Z lásky k Bali – Poznejte Coco & Eve

E-commerce

Poznejte Coco & Eve, značku přírodní vlasové kosmetiky, která zachraňuje poškozené vlasy jak ve Spojených státech, tak Evropě.

Má obnovující, osvěžující, čistící a přímo kouzelné účinky.

Maska na vlasy Like a Virgin značky Coco & Eve se ve světě kosmetického průmyslu stala vysoce vyhledávaným produktem.

Přečtěte si příběh této výjimečné značky.

Coco & Eve krabičky na míru

Fotografie: Oliver Bonas

Krása zrozená v srdci Bali

Zakladatelé značky Coco & Eve, Alex a Emily, jsou odvážní snílci a milovníci ostrova. Během výletů nedotčenými lesy na Bali si přímo zamilovali okouzlující přírodu.

Většinu času strávili na pláži a všimnuli si, že jejich vlasy potřebovaly posílit po dlouhém pobytu na slunci a koupání ve slané mořské vodě. Alex a Emily si uvědomili, že je před nimi obrovská příležitost. Chtěli vytvořit produkt inspirovaný krásou přírody.

Cesta malé úspěšné značky

Poté, co objevili díru na trhu vlasové kosmetiky, chtěli Alex s Emily vytvořit neokoukaný produkt, díky kterému vlasy budou nejen skvěle vypadat a vonět, ale budou obnovené a bez poškození.

Coco & Eve ekologické balení pode návrhu

Fotografie: Cult Beauty

Jejich cesta nebyla tak snadná, jak by se na první pohled mohlo zdát. Povedlo se jim navrhnout jedinečný produkt, trh s vlasovou kosmetikou byl však přeplněný. Pokud chtěla značka Coco & Eve uspět, její uvedení na trh muselo být velkolepé.

Alex a Emily celé 2 roky zdokonalovali složení vysněné masky na vlasy. Věděli, že pokud chtějí na trhu uspět, musí nabídnout produkt, který spustí hotovou revoluci. Trvalo to delší dobu, ale právě jejich trpělivost byla klíčem k úspěchu.

Po tvrdé práci a několika změnách ve složení, vytvořili svůj proslulý Coco & Eve produkt – Like a Virgin Hair Masque.

A tak značka Coco & Eve rozpoutala hotové šílenství

Značka Coco & Eve začínala pouze s produktem Like a Virgin Hair Masque. Rychle prorazit se jí povedlo i navzdory tomu, že nabízela pouze jeden produkt. Stala se hvězdou na trhu s vlasovou kosmetikou, překvapila všechny konkurenty a zapsala se do dějin.

Čím je maska Like a Virgin Hair Masque výjimečná?

Podle spoluzakladatelky Emily spočívá tajemství úspěchu v tom, že nic podobného se na trhu ještě neobjevilo. 98 % produktů obsahuje škodlivé chemické látky, jako například parabeny, sulfáty a ftaláty.

Vlasová kosmetika s těmito chemikáliemi ve skutečnosti neřeší pravou příčinu problémů s vlasy, ale pouze zmírňuje příznaky svým umělým vyhlazovacím efektem a hezkými vůněmi. Značka Coco & Eve přišla s produktem, který pronikl až ke kořínkům problémových vlasů.

Coco & Eve reklamní slogany

Fotografie: Coco and Eve

„Naše dvě klíčové ingredience, kokos a fíky se skvěle doplňují, celkově obnovují vlasy až ke kořínkům a vrací jim jejich přirozenou krásu.“

Díky ingrediencím přírodního původu má maska na vlasy Like a Virgin Hair Masque speciální účinek 5 v 1 – obnovuje, oživuje, opravuje poškození, vyhlazuje a hydratuje vlasy. Lze ji používat jako kondicionér nebo nechat působit jako masku.

Značka Coco & Eve se stala hitem v kosmetickém odvětví. Vyhrála 6 odborných ocenění – například i Glamour Beauty Award pouhých 8 měsíců od založení.

Rozbalování Coco & Eve

Značka Coco & Eve je úspěšná i díky tomu, že dbá o ty nejmenší detaily, zejména o obal.

Alex a Emily chtěli, aby krásný zážitek začal už otevřením krabice.

Produkty značky Coco & Eve jsou zabalené v Poštovních krabicích kraft, které vypadají podobně jako Poštovní krabice bez potisku od Packhelp. Zakladatelé si vybrali krabice se speciálními rozměry, díky kterým budou produkty během dopravy bezpečně na svém místě.

Kromě toho se na krabicích nacházejí obdélníkové nálepky s grafickým potiskem značky.

Na nálepce Coco & Eve je pozadí pastelově růžové barvy v kombinaci s tropickými listy, milým vzkazem „Ahoj, jsem tady“ a logem značky.

Coco & Eve eco poštovní krabice

Fotografie: MyFatPocket Blog

Díky nenápadným detailům je krabice mnohem zajímavější a už na první pohled vyvolá nadšení.

Po otevření poštovní krabice uvidíte menší klasický obal produktu. Tento obal zdobí po obou stranách potisky, které ladí s logem a barevnou kombinací pastelově růžové a zelené barvy.

Uvnitř menší krabice je zelený potisk, který tvoří zajímavý kontrast s pastelově růžovým povrchem. Působí jednoduše a minimalisticky, ale zároveň roztomile a vkusně.

V obalu najdete speciálně navržené formy pro produkty Coco & Eve, které dokonale drží na svém místě a čekají na zákazníka.

Na jedné straně uvidíte pečlivě vloženou masku pro vlasy Like a Virgin Masque, na druhé speciální hřeben pro rozčesání vlasů a aplikaci produktu.

Coco & Eve balení pro odesílání zboží

Fotografie: Diana Elizabeth Blog

Marketing je důležitý

Další důležitou věcí pro značku Coco & Eve je i chytrý marketing. Spousta kosmetických značek sdílí výprodeje na svých sociálních sítích.

Značka Coco & Eve na rozdíl od konkurence netvoří reklamy pro produkty, ale prosazuje řešení problému díky příznivým účinkům produktu. Reklamy a statusy se dostaly na několik sociálních sítí – Facebook, YouTube a Instagram.

Dostupné byly návody na použití a testování produktu s recenzí.

Coco & Eve ekologické balení pro e-shopy

Fotografie: Coco and Eve

Zdůrazněné jsou výhody a účinky masky na vlasy Like a Virgin Hair Masque, ne maska jako produkt.

Tento jedinečný přístup zaujal zákazníky.

Dalším trikem byla marketingová strategie influencerů a osobností ze sociálních sítí, kteří se stali tvářemi značky. Zakladatelé hledali osobnosti, které zaujaly podobnou cílovou skupinu. Díky tomuto triku začala popularita značky stoupat.

Coco & Eve balení podle vlastního návrhu

Fotografie: Milk and Blush

Kde je značka Coco & Eve teď?

Coco & Eve se ve světě kosmetiky stala uznávanou značkou. Začala prodávat produkty na své stránce ve Spojených státech.

Teď společnost prodává produkty ve více než 30 zemích a ve velkých řetězcích, jako například Sephora nebo Cult Beauty.

rostoucím úspěchem značka Coco & Eve rozšířila svou řadu kosmetiky. Nabízí například ručníky na vlasy z mikrovlákna, značková kapesní zrcadla, novou pěnu s bronzerem, několik dárkových balení a balení jejich proslulé masky na vlasy v obalech s různými objemy, které jsou přizpůsobené potřebám zákazníků.

Coco & Eve obaly na míru na kosmetiku

Fotografie: Coco and Eve

Důležité poznámky

Prorazit na kosmetickém trhu není jednoduché. Musíte konkurovat celé spoustě renomovaných značek i menších, ale stejně nápaditých značek.

Coco & Eve ale našla způsob, jak uspět v kosmetickém odvětví. Tohle se od nich můžete naučit:

Navrhněte produkt, který vyřeší problém a vyplní díru na trhu

Změňte způsob reklamy a odlište se od jiných značek

Nabídněte obal, který vzbudí pozitivní emoce a dokonale vyjádří vaši značku

Navrhněte marketingovou strategii přesně pro cílovou skupinu zákazníků, u které chcete uspět

Dbejte i o ty nejmenší detaily – opravdu na nich záleží

Přistupujte ke všemu s vášní, buďte trpěliví a nevzdávejte to

Hledáte inspiraci pro výjimečné balení vašeho výrobku? Nejdříve se podívejte, jak na to šli jiní výrobci v sekci Inspirace.