Bílé krabice, přírodní s potiskem nebo plnobarevné – které se vám budou hodit?

Kate Wright
Kate Wright | 5 min čtení

Odebírejte a buďte informováni

check
Skvělé!
Teď odebíráte!
subscribe-decor

Přemýšlíte, co bude lepší volba? Bílé krabice, krabice v přírodních barvách nebo barevné potištěné krabice? Všechno záleží na vašem přístupu k trendům a na individuálních preferencích. Najděte krabice, které se budou nejlépe hodit k vašemu zboží a padnou do oka vašim zákazníkům.

Krabice k upcyklaci

Navrhněte obaly na své zboží tak, aby šly použít v upcyklaci – jinými slovy, aby se daly použít k mnoha dalším účelům.

Přírodní, potištěné i bílé krabice jsou nesmírně praktické a uplatní se v každé domácnosti. Karton je totiž univerzální a lze z něj vyrobit doslova vše. Karton se ideálně hodí k uchovávání dokumentů, časopisů desek nebo kabelů, kterých se v každé domácnosti najde spousta.

Díky tomu je velmi snadné zavést pořádek a při té příležitosti svůj byt také ozdobit. Vždy, když se vám už vzhled vaší kartonové krabice omrzí, můžete se chopit štětce a barvy a karton přemalovat. Doma poslouží také jako hračka pro děti, nebo jako police. Všechno záleží na vaší představivosti, proto karton tak milujeme!

Bílé a barevné kartony - odkud se bere toto dilema?

Bílá je elegantní a módní. Poskytuje směs šik vzhledu a chladu, ale lze ji také spojit s jinou barvou, díky čemuž bílý interiér získá zase poněkud jiný charakter. V závislosti na vnesené barvě se bude lišit výsledek. Např. při kombinaci bílé se zelenou bude pokoj svěží, bílá se světle modrou vnesou chlad a přidání růžové vdechne kouzlo. Bílá je tedy nesmírně univerzální a dobře zkombinovaná dokáže místnost zútulnit nebo přesně naopak. Všechno záleží na jejím využití.

Barevné kartony naopak každému bytu dodají pozitivní energii. Jsou radostné, bijí do očí a dokážou se stát ozdobou samy o sobě. Ovšem pokud je jich v pokoji příliš a jsou špatně rozestavěné, dosáhneme místo žádoucího efektu kýčovitého výsledku. Proto bychom to s barevnými kartony neměli přehánět a zvolit takové odstíny, které se spolu nebudou bít. Volba barvy bude jistě zajímavější a extravagantnější, ale konečné rozhodnutí záleží jen na vás.

Vždy můžete smíchat bílé a barevné kartóny. I to bude vypadat dobře a v případě nespokojenosti krabice přetřete na jednu barvu nebo je oblepte, čímkoliv chcete. Možností existuje opravdu spousta.

Decor

Přihlaste se k obdržení trendů v balení a tipů pro elektronický obchod

check
Skvělé!
Teď odebíráte!
Choose other country
Děkujeme, že jste si uložil/a náš e-book!
Zdravíme!

Neodcházejte s prázdnýma rukama.

Máme pro vás E-BOOK ZDARMA, díky kterému naplno rozjedete své dobrodružství s obaly.

Najdete v něm:

– příklady skvělých návrhů na obaly
– designérské tipy
– doporučené produkty


Omlouváme se, ale něco je v nepořádku s Vaší emailovou adresou.

V nabídce Pro nepodporujeme váš jazyk.
Budete přesměrováni na anglickou verzi stránky.
Co je to Packhelp Pro?
  • Velkoobchodní slevy na balení
  • Poradenství expertů v oblasti balení
  • Materiály na míru a metody potisku