10 nejlepších online nástrojů a aplikací pro úpravu obrázků a fotografií

Kate Wright
Kate Wright | 5 min čtení

Odebírejte a buďte informováni

check
Skvělé!
Teď odebíráte!
subscribe-decor

V dnešním článku vám představíme naše nejoblíbenější, snadné a intuitivní nástroje, díky kterým budou vaše obrázky a fotografie vypadat desetkrát lépe.

Při tvorbě designu vašeho vlastního boxu v našem Packhelp online editoru máte dvě možnosti - buď nahrajete vlastní předpřipravenou šablonu nebo začnete od píky.

Chcete na svůj obal umístit vlastní logo či grafiku? Udělejte to během několika vteřin.

Při druhé možnosti budete muset pravděpodobně pracovat s obrázky. Napadlo vás někdy, jak je možné, že fotky na Instagramu vypadají vždycky skvěle? A ne, není to jen těmi filtry.

V textu níže jsme pro vás vytvořili seznam opravdu dobrých a prověřených online editorů, které vám pomohou s vaším designem zazářit. Ač jsou primárně určeny pro úpravu obsahu pro sociální sítě, skvělou službu vám prokáží při úpravě jakýchkoli obrázků, i těch pro design krabic.

Canva

Jeden z nejsnadněji ovládnutelných nástrojů, jaký si dovedete představit. Stejně jako u samotného Packhelp editoru, ani u zde k použití nepotřebujete žádné speciální dovednosti. Stačí vložit foto, které si přejete upravit, vybrat úpravu, jestli máte čas, můžete si s tím trochu pohrát, a voi’la. Kdyby vás to opravdu hodně chytlo, můžete si za poplatek možnosti úprav i značně rozšířit.

canva-blog-packhelp

BeFunky

Nástroj velice podobný výše zmíněnému programu Canva. Navíc se skvělou vychytávkou díky které můžete velice snadno tvořit a upravovat efektní koláže.

Unsplash

Tohle vlastně není primárně aplikace na úpravu fotek, na seznamu si ale své místo zaslouží. Unsplash je jedna z nejlepších volně dostupných fotodatabází. Najdete v ní pouze skvěle roztříděné prvotřídní fotografie ve vysokém rozlišení. A všechny k dispozici pro komerční využití.

Fotografie z této databáze vám můžeme upřímně doporučit, s jejich použitím v našem Packhelp designovém editoru máme jen dobré zkušenosti.

vyžádejte nabídku obal na míru

Unfold App

Tahle aplikace je sice ještě stále ve vývojové péči svých programátorů (kulantně řečeno, že toho ještě neumí tolik jako například výše zmíněné nástroje), přesto si o ní něco přečtěte, protože koncept, který přináší, je fantastický. Unfold bude vaše pravá ruka při tvorbě videí, krátkých příběhů jako stvořených pro Instagram. Namíchejte si vlastní koktejl šablon, obrázků a fontů a skrze něj pak sdělte světu příběh o vaší značce nebo produktu.

Over

Aplikace spuštěná v roce 2012, která se trvale usadila u tisíců zákazníků.

Myšlenka, která stála u jejího zrodu, byla prostá, umožnit uživatelům volně upravovat grafický design v mobilním formátu. Od blahopřání k narozeninám po marketingové bannery k nejrůznějším kampaním. Obrázky můžete vrstvit, pohrát si s barvami a - to je ta nejlepší část - přímo používat obrázky z Unsplash díky synchronizaci s touto databází.

Over_Packhelp_post

Phonto

Phonto je aplikace jednoduchá a rychlá. Vytvořte obrázek, přidejte nejbláznivější fonty. Je to velice intuitivní a kompletně zdarma.

Recite

Jestli hodláte sociální sítě roztočit ve velkém, Recite může být to pravé pro vás. S touhle aplikací lusknutím prstu vytvoříte všechny ty hojně sdílené obrázky s citáty. Najdete tu desítky šablon a celý proces vytvoření a úprav vám zabere jen pár minut.

Snapseed

Snapseed je perfektní řešení, když potřebujete více technických úprav na jednom obrázku. Můžeme mu dokonce říkat mobilní, jednodušší verze Photoshopu.

Jedna z nejlepších a unikátních vlastností Snapseedu je možnost editování pouze vybraného sektoru fotografie. Zajistěte si, že vaše fotky na sociálních sítích budou dokonalé!

snapseed_packhelp_article

Pixomatic

Vyfotit perfektní fotografii na první dobrou není lehké. Občas si až mnohem později všimnete nepovedeného detailu nebo něčeho rušivého v pozadí. Pro tyto případy přináší Pixomatic řešení. Pomůže vám zamlžit objekty v pozadí, nebo rovnou některé části vystřihnout a použít jinde. Aplikace jednoduchá pro uživatele a pro editaci za účelem použití na sociálních sítích rozhodně užitečná.

Enhance Hootsuite

No a nakonec - Hootsuite, jeden z nejkomplexnějších nástrojů pro všechny social media ninjas. Aplikace, která vám pomůže plánovat si příspěvky na sociálních sítích napříč platformami z jediného místa.

Enhance je pak jedna z doplňkových větví Hootsuite. Opět se jedná o jednoduchou aplikaci, která vám dá možnost pracovat s obrázky, ořezávejte, editujte a pak je díky propojenosti Hootsuite okamžitě sdílejte kdekoli.

Enhance_Hootsuite_packhelp_post

Tak a je to, deset skvělých aplikací, které vám pomohou stát se mistrem hry sociálních médií, stejně jako vám pomohou, když se rozhodnete stát designérem vaší příští vlastní krabice. 

Máte vizi svého obalu? Zkuste, jak by vypadal v praxi!

Decor

Přihlaste se k obdržení trendů v balení a tipů pro elektronický obchod

check
Skvělé!
Teď odebíráte!
Choose other country
Děkujeme, že jste si uložil/a náš e-book!
Zdravíme!

Neodcházejte s prázdnýma rukama.

Máme pro vás E-BOOK ZDARMA, díky kterému naplno rozjedete své dobrodružství s obaly.

Najdete v něm:

– příklady skvělých návrhů na obaly
– designérské tipy
– doporučené produkty


Omlouváme se, ale něco je v nepořádku s Vaší emailovou adresou.

V nabídce Pro nepodporujeme váš jazyk.
Budete přesměrováni na anglickou verzi stránky.
Co je to Packhelp Pro?
  • Velkoobchodní slevy na balení
  • Poradenství expertů v oblasti balení
  • Materiály na míru a metody potisku