5 nejleších nápadů na originální krabičky

Kate Wright
Kate Wright | 5 min čtení

Odebírejte a buďte informováni

check
Skvělé!
Teď odebíráte!
subscribe-decor

Originální firemní krabičky je skutečným hitem v oblasti e-commerse. Obal může zaujmout krásným designem, netradičním tvarem nebo způsobem otevírání a zavírání Jak vytvořit takovou krabičku? Seznamte se s 5 nejlepšími nápady.

Originální firemní krabičky - inspirujte se!

Originální firemní krabičky jsou to obaly multifunkčního charakteru. Jsou odolné, praktické a ekologické. Druhou stranou mince je reklamní charakter obalu. Krabičky lze libovolně personalizovat, díky čemu jsou samy v sobě vizitkou značky! Jak plně využít reklamní potenciál těchto origináních firmních krabiček?

Jak vytvořit originální firemní krabičky? Nejlepší inspirace

Pokud chcete vytvořit ideální krabičku Vaší firmy, je vhodné se inspirovat zajímavými nápady známých a populárních značek. Podívejme se na to blíže!

originální krabičky

#1 DOLCE

DOLCE je firmou známou z exkluzivních, minimalistických obalů. Originální fremní krabičky DOLCE se zvýrazňují netypickou barevností, ve které vsazeno na kontrastu růžové a bílé. V rodině obalů Dolce naleznete kromě kartónových obalů i elegantní bílé papírové tašky s růžovým ouškem.

originální krabičky

#2 Acne Studios

Firma Acne Studios vytvořila zajímavé a krásné krabičky, které se liší od standartních produktových obalů. Krabičky jsou otevírány netradičním způsobem a jejich lososová barva přitahuje pozornost potenciálních zákazníků.

#3 Beau Cacao

Návrháři produktových krabiček Beau Cacao se inspirovali tradičními melezijskými  vzory. Krabičky jsou zdobeny geometrickými vzory a vystředěným firemním logo ve společnosti bezcených pro firmu kakaových bobů.

originální krabičky

#4 CS

Obaly známého výrobce žárovek jsou opravdovým hitem! Natištěné na krabičkách ilustrace navazují do starých učebnic a albumů z biologie s ručně provedenými rytinami. Každý typ žárovky koresponduje s jiným druhem hmyzu. Krabičky obsahují taktéž originální otvor ( v dobře promyšleným místě - uprostřed hmyzího zadečku ), skrz který můžeme produkt blíže vidět. 

originální krabičky

#5 Stars & Sage

Firma Stars & Sage kromě vyjímečného produktového obalu , nabízí svým zákazníkům i inovativní předplacené boxy. V krabičce módního typu Eco, které je zasíláno každý měsíc svým věrným zákazníkům, naleznete i velmi pečlivě vybrané produkty. Design obalu navazuje do organického charakteru kosmetiky.

Decor

Přihlaste se k obdržení trendů v balení a tipů pro elektronický obchod

check
Skvělé!
Teď odebíráte!
Choose other country
Děkujeme, že jste si uložil/a náš e-book!
Zdravíme!

Neodcházejte s prázdnýma rukama.

Máme pro vás E-BOOK ZDARMA, díky kterému naplno rozjedete své dobrodružství s obaly.

Najdete v něm:

– příklady skvělých návrhů na obaly
– designérské tipy
– doporučené produkty


Omlouváme se, ale něco je v nepořádku s Vaší emailovou adresou.