Jak osvěžit image značky? Vyzkoušejte kartonové obálky!

Aleksandra Owczarek
Aleksandra Owczarek | 4 min čtení

Odebírejte a buďte informováni

check
Skvělé!
Teď odebíráte!
subscribe-decor

Kartonové obálky jsou nezbytné v každodenním fungování vaší firmy bez ohledu na to, v jakém oboru podnikáte. Kartonové obálky primárně zajišťují bezpečnost smluv, faktur nebo jiné korespondence během doručování. Mohou ale také sloužit pro zasílání grafiky a cenných tiskovin a – jak uvidíme později – dokonce i zero waste obalů.

Kartonové obálky  s vlastním potiskem od Packhelp!

Jaký druh produktů můžete přepravovat pomocí kartonových obálek?

V bezpečných kartónových obálkách můžete zasílat tenké nebo ploché zboží. Je to lehký, odolný a pohodlný způsob na dodání zásilky zákazníkovi nebo obchodnímu partnerovi:

  • Finanční dokumenty - smlouvy faktury
  • Fotografie, pohlednice, výtisky
  • Katalogy, brožury, letáky a jiné propagační materiály
  • Drobné předměty a jemné zboží jiného druhu

Kartónové obálky na míru

Jak personalizovat kartonové obálky?

Kartonové obálky mohou sloužit jako nástroj k osvěžení image značky. V závislosti na vašich preferencích, můžete vybrat jednu ze dvou dostupných možností a následně aplikovat na obálky potisk v podobě firemního logo nebo reklamního sloganu.

Kartonové obálky jsou dostupné ve dvou variantách – v bílé a přírodní barvě. Na obálce je možné vytisknout libovolný druh textu nebo ilustrace.

Kompozici kartónové obálky je nutno pečlivě promyslet, aby adresát nebyl zahlcen množstvím barev a tvarů. Důležitým prvkem, který by se měl na firemní obálce objevit, je logo značky. Design obálky je vhodné navrhnout ve firemních barvách. Některé značky na obálky umisťují texty s poděkováním nebo informaci o obsahu zásilky.

Kartonová obálka není jen na smlouvy

Když jsme adresátem této obálky, obvykle očekáváme, že v ní najdeme úřední dokumenty. Některé firmy ale využívají tento druh obalu nejen pro zasílání tiskovin, ale také zboží. Značka Millbee Studio, zákazník Packhelp, vyrábí ekologickou alternativu k potravinovým fóliím. Díky papíru s včelím voskem lze uchovat jídlo dlouho čerstvé bez použití igelitových sáčků a fólií.

Jak tyto fólie odesílají zákazníkům? Správně – v kartonových obálkách z recyklovaného materiálu. Prohlédněte si, jak tyto obaly navrhli:

kartonová obálka s vlastním potiskem

Vyberte bezpečné a výhodné řešení

Díky dobře navrženým kartonovým obálkám s vlastním potiskem můžete upevňovat vztahy s vašimi adresáty – klienty. Jedná se o velkou plochu, na kterou můžete umístit různá sdělení, poděkování a pozdravy.

Kartónová obálka je obal, který je nezbytný v každé firmě, bez ohledu na odvětví podnikání. Oceníte nízkou hmotnost obalu, díky čemu nedoplácíte za kurýrní služby. Další výhodou je bezpečný uzávěr s pevným lepícím proužkem. Díky němu se zásilka během dopravy nezničí.

navrhněte vlastní kartonové obálky

Decor

Přihlaste se k obdržení trendů v balení a tipů pro elektronický obchod

check
Skvělé!
Teď odebíráte!
Choose other country
Děkujeme, že jste si uložil/a náš e-book!
Zdravíme!

Neodcházejte s prázdnýma rukama.

Máme pro vás E-BOOK ZDARMA, díky kterému naplno rozjedete své dobrodružství s obaly.

Najdete v něm:

– příklady skvělých návrhů na obaly
– designérské tipy
– doporučené produkty


Omlouváme se, ale něco je v nepořádku s Vaší emailovou adresou.

V nabídce Pro nepodporujeme váš jazyk.
Budete přesměrováni na anglickou verzi stránky.
Co je to Packhelp Pro?
  • Velkoobchodní slevy na balení
  • Poradenství expertů v oblasti balení
  • Materiály na míru a metody potisku