Stars & Sage

E-commerce

Firma Stars & Sage zprostředkovává předplatné měsíčních balíčků s kolekcí kosmetiky. Všechny produkty, které firma nabízí, jsou vybrány z toho nejlepšího na trhu – je to měsíční porce kosmetického zboží z organických zdrojů pro unikátní koupelnový zážitek. Sada je balena v Eco poštovní krabici, zdobené půvabným tmavým potiskem.

stars & sage eco mailer box

Předplacené balíčky jsou jedním z nejzajímavějších moderních trendů v obchodování na internetu. A zejména se jedná o trh s kosmetikou. Hodně společností nabízí svým zákazníkům množství kosmetických produktů, případně novinky na trhu. Stars & Sage, i když patří do kosmetického sektoru, si našli vlastní cestu. Prefektní kombinace vůní a vysoce kvalitního složení těchto produktů dokáže vytvořit z koupele ten pravý zážitek. A přestě tohle je podstata podnikání britské firmy Stars & Sage.

“Stars & Sage je mnohem více, než jen obyčejný zásilkový balíček. Prezentujeme to jako sadu pro koupelový rituál, kde každý měsíc obdržíte výběr zboží a další produkty pro budoucí inspiraci. Věnujeme velkou péči výběru zboží a požadujeme, aby přistupovalo k výrobě eticky a zodpovědně. ”

 

Hodně zásilkových firem používá pro přepravu svých produktů lepenkové krabice. Jsou lehké (což snižuje dodatečné náklady na doručení) a odolné a také je to skvělá možnost pro reklamu Vaší značky. Stars & Sage použili pro balení svého zboží Eco poštovní krabici a aby posílili první dojem po otevření boxu, je vystlaný jemným vrstveným papírem.

Přírodní barva kartonu je velmi často první volbou firem, které sympatizují s organickým aspektem jejich produktů. Černý potisk na vrchní straně každého boxu je nezapomenutelné logo společnosti a s tečkami roztroušenými dokola vyplňují celý vesmír. Je to velmi detailní design, který zároveň vyzdvihuje umělecký přístup k balení.

Výsledkem je, že Stars & Sage poskytují svým zákazníkům jedinečný zážitek. Balíček, který dotazí každý měsíc do schránky, je pozvánkou ke zdravému očistnému rituálu. Rituálu, který by nebyl kompletní bez unikátního Eco poštovního boxu inspirovaného přírodním materiálem.