6 skvělých nápadů na originální krabičky

Aleksandra Owczarek
Aleksandra Owczarek | 5 min čtení

Odebírejte a buďte informováni

check
Skvělé!
Teď odebíráte!
subscribe-decor

Originální krabičky jsou skutečným hitem v oblasti e-commerce. Obal může zaujmout krásným designem, netradičním tvarem nebo způsobem otevírání a zavírání. Jak vytvořit takovou krabičku? Seznamte se s nejlepšími nápady.

Originální firemní krabičky – inspirujte se!

Originální firemní krabičky jsou obaly multifunkčního charakteru. Jsou odolné, praktické a ekologické. Druhou stranou mince je reklamní charakter obalu. Krabičky lze libovolně personalizovat, díky čemu jsou samy o sobě vizitkou vaší značky! Jak plně využít reklamní potenciál těchto origináních firmních krabiček?

Jak vytvořit originální firemní krabičky? Nejlepší bude, pokud se podíváme na některá řešení obalu z praxe.

Už se vám někdy stalo, že jste se rozhodli koupit věc kvůli obalu? Nebo jste byli v situaci, kdy jste si nechali obal po zboží, protože balení bylo hezké/účelné/originální? Některé značky věnují obalům velkou péči. Pojďme zjistit, jak to dělají:

# 1 Manufaktura

Bližší košile než kabát. Začněme příkladem dobré praxe z českého trhu. Možná jste si všimli obchůdků značky Manufaktura v českých městech a obchodních domech. Vyrábějí přírodní kosmetiku s přídavkem různých bylinek. Podívejme se ale na jejich obaly – lahvičky, tuby, krabičky – všechny ve sjednoceném retro designu.

originální krabičky na míru manufaktura

#2 DOLCE

DOLCE je firma, která věnuje pozornost tomu, jak své zboží balí. Vsadila na exkluzivní minimalistický obal. Originální firemní krabičky Dolce vynikají netypickou barevností, založenou na kontrastu růžové a bílé. V řadě obalů Dolce jsou kromě kartónových obalů i elegantní bílé papírové tašky s růžovým uchem.

originální krabičky růžová barva

#3 Acne Studios

Firma Acne Studios vytvořila zajímavé a krásné krabičky, které se liší od standartních produktových obalů. Krabičky jsou otevírány netradičním způsobem a jejich lososová barva přitahuje pozornost potenciálních zákazníků.

originální krabičky na míru Acne studios

#4 Beau Cacao

Návrháři produktových krabiček Beau Cacao se inspirovali tradičními malajsijskými vzory. Krabičky jsou zdobeny geometrickými motivy a výrazným firemním logem ve středu obalu. Dále jsou zde minimalisticky zpracované kakaové boby. Jemný lesk vzorů na krabičce podtrhuje výjimečnost a luxusnost výrobku.

originální krabičky na přání

#5 CS

Obaly známého výrobce žárovek jsou opravdovým hitem! Na krabičkách jsou natištěny ilustrace, které svou estetikou navazují na obrázky ze starých učebnic a alb z biologie s ručně provedenými rytinami. Každý typ žárovky má na obalu jiný druh hmyzu. Krabičky obsahují také originální otvor (v dobře promyšleným místě – uprostřed hmyzího zadečku ), skrz který může zákazník žárovku blíže vidět.

originální krabičky na žárovky

#6 Stars & Sage

Firma Stars & Sage kromě výjimečného produktového obalu, nabízí svým zákazníkům i inovativní přírodní kosmetiku. V Eco poštovní krabici zasílá zákazníkům každý měsíc pečlivě vybrané zboží. Design produktové krabičky dobře dotváří ekologickou vizi značky.

originální krabičky na kosmetiku

Počet značek, které si uvědomují, jak je důležité věnovat pozornost obalu, neustále roste. Na těchto několika příkladech jsme si ukázali jak na to. Zákazníci si vybírají zboží nejen kvůli výrobku, ale i celkovému vzhledu.  Obal zde hraje velkou roli – a to zejména při rozhodování o koupi zboží, které ještě neznají.

Přemýšlíte o tom, jak zabalit své zboží? Další příklady z praxe najdete v sekci Inspirace. Zde nám naši klienti vyprávějí o svém podnikaní a ukazují, jak balí své výrobky.

Decor

Přihlaste se k obdržení trendů v balení a tipů pro elektronický obchod

check
Skvělé!
Teď odebíráte!
Choose other country
Děkujeme, že jste si uložil/a náš e-book!
Zdravíme!

Neodcházejte s prázdnýma rukama.

Máme pro vás E-BOOK ZDARMA, díky kterému naplno rozjedete své dobrodružství s obaly.

Najdete v něm:

– příklady skvělých návrhů na obaly
– designérské tipy
– doporučené produkty


Omlouváme se, ale něco je v nepořádku s Vaší emailovou adresou.

V nabídce Pro nepodporujeme váš jazyk.
Budete přesměrováni na anglickou verzi stránky.
Co je to Packhelp Pro?
  • Velkoobchodní slevy na balení
  • Poradenství expertů v oblasti balení
  • Materiály na míru a metody potisku