This Box Rocks

E-commerce

This Box Rocks je skotská společnost, která se rozhodla vyrábět netradiční dárkové boxy, které skvěle vypadají, jsou křupavé a současně veganské. Tato firma nabízí výběr nádherných krabiček obsahujících několik jedinečných produktů (včetně řady exkluzivních alkoholickýh nápojů). Všechny tyto plnobarevné poštovní krabice s možstvým různých designů dokazují, že jsou skvělou volbou pro firmy podnikající online.

bespoke boxes

Každý miluje dostávat dárky – o to víc, když jsou překrásně zabalené. Srdce zákazníků firmy This Box Rocs si získaly hlavně tyto produkty: box s názvem “Eeny Weeny Espresso Martini”, veganské sladkosti čí balíčky pro milovníky whiskey.

Každý z těchto boxů je pečlivě sestaveným dárkem pro různé příležitosti. Zatímco některé z nich obsahují kolekci vín, whiskey nebo ginu, jiné potěší milovníky kávy nebo čaje. Kromě samotných produktů mohou obdarovaní najít v boxu také tématické hrnky, kávové boby, pomůcky na míchání koktejlů a další senzační vychytávky, které jim dozajista vyloudí úsměv na tváři.

“Dostali jste někdy dárek, načež jste s nuceným úsměvem dárci odvětili: „Jé, to jsi nemusel....” ? A było to myšleno upřímně? Počkat, nebo toto někdo někdy řekl Vám? This Box Rocks je pravým opakem těchto nevhodných darů: vysoce kvalitní, praktické, z místních zdrojů a hlavně naprosto úžasné. Život je příliš krátký na nevhodné dárky. “

 

Tyto originální produkty by nemohly být tím, čím jsou, pokud by nebyly dodány v plnobarevných poštovních boxech vyrobených v Packhelp. Každý design koresponduje s konkrétním balíčkem produktů: umělecké náčrty, květinové vzory, chytlavé texty. A to vše je natištěno na matnou fólii, čímž krabice získají hedvábný vzhled.

Balení produktů, ke kterému přistoupili v The Box Rocks, značí nejen jejich hravost a vtipnost celého nápadu, ale zároveň koresponduje s celkovou image této společnosti. A tomuhle říkáme dobře odvedený marketing.