Snakehive

E-commerce

Londýnský start-up Snakehive našel milou mezeru na trhu. Společnost navrhuje obaly na smartfony a využívá k tomu různé styly a přístupy k dizajnu. Výsledkem je skvělá škála unikátních obalů pro mnoho značek mobilů. Každý obal je zabalen do dvoudílné krabice, taky navržené Snakehive.

snakehive_tailor_made

Každodenní použití

Používáme smartfony více než kdy předtím. Lidé se neustále dívají na své obrazovky. A z obchodního hlediska to vytváří příležitosti.

Zatímco při většině z těchto příležitostí si vzpomeneme na mobilní aplikace, telefon je - kromě celého softwaru, který přináší - fyzický produkt. Když do rovnice přidáte velkou potřebu přizpůsobení, dostanete produkt Snakehive.

Obaly jsou shodné s konkrétními modely a značkami smartfonů. Existuje několik sbírek, z nichž si můžete vybírat - od vintage obalů až po "dřevěnou divočinu" nebo takové, na kterých dominují mírné, pastelové barvy. Kromě toho lze každý obal dále přizpůsobit na míru pomocí vyražených iniciál.

branded boxes

Krabice definované elegancí

Jedna z výzev, s nimiž se dizajnéři balení setkávají, je nalezení spojení s produktem. Čím unikátnější je, tím těžší je zachytit jeho podstatu ve tvaru, paletě barev a značce.

Když společnost Snakehive hledala výrobce balení, společnost měla obecnou představu o tom, co by měly jejich krabice komunikovat.

"Chtěli jsme vyvíjet a vytvářet vysoce kvalitní, udržitelné, unikátně navržené krabice, které by vypadaly a působily prvotřídně, aby odrážely kvalitu našich výrobků."

- připomíná Tristan ze Snakehive.

snakehive packaging

Všechny obaly se lišily ve velikostech a možnostech dokončení, což znamenalo, že balení Snakehive vyžadovalo univerzální dotek elegance pro všechny své produkty.

"Jakub z firmy Packhelp splnil naše potřeby pomocí recyklovatelného vysoce kvalitního kartonu, který je přesně složen a vytváří vysoce kvalitní krabice, které bez problémů udrží naše výrobky. Dvě části krabice jsou pak bezpečně drženy spolu černým obalem, který má naše logo přesně vytištěné ve stříbrné fólii a vytváří pocit prvotřídnosti a zákazníkům přináší výjimečný zážitek z rozbalování.”

Snakehive branded packaging

#PackagingMatters

Balení Snakehive se točí kolem bohatého zážitku z rozbalování. Použitím obalu a víka je zákazník povzbuzován k tomu, aby ocenil krabici - než bude odhalen konečný produkt.

Černý obal s vytištěným logem je "značkou" elegance. Je to tak nějak příslib toho, že produkt uvnitř bude stejně vizuálně atraktivní.

Jemná krémová barva dvoudílné krabičky je také zásadní. Tmavý obal v kombinaci se světlou barvou krabice a rafinovanou značkou je opravdu prvotřídní dizajn.

Lidé ze Snakehive byli s touto spoluprací spokojeni. Produkt byl pro tým Packhelp výzvou, no toto nám řekl Tristan ze Snakehive:

“Naše zkušenosti s Packhelp byly velmi pozitivní, skvělá komunikace přes Skype a e-maily nám umožnila dobře spolupracovat a vytvářet prémiová balení pro naše produkty. Velikosti krabic byly taky přesné, a tak do nich naše produkty zapadli přesně a bez námahy, zatímco by splněny naše poštovní požadavky.”

tailor-made boxes with logo