5 návrhů obalů našimi zákazníky

Aleksandra Owczarek
Aleksandra Owczarek | 4 min čtení

Odebírejte a buďte informováni

check
Skvělé!
Teď odebíráte!
subscribe-decor

Získáváme spoustu skvělých návrhů od klientů. Někteří z nich budu moci sdílet.

Packhelp Customer Stories je cyklický pohled na rostoucí rodinu našich klientů. Přinášíme několik firem, které jsme si objednali Podívali jsme se blíže na Saldoro, Birthday Box, Pliszka Rękoczyn a Elenianna.

Každý z nich je odlišný a jedinečný sám o sobě.

Saldoro - Tmavý design se zářícím logem

Saldoro je producent a distributor exkluzivní a vysoce kvalitní soli.

Oslavujme život! Vaření je zábava - obzvláště v dobré společnosti, s rodinou či přáteli. Saldoro je záruka vysoké kvality přírodních, čistých solí. Starodávná sůl se těží z hloubky 400-750 metrů v severním Německu a čistá Středomořská sůl se dováží z Pyrenejského poloostrova.

Při představení nového designu balení a také nových variant vzácných solí byly produkty s láskou zabaleny do plnobarevných poštovních krabic a odeslány tisku, bloggerům a influencerům.

Slaný box na první pohled zaujal odvážným potiskem. Na černém podkladu kontrastně zářili barevně vyvedené bylinky, ovoce, zelenina a krystaly soli. Pozornost si právem zasloužilo i výrazné logo společnosti, černobílá kontrastní pečeť dokonale umístěná na pohyblivém víku udělala společnosti Saldoro výbornou službu.

Saldoro full color mailer box

Začněte navrhovat

 Klikněte zde

Elenianna - Design ve středomořském duchu

Elenianna je značka, pod kterou se do jednoho lahodného boxu spojují ty nejlepší chutě středomořských potravin.

Bohatství v podobě delikátních chutí Středomoří, přesně to získá zákazník v dárkovém boxu společnosti Elenianna. Cílem společnosti je zprostředkovat celému světu to nejlepší z řecké kuchyně.

K zabalení a doručení balíčku chutí si Elenianna z naší nabídky zvolila poštovní krabici ve verzi Eco. Aktuální design vám učaruje uměleckým tiskem v jednoduché černé. Spojuje spletitý labyrint tvarů s jednoduchým obrázkem hned vedle toho. Na příkladu si tak můžeme ukázat, že design poštovní krabice Eco může být prostý a přece přitom nepřijít o “wow” efekt.

I v tomto případě se povedlo spojit styl obalů s filozofií značky. Elenianna je oslavou radostných stránek života a my jsme rádi, že naše obaly toto poslání skromným způsobem doplňují.

Začněte navrhovat

 Klikněte zde

Birthday Box - Radostně pestrobarevný

Birthday Box je v podstatě úhledně zabalený dárek, perfektně připravený rovnou na předání při oslavě jakékoli speciální události, nejen narozenin, a to jak pro něj, tak pro ni.

Birthday box je polský dodavatel krabiček pro zvláštní příležitosti. Jejich boxy se od sebe navzájem liší a obsahují škálu skvělých předmětů - od kosmetiky a sladkostí po technické vychytávky. Dostupné jsou i v prémiových variantách, a to pro muže i ženy.

Design těchto boxů je zatím to nejbarevnější a nejveselejší, co dosud z naší dílny Packhelp vyšlo. Produkt, jeho zvláštní příležitost a i obal tak společně přinášejí úsměvy do tváří všech zúčastněných. Barvy tisku zde vyniknou neobyčejně živě a jsou tak důkazem, že správný design na Plnobarevných i Eco poštovních krabicích dokáže zázraky.

Za zmínku v tomto inspirativním čtení stojí i instagramový profil této značky, který, ač se také dal cestou módního minimalismu, se navzdory mnoha jiným nevzdal barev. Naopak, je zářivý, pozitivní a duhový. Pokud i vy se svou firmou míříte podobně optimistickým směrem a nebojíte se v designu trochu vyřádit, určitě se zde inspirujte.

birthday box full color mailer box

Začněte navrhovat

 Klikněte zde

Pliszka Rękoczyn - Podnikatelský nápad mezi knihami a krabicemi

Pliszka Rękoczyn je výrobce umělecky zpracovaných knižních razítek v krásných krabičkách.

Přijít na ten správný podnikatelský nápad může být běh na dlouhou trať, ale někteří podnikatelé jsou skuteční mistři kreativity. Pliszka Rękoczyn našel skulinu na trhu díky knihomolům - a vytvořil box obsahující personalizované knižní razítka.

Stejně jako produkt, je i jeho obal unikátní svým uměleckým pojetím. Boční strany boxu jsou zdobeny jemným, uměleckým květinovým vzorem, na víku se pak skví decentní logo. Grafický potisk je i na spodní straně krabičky - prostě na tak malou krabičku veliká porce jemné krásy.

Pliszka Rękoczyn je fantastickou inspirací, jak spojit produkt a obal v jeden krásný celek.

Pliszka Instagram eco mailer box

Začněte navrhovat

 Klikněte zde

 

Decor

Přihlaste se k obdržení trendů v balení a tipů pro elektronický obchod

check
Skvělé!
Teď odebíráte!
Choose other country
Děkujeme, že jste si uložil/a náš e-book!
Zdravíme!

Neodcházejte s prázdnýma rukama.

Máme pro vás E-BOOK ZDARMA, díky kterému naplno rozjedete své dobrodružství s obaly.

Najdete v něm:

– příklady skvělých návrhů na obaly
– designérské tipy
– doporučené produkty


Omlouváme se, ale něco je v nepořádku s Vaší emailovou adresou.

V nabídce Pro nepodporujeme váš jazyk.
Budete přesměrováni na anglickou verzi stránky.
Co je to Packhelp Pro?
  • Velkoobchodní slevy na balení
  • Poradenství expertů v oblasti balení
  • Materiály na míru a metody potisku