Olivia Plum

E-commerce

Olivia Plum je značka přírodně vyráběné kosmetiky. Myšlenka společnosti je inspirována cestováním a organicky připravovanými produkty. Aby prezentovali kosmetické produkty výjimečným způsobem, v Olivia Plum si objednali Klasické produktové balení od Packhelp s různými charakteristickými znaky pro osobnější dotek, jako i Eco mailer balení pro větší sady.

Organická kosmetika je mezi eCommerce společnostmi velmi populárním produktem. Existuje velká poptávka po přírodně vyráběných produktech – zákazníci se rozhodli pro výběr místních značek radši než celosvětových společností. Tento trend vytváří unikátní příležitost pro mnoho podnikatelů, kteří se rozhodnou otevřít jejich malé značky a dát celé své srdce do vývoje těchto nápadů.

Filosofie Olivia Plum je založena na lásce k cestování a odhalování tajemství tohoto světa. Jak nám řekla Anna Śliwińska, zakladatelka společnosti:

“Všechny kosmetické produkty od Olivia Plum jsou přírodní, ručně vyráběné a s použitím pouze vysokokvalitních ingrediencí. Všechny zahrnují zdravé ingredience jako extra panenský olivový olej a arganový olej. Opravdu věříme v jednoduchost našich produktů. Naše značka se zaměřuje na „domácí“ charakter každodenních lázní.”

 

Produktové balení pro influencery

Olivia Plum investovala do získání pozornosti influencerů jako způsobu propagace značky. Anna nám řekla, že proto si vybrala objednávku Produktových balení a použila na ně pár různých variant vytištěných textů.

“Zaměřili jsme se na osobní dojem pro každého člověka, který dostane balení. Proto jsme vytvořili dizajny s kopií jako „Jste milovaní“ nebo „Jste nádherní“. Naši zákazníci si můžou vytvořit své vlastní sady nebo zakoupit balení vytvořené naší společností. Díky Produktovým balením slouží naše kosmetika jako hezký dárek.”

Balení byly vytvořeny tak, aby po vizuální stránce odpovídaly produktu. Barvy, které jsou použity v dizajnech, jsou jemné, bez jakýchkoliv výstředních či agresivních znaků. Takovýmto způsobem dokáže uklidňující balení zachytit stejně tak organický charakter produktů uvnitř.

Eco Mailer balení – Minimalismus jede!

Druhou částí sady balení Olivia Plums jsou Eco Mailer balení. Dizajn je velmi jednoduchý, zaměřený na jemné a rafinované zvýraznění značky. Logo, které je vytisknuté na vrchní straně balení, dělá tu nejdůležitější práci. Jak říká Anna:

“Co se týče Mailer balení, byla jsem si vědomá kouzla minimalismu. Věřím tomu, že jednoduchost přináší krásu. Toto Eco balení je perfektním dárkem, je velmi univerzální a výrazné. Občas toto balení používám taky jako součást sady pro influencery. Příjemci si je opravdu chválili!”