je recyklovaný a nevytváří další odpad, protože jsme krabice použili pro pozdější přemístění našich výrobků. Bylo to pro nás perfektní řešení.”

 

uau project

uau project