Monokel

E-commerce

Najít si své místo v byznysu tak přeplněném, jako je módní průmysl, není jednoduché. Berlínská společnost Monokel ovšem vytvořila vizi, která se soustředí na eleganci šitou na míru. Během krátkého výletu do Německa navštívili lidé z Packhelp obchod v Berlíně a mluvili se zakladateli společnosti.

Elegance nezávisí na čase.

Zatímco módní trendy se mění každou sezónu, existují určité formy a styly, které zůstávají neustále oblíbeny. Na míru šité pánské oblečení bylo vždy jedním z těchto věčně fungujících konceptů. Speciální příležitosti nebo každodenní oblečení - elegantní vzhled je stejně vhodný.

Je zapotřebí hodně práce k vytvoření uvěřitelné značky, která splňuje očekávání zákazníků s tím nejlepším vkusem. Očekávají nejvyšší kvalitu materiálů (a často ví více o dostupných materiálech na trhu) spolu s velmi osobním přístupem. Splnění jejich potřeb vyžaduje něco zvláštního.

Nakonec je to volba patřit ke konkrétní značce, nosit její oblečení a ukázat svůj vlastní styl.

Elegance oděvů od Monokel se odráží ve značkových krabicích společnosti.

Sada balení pozůstává ze dvou kusů – Produktové krabice a poštovní krabice.

Oba tyto výrobky byly navrženy tak, aby odpovídaly interiéru obchodů - směs organického tepla (díky dřevěným regálům a stolům s výrobky) a surovému, minimalistickému charakteru bílých zdí uvnitř obchodu. Na nich není vytištěn ani žádný vzorek - balení společnosti Monokel usměrňuje snahy zakladatelů společnosti za každou cenu předvést eleganci. Používání značkových balení umožňuje naplnit požadovaný zážitek společnosti Monokel – váš vlastní oděv.

Balení pro maloobchod

Představuje e-commerce hrozbu pro maloobchodní prodejny a tradiční formu nakupování?

Zatímco mnoho oděvních značek má tendenci se rychle úplně přesunout k elektronickému obchodu, míchání maloobchodního prodeje s online prodejem má své nepřekonatelné výhody. Obchody v Berlíně a Rize jsou - kromě běžných obchodů - showroomy, kde je vize značky krásně prezentována. Obchod vytváří atmosféru a příležitost poskytovat služby zákazníkovi mnohem nezapomenutelnějším způsobem. Klienti si produkt také mohou prohlédnout.

Dále je to skvělá příležitost použít balení jako součást výrobku. Nákup mimořádného oděvu a jeho balení do hladké, minimalistické krabice vytváří zcela odlišný zážitek. Zkušenost, kterou si budete chtít zopakovat.